Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Giampaolo Medei: W przyszłym sezonie spróbujemy osiągnąć jeszcze lepszy wynik

Giampaolo Medei: W przyszłym sezonie spróbujemy osiągnąć jeszcze lepszy wynik

fot. lubevolley.it

Asseco Resovia Rzeszów w długiej rywalizacji o trzecie miejsce PlusLigi pokonała Aluron CMC Wartę Zawiercie i powróciła na podium ekstraklasy. – Czuję się niesamowicie. Zagraliśmy prawdopodobnie jeden z najlepszych meczów w najważniejszym momencie sezonu, więc czuję się wspaniale – powiedział Giampaolo Medei po ostatnim spotkaniu o brązowy medal.

Jestem dumny, ponieważ drużyna naprawdę ciężko pracowała przez cały sezon i nigdy się nie poddała. To jest najważniejsze w fazie play-off. Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że klub po kilku latach wraca na podium PlusLigi – dodał włoski szkoleniowiec.Włoski trener podkreślił, że teraz wszyscy z jego zespołu zasłużyli na odpoczynek. On sam planuje spędzić trochę czasu z rodziną. – Teraz czas na odpoczynek z rodziną w domu i ładowanie baterii na kolejny sezon – powiedział Medei. – W następnym sezonie zagramy w Lidze Mistrzów, z czego też się bardzo cieszę. Spróbujemy osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Teraz odpoczynek, muszę odpocząć, ponieważ sezon był wyczerpujący.

Jakub Kochanowski podkreślił, że mimo apetytu na złoto w sezonie 2022/2023, jego zespół cieszy się z brązowego medalu. – Jest oczywiście pewien niedosyt, bo każdy sportowiec marzy o podniesieniu najwyższego trofeum w jakichkolwiek rozgrywkach by nie uczestniczył. Ale musimy cieszyć się z tego, że kończymy sukcesem, że kończymy medalem i wygranym meczem. Kończymy tym, że zapewniliśmy kibicom w przyszłym sezonie Ligę Mistrzów na Podpromiu.

Środkowy przyznał, że jego drużyna do końca musiała zachować skupienie. – Nie byłem pewny niczego. Obie drużyny udowodniły wcześniej, że odwracały pozornie wygrane sety. Musieliśmy zachować koncentrację. Jestem bardzo z nas dumny, że odwróciliśmy trzeciego seta, bo przez większą jego część wyglądało to tak, jakbyśmy mieli go przegrać. Indywidualnie potrafiliśmy zrobić różnicę, a potem już jako cała drużyna cieszyliśmy się ze zwycięstwa – zakończył Kochanowski, dla którego brązowy medal jest drugim krążkiem mistrzostw Polski w karierze. W 2021 roku sięgnął po srebro z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

źródło: Asseco Resovia Rzeszów - YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę