Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > EEVZA U-17: Polacy z awansem na ME

EEVZA U-17: Polacy z awansem na ME

Polska pokonała w Gori Gruzję 3:0 w meczu ostatniego dnia mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) chłopców U-17. Podopieczni trenera Artura Łozy wygrali wszystkie spotkania i zapewnili sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy, które w lipcu rozegrane zostaną w Podgoricy.  Zespoły z pozostałych miejsc zagrają w kwietniowych barażach.

Biało-czerwoni małym nakładem sił wygrali ostatni mecz podczas mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA). W trzech setach pokonali Gruzję. W pierwszym i trzecim secie Polacy nie dali rywalom żadnych szans na nawiązanie walki.

Jedynie w drugiej partii Gruzini zdobyli kilka oczek po swoich udanych atakach. W polskiej drużynie najbardziej wyróżniającymi się zawodnikami byli Bartek Chrzanowski i Jakub Gołąbek – obaj zdobyli po dwanaście punktów.