Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominika Sobolska-Tarasova: Musimy się nakręcać na każdy kolejny mecz

Dominika Sobolska-Tarasova: Musimy się nakręcać na każdy kolejny mecz

fot. Michał Szymański

W tabeli TAURON Ligi zespół Grot Budowlanych Łódź plasuje się na 5. pozycji. Ekipa prowadzona przez Macieja Biernata występuje również w Pucharze CEV, a 3 stycznia wywalczyła sobie awans do turnieju finałowego Pucharu Polski. Łodzianki nie mają zatem czasu na odpoczynek. – Przed Tarnowem mamy trochę czasu. Potem jak zaczniemy grać to uspokoi się to troszkę dopiero w lutym. Jednak nie tylko nas to czeka – powiedziała Dominika Sobolska-Tarasova.

 Spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Polski obfitowało w emocje i zwroty akcji. Ostatecznie łodzianki wygrały w tie-breaku. – Bardzo się cieszę, że wróciłyśmy do gry w piątym secie. Byłyśmy nakręcone od samego początku. Narzuciłyśmy nasz rytm od początku partii i tym samym jesteśmy w finał four Pucharu Polski – oceniła środkowa.

Dominika Sobolska-Tarasova zapowiedziała, że zespół da z siebie 100% w turnieju finałowym w Nysie. – To będzie mój drugi turniej finałowy Pucharu Polski w karierze. Puchary rządzą się swoimi prawami. Teoretycznie wystarczą już tylko dwa zwycięskie mecze. Pojedziemy na finał four i na pewno damy z siebie maxa.

Łodzianki rywalizują nie tylko w lidze czy Pucharze Polski, ale również w europejskich pucharach. Czasu na odpoczynek jest zatem bardzo mało. – Przed Tarnowem mamy trochę czasu. Potem jak zaczniemy grać to uspokoi się to troszkę dopiero w lutym. Jednak nie tylko nas to czeka. Musimy się nakręcać na każdy kolejny mecz i tyle  – dodała zawodniczka i podkreśliła, że w zespole panuje świetna atmosfera. – Mamy fajną ekipę. Dobrze się rozumiemy – na boisku i poza. Jesteśmy fajne dziewczyny.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę