Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Crvena Zvezda Belgrad pozyskała doświadczonego środkowego

Crvena Zvezda Belgrad pozyskała doświadczonego środkowego

fot. Katarzyna Antczak

Brązowy medalista serbskiej ekstraklasy, zespół Crvena Zvezda Belgrad powoli zbroi się na sezon 2022/2023. Z pewnością ogromnym wzmocnieniem będzie dla klubu pozyskanie doświadczonego środkowego – Aleksandara Okolicia.

Jak dotąd klub z Belgradu nie zdradził wielu transferów, jednak uznaje się, że czterokrotny mistrz Serbii będzie jednym z filarów Crvenej Zvezdy w sezonie 2022/2023. Dla Okolicia jest to powrót do korzeni, bowiem w drużynie z Belgradu występował w latach 2008-2016.W kolejnych latach reprezentował Berlin Recycling Volleys, PAOK Saloniki, Allianz Milano, Olympiakos Pireus, a w minionym sezonie Gazprom-Jugra Surgut. Wśród jego klubowych trofeów znajdują się m.in. cztery mistrzostwa kraju, cztery Puchary i Superpuchary Serbii, dwa mistrzostwa Niemiec i złoty medal mistrzostw Grecji.

Aleksandar Okolić przez wiele lat był również podstawowym członkiem reprezentacji Serbii. Wraz z drużyną narodową wywalczył m.in. brązowy medal mistrzostw Europy w 2017 roku i złoty medal ME w 2019 roku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę