Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Cansu Özbay: Z każdym finałem wiążą się nowe emocje

Cansu Özbay: Z każdym finałem wiążą się nowe emocje

fot. Michał Szymański

– VakifBank zawsze walczy o mistrzostwo we wszystkich rozgrywkach. Ostatnie wyniki mogą nas jeszcze bardziej zmotywować przed finałem Ligi Mistrzyń, ponieważ chcemy zakończyć sezon z potrójną koroną – stwierdziła rozgrywająca zespołu ze Stambułu Cansu Özbay.

Cansu Özbay gra w Vakifbanku Stambuł od 2016 roku. W tym okresie już dwukrotnie zdołała wywalczyć z zespołem ze Stambułu złoty medal Ligi Mistrzyń. Stało się to w Treviso i Bukareszcie. – Osobiście te finały przyniosły mi mnóstwo emocji i doświadczenie – przyznała rozgrywająca tureckiego zespołu, który od lat zaliczany jest do europejskiej czołówki.VakifBank jest przyzwyczajony do gry w finałach. Zdobył już cztery tytuły w Lidze Mistrzyń. Bardzo cieszę się, że jestem jego częścią. Jesteśmy zespołem i wiemy, że pojedynczo nie da się nic osiągnąć. Do tej pory zdobyłam duże doświadczenie. Wzrosła moja pewność siebie. Ale z każdym finałem wiążą się nowe emocje. Jestem bardzo podekscytowana. Mam nadzieję, że znowu odniesiemy triumf i będziemy się z niego cieszyć – dodała Özbay.

Podopieczne Giovanniego Guidettiego w tym roku wygrały już Puchar Turcji i mistrzostwo kraju. Teraz mają ochotę na zwycięstwo także w Lidze Mistrzyń. – Gramy w zespole, który zawsze chce wygrywać więcej. Wszyscy jesteśmy tego świadomi. Vakifbank zawsze walczy o mistrzostwo we wszystkich rozgrywkach. Ostatnie wyniki mogą nas jeszcze bardziej zmotywować przed finałem Ligi Mistrzyń, ponieważ chcemy zakończyć sezon z potrójną koroną – stwierdziła turecka rozgrywająca.

Do VakifBanku trafiła ona w wieku zaledwie 20 lat. Nie ukrywa, że początki nie były dla niej łatwe. – Każda zawodniczka chce grać w VakifBanku. Początkowo była na mnie presja, bo znalazłam się w zespole, który odnosił wielkie sukcesy w Europie i na świecie. Grały tu doświadczone zawodniczki. To wszystko zmotywowało mnie do ciężkiej pracy. Jeśli chciałam tu grać, musiałam nauczyć się radzić sobie z presją – zaznaczyła siatkarka zespołu ze Stambułu, która lubi swoją pozycję na boisku. – Moją ulubioną cechą bycia rozgrywającą jest podejmowanie decyzji w ułamku sekundy, zwłaszcza w krytycznych momentach – zakończyła Cansu Özbay.

źródło: cev.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę