Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Były trener Polaków wróci do pracy

Były trener Polaków wróci do pracy

fot. wksczarni.pl

Włoskie media poinformowały, że były selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy wróci do pracy. Po przerwie Raul Lozano ponownie ma zasiąść na ławce trenerskiej, tym razem w Japonii, gdzie ma poprowadzić JT Thunders.

Raul Lozano jest doskonale znany polskim kibicom. To on rozpoczął erę sukcesów męskiej kadry naszego kraju, doprowadzając ją do wicemistrzostwa świata w 2006 roku. Argentyński szkoleniowiec w ostatnim czasie miał przerwę od pracy trenerskiej, ale zamierza do niej wrócić.Lozano w swojej karierze trenerskiej prowadził nie tylko reprezentację Polski, ale również Niemiec, Hiszpanii, Iranu oraz Chin. Z tą ostatnią pracował do 2019 roku, a później zrobił sobie przerwę od siatkówki. Włoskie media poinformowały jednak, że zamierza wrócić do pracy i przenieść się do Japonii, gdzie poprowadzić ma JT Thunders, czyli zespół, który zajął szóste miejsce w minionym sezonie w tamtejszej lidze.

Jeśli Raul Lozano obejmie stanowisko trenera w JT Thunders, to nie będzie to jego pierwsza praca w zespole ligowym. Wcześniej bowiem prowadził między innymi Lube Banca Macerata, Sisleya Treviso, Iraklis Saloniki i Cerrad Czarnych Radom.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę