Już na początku czerwca włoskie media informowały, że były atakujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle zagra w lidze tureckiej. Teraz nowy klub Maurice Torresa potwierdził tę informację i Portorykańczyk został atakującym Galatasaray HDI Sigorta.
Maurice Torres w sezonie 2017/2018 trafił do PlusLigi. Reprezentant Portoryko bronił barw Grupy Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, zdobywając srebrny medal mistrzostw Polski. Po pobycie w Polsce postanowił wrócić do Serie A, do klubu z Padwy. Ostatni sezon portorykański atakujący spędził w Japonii, broniąc barw Osaka Blazers Sakai. Torres na swoim koncie, oprócz wicemistrzostwa Polski z 2018 roku, ma także mistrzostwo Portoryko, a także drugie miejsce w Pucharze Panamerykańskim.
Teraz wybór Maurice Torresa padł na jeden z czołowych klubów tureckich – Galatasaray HDI Sigorta, którego barw bronią m.in. Murat Yenipazar i Batuhan Avcı. Portorykańczyk podpisał z tureckim klubem roczny kontrakt. Galatasaray ostatni sezon ligowy zakończył na wysokim trzecim miejscu zestawienia, ustępując pola jedynie Fenerbahce i Arkasowi Izmir.
Wyświetl ten post na Instagramie.
Maurice Torres Galatasaray HDI Sigorta’da! #Galatasaray #GSVoleybol


![Transfery siatkarskie 2026/2027 [30.05] – Ważny powrót w TAURON Lidze i kolejne pożegnania](https://siatka.org/wp-content/uploads/2025/11/39-DevelopRes-Rzeszow-2025-2026-Aleksandra-Dudek-Laura-Jansen-Svitlana-Dorsman-375x250.jpg)
![Transfery siatkarskie 2026/2027 [29.05] – LUK Lublin ogłosił prawdziwy hit! Liczne pożegnania w TAURON Lidze](https://siatka.org/wp-content/uploads/2025/12/52A7212-KAROLINA-DRUZKOWSKA-375x250.jpg)





