Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Pro Tour Madryt: Dwie polskie pary na starcie

Beach Pro Tour Madryt: Dwie polskie pary na starcie

fot. CEV

Rywalizacja w Beach Pro Tour 2023 przenosi się do Europy. Już w ten weekend odbędzie się pierwszy turniej na Starym Kontynencie – od czwartku do niedzieli gospodarzem rywalizacji w zawodach rangi Futures będzie Madryt, gdzie wystąpią dwie polskie pary.

Stolica Hiszpanii w ten weekend będzie gościć zmagania panów (turniej kobiet rozegrany będzie w przyszłym tygodniu). Przypomnijmy, rozgrywki Beach Pro Tour Futures są trzecie rangą po Elite16 i Challenge. Turniej w Madrycie będzie pierwszym w tym sezonie startem pary Mikołaj Miszczuk/Mateusz Florczyk. Rozstawieni z numerem czwartym Polacy rozpoczną zmagania w piątek.Z kolei w czwartek w kwalifikacjach o prawo występu w turnieju głównym będą walczyć Jarosław Lech i Tomasz Jaroszczak, którzy w pierwszej rundzie eliminacji (czwartek, 11:00 polskiego czasu) zagrają z parą Katriel/Day z Izraela.

Program turnieju Beach Pro Tour Futures – Madryt:

11 maja (czwartek)
kwalifikacje
11:00 Katriel/Day – Lech/Jaroszczak

12 maja (piątek)
faza grupowa

13 maja (sobota)
ćwierćfinały
półfinały

14 maja (niedziela)
mecze medalowe
11:50 – mecz o 3. miejsce
12:50 – mecz o 1. miejsce

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę