Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Beach Ball w Przysusze wraca. Superpuchar Polski jeszcze w lipcu

Beach Ball w Przysusze wraca. Superpuchar Polski jeszcze w lipcu

fot. Kampas Sport - Kamil Pastusiak

Do ostatniego momentu organizatorzy turnieju Beach Ball w Przysusze walczyli o organizację wydarzenia w tym roku. Starania przyniosły efekt. W niewielkiej miejscowości pod Radomiem w ostatnich dniach lipca i pierwszą niedzielę sierpnia ponownie królować będzie siatkówka plażowa. Co ważne, siatkarki i siatkarze rywalizować będą w turnieju o randze Superpucharu Polski.

Ubiegły rok turniej Beach Ball w Przysusze musiał spisać na straty. Pandemia koronawirusa skutecznie zablokowała organizację wydarzenia. Po trudnym okresie, który mocno odcisnął swoje piętno na regionalnych firmach i nadszarpnęły miejscową gospodarkę, najlepszy polski turniej siatkówki plażowej wraca do kalendarza imprez na sezon 2021.Robiliśmy co mogliśmy, by w tym roku turniej mógł się odbyć. Teraz możemy potwierdzić, że się udało. Może nie będzie to wydarzenie organizowane z tak dużym rozmachem, jak było to wcześniej, jednak nie schodzimy poniżej pewnego poziomu. Każdy, kto do nas przyjedzie – czy to pary uczestniczące czy kibice – będą zadowoleni. To możemy  zagwarantować – informuje Piotr Skiba, organizator Superpucharu Polski kobiet i mężczyzn – Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2021.

W trakcie turnieju powstanie aż dziesięć stref aktywności, z których będą mogli korzystać wszyscy chętni – dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Oferta zapewni doskonałą zabawę dla całych rodzin. Strefy obejmować będą: zumbę, fitness, zajęcia kreatywne, zajęcia siatkarskie, trampoliny, porady dietetyczne, gry i zabawy, nordic walking, zjeżdżalnie oraz malowanie buziek.

Tradycyjnie w  niedzielę rozegrany zostanie również charytatywny mecz gwiazd, w którym wystąpią osobistości polskiej siatkówki i nie tylko. Już teraz wiadomo, że w tym gronie znajdzie się wielokrotna reprezentantka Polski, jedna z najlepszych polskich siatkarek ostatnich lat – Katarzyna Skowrońska. W Przysusze spotkać będzie można również tegorocznego mistrza Polski w siatkówce halowej – Jakuba Buckiego, reprezentanta Polski – Damiana Wojtaszka, dwukrotnego mistrza świata – Dawida Konarskiego, byłego reprezentanta Polski, wielokrotnego medalistę mistrzostw Polski – Michała Ruciaka, a także komentatora Polsatu Sport – Bartosza Hellera.

Mecz charytatywny w tym roku rozgrywany będzie dla Klaudii, która w 2019 roku będąc pasażerką uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku nastąpiło złamanie kręgów szyjnych, a jej świat w ciągu chwili się załamał. Klaudia od tej pory poddawana jest intensywnej i kosztownej rehabilitacji i nikt nie traci nadziei, że wróci do dawnej sprawności.

Lewiatan Mazovia Beach Ball Przysucha 2021 rozegrany zostanie od 30 lipca do 1 sierpnia, a wstęp na turniej jest tradycyjnie bezpłatny.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę