Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Zieliński: Treningi przebiegają bardzo dobrze

Bartosz Zieliński: Treningi przebiegają bardzo dobrze

fot. Klaudia Piwowarczyk

W drugiej połowie lipca KRISPOL Września rozpoczął przygotowania do sezonu 2022/23 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Wrześnianie trenują niemal w komplecie. – Poznajemy się z chłopakami. Uważam, że nasza praca wygląda i przebiega naprawdę dobrze – powiedział Bartosz Zieliński, libero wrześnian.

Drużyna z Wrześni od trzech tygodni trenuje, poznaje się i przygotowuje się do nowego sezonu. – Rozpoczęliśmy trzeci tydzień wspólnych treningów. Nie jesteśmy jeszcze w komplecie, ale musimy sobie dawać radę. Kacper Ratajewski i Jakub Olszewski dotrą do nas dopiero 25 września po mistrzostwach Europy U21. Cała reszta ciężko trenuje – powiedział Marian Kardas, trener KRISPOL-u.Z kolei Bartosz Zieliński dodał: – Trzy tygodnie temu rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu na obiektach dostępnych we Wrześni. Poznajemy się z chłopakami. Uważam, że nasza praca wygląda i przebiega naprawdę dobrze. Czekamy jeszcze na dwóch chłopaków, którzy we wrześniu mają mistrzostwa Europy. Z niecierpliwością czekamy już na początek sezonu.

Do drużyny KRISPOL-u dołączyło kilku nowych zawodników, m.in. Jędrzej Ziółkowski – rozgrywający, Tomasz Polczyk – przyjmujący i Jakub Sadkowski – środkowy, którzy pracują nad zgraniem całej ekipy. – Za nami bardzo intensywne treningi. Musi być ciężko, bo tylko w taki sposób możemy przygotować się do startu sezonu. Uważam, że z treningu na trening nasza współpraca przebiega coraz lepiej – wyznał Ziółkowski.

Wtórował mu Jakub Sadkowski:Jako zespół czujemy się bardzo dobrze. Tworzymy fajną drużynę. Mamy nadzieję, że przełoży się to na nasze wyniki.

Dobrej myśli po tych trzech tygodniach wspólnych treningów jest nowy przyjmujący zespołu. – Po naszym treningach widać duże zaangażowanie. Mamy bardzo ambitny zespół. Walczymy o każdą piłkę. Jestem bardzo zadowolony z intensywności treningów. Uważam, że wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku – zakończył Polczyk.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę