Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Andressa Picussa podpisała nowy kontrakt

Andressa Picussa podpisała nowy kontrakt

fot. Michał Szymański

W 2020 roku Andressa Picussa zadebiutowała w rozgrywkach TAURON Ligi. Jej pierwszym klubem w polskiej lidze była E.Leclerc Moya Radomka Radom. Przygoda środkowej z radomską ekipą trwała rok, ale Brazylijka pozostała w Polsce i dołączyła do Jokera Świecie. Ta przygoda była zdecydowanie mniej udana, a brazylijskie media donoszą, że Picussa w kolejnym sezonie zagra w drużynie Pinheiros.

Klubową koleżanką Andressy Picussy w Pinheiros będzie Naiane de Almeida Rios, przed którą mecze finałowe TAURON Ligi w barwach Grupy Azoty Chemika Police.Cieszę się z powrotu do Brazylii, a zwłaszcza powrotu do Pinheiros po dziewięciu latach. To będzie zaszczyt nosić koszulkę klubu z tak wykwalifikowanymi profesjonalistami, a także być krajowym wzorcem w szkoleniu sportowców – podkreśliła Picussa. To będzie bardzo pracowity rok. Jestem bardzo zmotywowana i mam nadzieję nie tylko dawać od siebie, ale także uczyć się. Stworzymy silną grupę, w której młodość i wspólne doświadczenie zrobią różnicę. Z każdą drużyną będziemy walczyć na równych zasadach – dodała.

źródło: inf. własna, webvolei.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę