Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ageo Medics oficjalnie ogłosiło Sarę Lozo

Ageo Medics oficjalnie ogłosiło Sarę Lozo

fot. volleyballworld.com

Pod koniec lipca informowaliśmy (TUTAJ), że Sara Lozo, mimo ważnego kontraktu z rumuńskim CSM Lugoj, podpisała umowę z klubem japońskim – Ageo Medics. Reprezentantce Serbii z tego tytułu mogło grozić nawet zawieszenie przez Międzynarodową Federację Siatkówki (FIVB), jednak wszystko wskazuje na to, że zawodniczka uniknie konsekwencji i zagra w zespole z Japonii.

Przypomnijmy, że Sara Lozo była jednym z objawień ostatniej Siatkarskiej Ligi Narodów, przyczyniła się do zdobycia brązowego medalu przez reprezentację Serbii.Wydaje się, że mimo zawirowań z podwójnym transferem – do CSM i Ageo – Sara Lozo uniknie kary i będzie mogła zagrać w zespole z Japonii. Zespół z Kraju Kwitnącej Wiśni ogłosił bowiem oficjalnie przybycie Serbki w swoich mediach.

To wielki zaszczyt i przyjemność, że będę miała okazję zagrać w Japonii dla Ageo Medics i chciałabym spróbować prawdziwego japońskiego jedzenia w Saitamie. Mam nadzieję, że swoimi dobrymi meczami przyczynię się do kolejnych sukcesów klubu i radości kibiców. Nie mogę się doczekać spotkania z pracownikami zespołu, kolegami z drużyny i wielkimi fanami Ageo Medics – tak serbska zawodniczka przywitała się z sympatykami nowego klubu.

źródło: amg.or.jp, inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę