Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2012/2013 > Rosja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2012/2013>Rosja (M) > play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ural Ufa Lokomotiv Biełgorod 2:3 29:27, 25:16, 18:25, 23:25, 12:150:1
Ural Ufa Lokomotiv Biełgorod 2:3 22:25, 17:25, 25:21, 25:20, 10:150:2
Lokomotiv Biełgorod Ural Ufa3:0 25:18, 25:19, 25:233:0
o 3. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zenit Kazań Gubernia Niżnyj Nowgorod3:0 25:21, 25:20, 25:141:0
Gubernia Niżnyj Nowgorod Zenit Kazań 0:3 23:25, 22:25, 20:250:2
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zenit Kazań Lokomotiv Biełgorod 2:3 25:23, 16:25, 27:25, 16:25, 11:150:1
Zenit Kazań Lokomotiv Biełgorod3:2 27:29, 25:18, 15:25, 25:18, 15:121:1
Lokomotiv Biełgorod Zenit Kazań3:1 24:26, 25:16, 25:16, 25:182:1
Lokomotiv Biełgorod Zenit Kazań3:1 20:25, 25:18, 25:18, 25:163:1
Gubernia Niżnyj Nowgorod Ural Ufa3:0 30:28, 25:19, 27:251:0
Gubernia Niżnyj Nowgorod Ural Ufa 1:3 20:25, 25:27, 25:22, 19:251:1
Ural Ufa Gubernia Niżnyj Nowgorod3:1 28:26, 23:25, 25:13, 25:182:1
Ural Ufa Gubernia Niżnyj Nowgorod3:0 25:22, 25:16, 26:243:1
o miejsca 5-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Lokomotiv Nowosybirsk Kuzbass Kemerowo3:0 25:22, 25:16, 25:201:0
Lokomotiv Nowosybirsk Kuzbass Kemerowo3:0 25:19, 25:21, 25:182:0
Kuzbass Kemerowo Lokomotiv Nowosybirsk3:2 25:23, 25:22, 13:25, 23:25, 15:71:2
Kuzbass Kemerowo Lokomotiv Nowosybirsk 1:3 25:20, 20:25, 19:25, 13:251:3
Fakieł Nowyj Urengoj Gazprom-Jurga Surgut3:0 25:20, 25:23, 25:181:0
Fakieł Nowyj Urengoj Gazprom-Jurga Surgut3:0 25:19, 25:17, 25:132:0
Gazprom-Jurga Surgut Fakieł Nowyj Urengoj 1:3 23:25, 15:25, 25:20, 25:200:3
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zenit Kazań Kuzbass Kemerowo3:0 25:20, 25:14, 25:221:0
Zenit Kazań Kuzbass Kemerowo3:0 25:15, 25:15, 25:182:0
Kuzbass Kemerowo Zenit Kazań3:1 25:20, 25:18, 19:25, 25:191:2
Kuzbass Kemerowo Zenit Kazań 0:3 17:25, 22:25, 13:251:3
Gubernia Niżnyj Nowgorod Gazprom-Jurga Surgut3:0 25:22, 25:19, 25:191:0
Gubernia Niżnyj Nowgorod Gazprom-Jurga Surgut3:0 25:21, 25:16, 25:172:0
Gazprom-Jurga Surgut Gubernia Niżnyj Nowgorod 1:3 20:25, 14:25, 25:22, 20:250:3
Lokomotiv Nowosybirsk Lokomotiv Biełgorod3:1 22:25, 25:18, 25:18, 25:141:0
Lokomotiv Nowosybirsk Lokomotiv Biełgorod3:0 25:22, 25:22, 25:142:0
Lokomotiv Biełgorod Lokomotiv Nowosybirsk3:0 25:22, 25:18, 25:201:2
Lokomotiv Biełgorod Lokomotiv Nowosybirsk3:1 25:23, 25:19, 21:25, 25:172:2
Lokomotiv Nowosybirsk Lokomotiv Biełgorod 0:3 18:25, 21:25, 22:252:3
Fakieł Nowyj Urengoj Ural Ufa3:1 25:22, 25:21, 23:25, 25:161:0
Fakieł Nowyj Urengoj Ural Ufa 1:3 26:24, 23:25, 23:25, 21:251:1
Ural Ufa Fakieł Nowyj Urengoj3:1 21:25, 25:23, 25:20, 25:182:1
Ural Ufa Fakieł Nowyj Urengoj3:2 21:25, 25:21, 15:25, 25:23, 15:103:1
1/8 finału
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ural Ufa Lokomotiv Charków3:0 25:23, 25:22, 25:171:0
Lokomotiv Charków Ural Ufa 1:3 11:25, 25:20, 23:25, 24:260:2
Dinamo Krasnodar Kuzbass Kemerowo 1:3 18:25, 13:25, 25:23, 17:250:1
Kuzbass Kemerowo Dinamo Krasnodar3:2 25:23, 25:20, 22:25, 23:25, 15:112:0
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Moskwa3:0 25:22, 25:13, 25:161:0
Dinamo Moskwa Lokomotiv Biełgorod 1:3 18:25, 23:25, 25:23, 13:250:2
Iskra Odińcowo Gazprom-Jurga Surgut 1:3 20:25, 25:21, 22:25, 22:250:1
Gazprom-Jurga Surgut Iskra Odińcowo3:0 25:18, 25:18, 25:202:0
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved