Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne

Ligi zagraniczne>sezon 2021/2022>Rosja M > runda zasadnicza

13. kolejka: 15-01-2022

gospodarzgośćwynikwyniki setów
14-01-2022 ASK Niżnyj Nowgorod Fakieł Nowyj Urengoj3:125:17, 18:25, 25:19, 26:24
15-01-2022 Gazprom-Jugra Surgut Zenit Sankt Petersburg 1:325:22, 18:25, 17:25, 19:25
14-04-2022 Dinamo Okręg Leningradzki Lokomotiw Nowosybirsk
15-01-2022 Jenisej Krasnojarsk Kuzbass Kemerowo 0:320:25, 18:25, 23:25
15-01-2022 Zenit Kazań Jugra-Samotłor Niżniewartowsk3:025:19, 25:20, 25:20
16-01-2022 Neftianik Orienburg Dinamo Moskwa 1:333:31, 21:25, 11:25, 14:25
14-04-2022 Ural Ufa Biełogorie Biełgorod
 przejdź do kolejki: 12przejdź do kolejki: 14

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań133738:51063:821
2Lokomotiw Nowosybirsk123334:4943:799
3Dinamo Moskwa132934:181240:1098
4Zenit Sankt Petersburg132832:141090:937
5Dinamo Okręg Leningradzki122227:221084:1094
6Kuzbass Kemerowo132127:261184:1166
7ASK Niżnyj Nowgorod131922:251041:1086
8Biełogorie Biełgorod121924:221041:995
9Jugra-Samotłor Niżniewartowsk131522:311153:1187
10Gazprom-Jugra Surgut131418:291014:1122
11Fakieł Nowyj Urengoj131019:331135:1209
12Jenisej Krasnojarsk13812:33958:1086
13Ural Ufa12815:341037:1130
14Neftianik Orienburg13411:39937:1190
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

12. kolejka: 08-01-2022

gospodarzgośćwynikwyniki setów
07-01-2022 Gazprom-Jugra Surgut Neftianik Orienburg3:225:19, 21:25, 23:25, 25:19, 15:13
07-01-2022 Jenisej Krasnojarsk Zenit Sankt Petersburg 0:320:25, 16:25, 13:25
07-01-2022 Lokomotiw Nowosybirsk Jugra-Samotłor Niżniewartowsk3:025:19, 25:23, 25:23
08-01-2022 Dinamo Okręg Leningradzki Dinamo Moskwa 1:325:23, 21:25, 20:25, 21:25
08-01-2022 Kuzbass Kemerowo ASK Niżnyj Nowgorod3:125:13, 26:28, 25:21, 25:23
08-01-2022 Ural Ufa Zenit Kazań 0:320:25, 16:25, 16:25
10-01-2022 Fakieł Nowyj Urengoj Biełogorie Biełgorod3:223:25, 21:25, 25:21, 27:25, 15:8
 przejdź do kolejki: 11

14. kolejka: 22-01-2022

gospodarzgośćwynik
22-01-2022 ASK Niżnyj Nowgorod Ural Ufa
22-01-2022 Jugra-Samotłor Niżniewartowsk Fakieł Nowyj Urengoj
23-01-2022 Zenit Kazań Jenisej Krasnojarsk
22-01-2022 Dinamo Okręg Leningradzki Kuzbass Kemerowo
22-01-2022 Gazprom-Jugra Surgut Lokomotiw Nowosybirsk
21-01-2022 Neftianik Orienburg Zenit Sankt Petersburg
22-01-2022 Biełogorie Biełgorod Dinamo Moskwa

tabela po 15. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań133738:51063:821
2Lokomotiw Nowosybirsk123334:4943:799
3Dinamo Moskwa132934:181240:1098
4Zenit Sankt Petersburg132832:141090:937
5Dinamo Okręg Leningradzki122227:221084:1094
6Kuzbass Kemerowo132127:261184:1166
7ASK Niżnyj Nowgorod131922:251041:1086
8Biełogorie Biełgorod121924:221041:995
9Jugra-Samotłor Niżniewartowsk131522:311153:1187
10Gazprom-Jugra Surgut131418:291014:1122
11Jenisej Krasnojarsk141115:341055:1182
12Fakieł Nowyj Urengoj141020:361231:1306
13Ural Ufa12815:341037:1130
14Neftianik Orienburg13411:39937:1190
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę