Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2012/2013 > Słowacja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2012/2013>Słowacja (M) > play-off

finał
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné VT UNICEF Bratysława3:2 27:25, 18:25, 27:29, 25:17, 15:81:0
Chemes Humenné VT UNICEF Bratysława 1:3 26:24, 17:25, 28:30, 24:261:1
VT UNICEF Bratysława Chemes Humenné3:0 25:18, 25:21, 34:322:1
VT UNICEF Bratysława Chemes Humenné3:1 21:25, 28:26, 25:21, 25:183:1
Chemes Humenné VT UNICEF Bratysława3:0 27:25, 25:22, 25:182:3
VT UNICEF Bratysława Chemes Humenné3:0 25:16, 25:23, 25:184:2
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slávia Svidník Spartak VKP Myjava 0:3 18:25, 25:21, 22:25, 17:250:1
Spartak VKP Myjava Slávia Svidník 0:3 22:25, 27:29, 23:251:1
Slávia Svidník Spartak VKP Myjava3:0 25:21, 25:23, 25:202:1
Spartak VKP Myjava Slávia Svidník 0:3 22:25, 22:25, 29:311:3
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ekonóm SPU Nitra Mirad Prešov 1:3 25:17, 18:25, 15:25, 26:280:1
Mirad Prešov Ekonóm SPU Nitra3:0 27:25, 25:23, 25:172:0
o 7. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
COP Trenčín VKM Stará Ľubovňa 1:3 21:25, 17:25, 25:15, 22:250:1
VKM Stará Ľubovňa COP Trenčín3:0 25:23, 26:24, 25:162:0
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné Spartak VKP Myjava3:1 25:18, 24:26, 25:15, 25:211:0
Spartak VKP Myjava Chemes Humenné 1:3 20:25, 28:26, 22:25, 15:250:2
Chemes Humenné Spartak VKP Myjava3:1 28:26, 22:25, 25:23, 25:213:0
VT UNICEF Bratysława Slávia Svidník3:1 25:15, 25:23, 29:31, 25:221:0
Slávia Svidník VT UNICEF Bratysława3:0 25:18, 25:16, 25:221:1
VT UNICEF Bratysława Slávia Svidník3:1 25:21, 25:15, 21:25, 25:152:1
Slávia Svidník VT UNICEF Bratysława 0:3 13:25, 14:25, 21:251:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
COP Trenčín Mirad Prešov3:2 20:25, 23:25, 25:19, 25:16, 19:171:0
Mirad Prešov COP Trenčín3:0 25:22, 25:17, 25:131:1
VKM Stará Ľubovňa Ekonóm SPU Nitra 0:3 21:25, 16:25, 25:270:1
Ekonóm SPU Nitra VKM Stará Ľubovňa3:0 33:31, 25:20, 25:222:0
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné COP Trenčín3:0 25:14, 25:15, 25:191:0
COP Trenčín Chemes Humenné 0:3 12:25, 19:25, 24:260:2
Chemes Humenné COP Trenčín3:0 25:15, 25:12, 25:123:0
VKM Stará Ľubovňa VT UNICEF Bratysława 1:3 25:23, 24:26, 16:25, 20:250:1
VT UNICEF Bratysława VKM Stará Ľubovňa3:0 25:10, 25:14, 25:162:0
VT UNICEF Bratysława VKM Stará Ľubovňa3:1 22:25, 25:15, 25:11, 25:213:0
Slávia Svidník Ekonóm SPU Nitra3:1 25:21, 17:25, 25:18, 25:201:0
Ekonóm SPU Nitra Slávia Svidník3:2 24:26, 25:21, 25:22, 19:25, 16:141:1
Slávia Svidník Ekonóm SPU Nitra3:1 21:25, 25:17, 25:17, 25:182:1
Ekonóm SPU Nitra Slávia Svidník 0:3 18:25, 22:25, 11:251:3
Spartak VKP Myjava Mirad Prešov 2:3 25:16, 23:25, 25:20, 20:25, 11:150:1
Mirad Prešov Spartak VKP Myjava 1:3 25:19, 17:25, 19:25, 16:251:1
Spartak VKP Myjava Mirad Prešov3:0 25:23, 27:25, 25:172:1
Mirad Prešov Spartak VKP Myjava3:0 25:21, 25:22, 25:222:2
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved