Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2017/2018 > Transfery > I liga M

I liga M

AZS Częstochowa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Krzysztof Stelmach
(Skra Bełchatów)
trener Michał Bąkiewicz
(szuka klubu)
II trener Dariusz Parkitny
(KSZO Ostrowiec Św.)
Łukasz Polański
(szuka klubu)
 Mateusz Rećko
(MOS Wola Warszawa)
 Michał Szalacha
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 Sławomir Stolc
(Dukla Liberec – CZE)
Adam Kowalski
(Łuczniczka Bydgoszcz) 
 Patryk Szczurek
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Tomasz Kowalski
(Espadon Szczecin)
 Mariusz Magnuszewski
(Victoria Wałbrzych)
Adrian Szlubowski
(LKPS Borowno)
 Moustapha M’Baye
(KPS Siedlce)
Bartosz Buniak
(Lechia Tomszów Maz.)
Piotr Macheta
(Resovia Rzeszów – ML)
Stanisław Wawrzyńczyk
(VKP Bystrina SPU Nitra – SVK) 
Daniel Szaniawski
(Ślepsk Suwałki) 
 Mykola Moroz (UKR)
(szuka klubu)
Mateusz Siwicki
(Victoria Wałbrzych)
Kamil Ociepka
(szuka klubu)
Sławomir Busch
(AKS VLO Rzeszów)
Rafał Szymura
(szuka klubu)
Bartosz Bućko
(Effector Kielce)
Oleksandr Grebeniuk (UKR)
(szuka klubu)
Hubert Mańko
(AZS Częstochowa – ML)
Konrad Buczek
(szuka klubu)
Bartosz Krzysiek
(Jakarta Electric – IND)
Łukasz Koziura
(BBTS Bielsko-Biała)

MKS ŚLEPSK SUWAŁKI

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Kacper Gonciarz
(Cerrad Czarni Radom)
 Piotr Lipiński
(Victoria Wałbrzych)
 Witalij Szczytkow
( APP Krispol Września)
 Mateusz Linda
(Victoria Wałbrzych)
 Paweł Filipowicz
(Warta Zawiercie)
Jan Tomczak
(szuka klubu)
Cezary Sapiński
(SKS Hajnówka) 
Krzysztof Andrzejewski
(Aluron Virtu Warta Zawiercie)
Łukasz Szarek
(AO Foinikas Syros)
Karol Rawiak
(Stal AZS PWSZ Nysa)
Mateusz Laskowski
(Cerrad Czarni Radom – ML)
Daniel Szaniawski
(AZS Częstochowa) 

KPS SIEDLCE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Konrad Borowski
(UKS Strzelce Opolskie)
Piotr Łukasik
(BBTS Bielsko-Biała) 
 
 Michał Podgórzak
(Metro Warszawa)
 Jakub Bucki
(BBTS Bielsko-Biała)
 
 Adam Sobolewski
(Warta Zawiercie)
Sławomir Zemlik
(TSV Herrsching – GER)
 
 Michał Kądzioła
(siatkówka plażowa)
Mateusz Błasiak
(AGH Kraków)
 
 Rafał Pawlak
(MCKiS Jaworzno)
Moustapha M’Baye
(AZS Częstochowa)
Jakub Urbanowicz
(Czarni Radom)

STAL AZS PWSZ NYSA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Piotr Łuka
(były zawodnik)
trener Janusz Bułkowski
(Victoria Wałbrzych)
 II trener Arkadiusz Olejniczak
(Juve Głuchołazy)
 Wojciech Kwiecień
(szuka klubu)
Nikodem Wolański
(Noliko Maaseik – BEL)
Piotr Łuka
(koniec kariery)
Grzegorz Pajda
(Juve Głuchołazy)
Damian Śliż
(szuka klubu)
Karol Rawiak
(Ślepsk Suwałki) 
Bartłomiej Dzikowicz
(Victoria Wałbrzych)
Mateusz Piotrowski
(MKS Będzin)

TSV MANSARD TRANSGAZ TRAVEL SANOK

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Szymon Pałka
(Karpaty Krosno)
Jakub Zmarz
(MKS Andrychów)
 Kamil Durski
(Victoria Wałbrzych)
 Grzegorz Gnatek
(szuka klubu)
Mateusz Jóźwik
(SG Raiffeisen Waldviertel – AUT)
Filip Frankowski
(Olimpia Sulęcin)
Jakub Lewandowski
(Aluron Virtu Warta Zawiercie)
Patryk Pieper
(szuka klubu)
Rafał Cabaj
(Al Coudry – FR)
Łukasz Jurkojć
(Chrobry Głogów)
Kamil Dembiec
(AGH Kraków)

SKS HAJNÓWKA – nie zagra w tym sezonie

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Rafał Faryna
(MKS Będzin)
 Cezary Sapiński
(Ślepsk Suwałki)
Tomasz Kuś
(BAS Białystok)
 Piotr Milewski
(Huragan Międzyrzec Podlaski)
 Radosław Sterna
(BAS Białystok)

AGH KRAKÓW

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Sebastian Matula
(APP Krispol Września)
 Piotr Adamski
(Świętokrzyska Siatkówka Kielce)
Justin Ziółkowski
(Młoda ZAKSA)
 Jakub Nowosielski
(Norwid Częstochowa)
 Konrad Stajer
(Volley Rybnik)
Michał Wroniecki
(Krispol Września)
 Mateusz Podborączyński
(Młoda ZAKSA)
Jakub Bik
(szuka klubu)
 
 Mateusz Błasiak
(KPS Siedlce)
Grzegorz Surma
(MCKiS Jaworzno)
 
 Kamil Dembiec
(TSV Sanok)
Tomasz Błądziński
(AKS Rzeszów)
 
 Karol Redyk
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Szymon Ściślak
(MKS Andrychów)
 Marcin Krawiecki
(Młoda ZAKSA)
Kamil Maruszczyk
(Norwid Częstochowa)
Roman Kącki
(Czarni Rząśnia)

APP KRISPOL WRZEŚNIA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Marian Kardas
(Łuczniczka Bydgoszcz)
trener Sławomir Gerymski
(szuka klubu)
 
 Michał Wroniecki
(AGH Kraków)
Karol Szczygielski 
(szuka klubu)
 
Jędrzej Maćkowiak
(Effector Kielce)
Bartosz Schimdt
(szuka klubu)
 
 Krzysztof Antosik
(Effector Kielce)

Łukasz Karpiewski
(kończy karierę)
 
 Patryk Napiórkowski
(Victoria Wałbrzych)
Witalij Szczytkow (UKR)
(Ślepsk Suwałki)
 
 Filip Troczyński
(MKS Kalisz)
Sebastian Matula
(AGH Kraków)
 
Tomasz Narowski
(Czarni Rząśnia)
Krzysztof Zapłacki
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
Artur Pasiński
(Ishoj Volley – DEN)
  
Wojciech Kaźmierczak
(VK UJS Spartak Kamarno – SVK)
  

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Michał Błoński
(GKS Katowice)
 trener Tomasz Migała
(praca zawodowa)
Adam Miniak
(SMS Spała) 
 Jakub Guz
(Avia Świdnik)
 Dawid Ogórek
(Warta Zawiercie)
Patryk Kucharski
(szuka klubu)
Bartosz Grad
(ML – BBTS Bielsko-Biała)
 Piotr Jedliński
(Mickiewicz Kluczbork)
Kamil Gutkowski
(Warta Zawiercie)
 Michał Mysera
(Czarni Rząśnia)
Bartosz Buniak
(AZS Częstochowa)
 Przemysław Toma
(Huragan Międzyrzec Podlaski)
Mateusz Frąc
(Victoria Wałbrzych)
Damian Gościański
(ML – Skra Bełchatów)

Olimpia Sulęcin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Bartosz Konieczny
(Czarni Rząśnia)
 Mateusz Lipecki
(szuka klubu)
 Patryk Orłowski
(Espadon II Szczecin)
Wojciech Janas
(szuka klubu)
Filip Frankowski
(TSV Sanok)

NORWID CZĘSTOCHOWA

przychodząodchodzą w kręgu zainteresowań
trener Andrzej Stelmach
(AZS Opole)
 Michał Kaczyński
(LKPS Borowno)
 Damian Wdowiak
(Czarni Rząśnia)
 Jakub Oczko
(kończy karierę)
Jakub Nowosielski
(AGH Kraków)
Kamil Maruszczyk
(AGH Kraków)

TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Janusz Bułkowski
(Stal Nysa)
trener Przemysław Michalczyk
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 Jędrzej Goss
(Stal Nysa)
 Piotr Lipiński
(Ślepsk Suwałki)
 Kamil Durski
(TSV Sanok)
 Mateusz Linda
(Ślepsk Suwałki)
 Paweł Pietkiewicz
(szuka klubu)
 
 Marcin Karakuła
(AKS Rzeszów)
Ernest Plizga
(Union Raiffeisen Waldviertel)
 
Michał Marszałek
(AKS Rzeszów) 
Patryk Napiórkowski
(Krispol Września)
 Bartosz Dzikowicz
(Stal Nysa)
Mikołaj Szewczyk
(Każany Barkom Lwów)
 Adam Woźnica
(ML – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Mateusz Frąc
(Lechia Tomaszów Maz.)
Mateusz Schamlewski
(Świętokrzyska Siatkówka Kielce)
Mariusz Magnuszewski
(AZS Częstochowa)
Mateusz Siwicki
(AZS Częstochowa)

 

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2017-04-13
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved