Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2017/2018 > Transfery > Orlen Liga

Orlen Liga

CHEMIK pOLICE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Alex Holston (USA)
(Uniwersytet Florida – USA)
 Aleksandra Jagieło
(BKS Bielsko-Biała)
 Sladjana Mirković (SRB)
(Telekom Baku – AZE) 
 Madelaynne Montaño (COL)
(Liu Jo Nordmeccanica Modena – ITA)
Bianka Busa (SRB)
(Metalleghe Montichiari  – ITA)
Jelena Blagojević (SRB)
(Developres Rzeszów)
 Natalia Mędrzyk
(Impel Wrocław)
Joanna Wołosz
(Imoco Volley Conegliano – ITA)
Maret Balkestein-Grothues (NED)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
Anna Werblińska
(szuka klubu)

grot budowlani łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Agata Witkowska
(Yamamay Busto Arsizo – ITA)
Sylwia Pycia
(Kończy karierę)
Anna Werblińska
(Chemik Police) 
 Agnieszka Kąkolewska
(Impel Wrocław)
 Paulina Maj-Erwardt
(przerwa w karierze)
  Ewelina Polak
(KSZO Ostrowiec Św.)
Heike Beier (GER)
(szuka klubu)
 
 Julia Piotrowska
(KSZO Ostrowiec Św.)
Monika Kutyła
(Wisła Warszawa)
Ewelina Tobiasz
(MKS Dąbrowa G.)
Simona Dreczka
(MKS Dąbrowa G.)
Natalia Strózik
(AZS ECO Uni Opole)
Sylwia Pelc
(WTS Solna Wieliczka)

 

ks developres rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Natalia Gajewska
(Trefl Sopot)
 Patrycja Flakus
(Muszynianka Muszyna)
  Monika Ptak
(Impel Wrocław)
 Joanna Nickowska
(szuka klubu)
 Kamila Ganszczyk
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Karolina Szczygieł
(AZS Politechniki Śl. Gliwice) 

 Jelena Blagojević (SRB)
(Chemik Police)
Karolina Szymańska
(szuka klubu)
Agata Sawicka
(Impel Wrocław)
Miroslava Paskova (BUL)
(Levski Sofia – BUL)
 Julia Andruszko (RUS)
(Maccabi XT Haifa – ISR)
Katarzyna Mróz
(Wisła Warszawa)
 Helene Rousseaux (BEL)
(Besiktas Stambuł – TUR)
Kremena Kamenowa (BUL)
(szuka klubu)

 

impel wrocław

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Julia Szczurowska
(MLK – Impel Wrocław)
Megan Courtney (USA)
(Çanakkale Belediyespor – TUR)
 Natalia Murek
(SMS Szczyrk)
 Micha Hancock (USA)
(Saugella Team Monza – ITA)
  Valerie Nichol (USA)
(Allianz MTV Stuttgart – GER)
Monika Ptak
(Developres Rzeszów)
 Weronika Wołodko
(Orzeł Elbląg)
Natalia Mędrzyk
(Chemik Police)
 Aleksandra Trojan
(BKS Bielsko-Biała)
Agata Sawicka
(Developres Rzeszów)
 Iga Chojnacka
(Legionovia Legionowo)
Agnieszka Kąkolewska
(Budowlani Łódź)
Magdalena Wawrzyniak
(Muszynianka Muszyna)
 Joanna Kaczor
(szuka klubu)
 Tamara Kaliszuk
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Katarzyna Konieczna
(BKS  Bielsko-Biała)
 Ilona Gierak
(Budowlani Toruń)
Andrea Kossányiová
(Agel Prostejov – CZE)
Anna Łozowska
(Wisła Warszawa)
 Izabela Bałucka
(Budowlani Toruń)

 

tauron mks dąbrowa górnicza

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Ewelina Tobiasz
(Budowlani Łódź)
Eleonora Dziękiewicz
(kończy karierę)
  Aleksandra Lipska
(SMS Szczyrk)
 Yael Castiglione (ARG)
(szuka klubu)
 Patrycja Polak
(Budowlani Toruń)
Helena Horka (CZE)
(Agel Prostejov – CZE)
 Agata Michalewicz
(SMS Szczyrk)
Kamila Ganszczyk
(Developres Rzeszów)
 
 Barbora Purchartová (CZE)
(Dresdner SC – GER) 
Anna Miros
(szuka klubu)
 Kamila Colik
(KSZO Ostrowiec Św.)
Noris Cabrera (CUB)
(szuka klubu)
Simona Dreczka
(Budowlani Łódź) 
Daria Paszek
(Trefl Proxima Kraków)
 Anastazja Bajdiuk (UKR)
(Telekom Baku – AZE)
Izabela Lemańczyk
(BKS Bielsko-Biała)
Kathleen Weiss (GER)
(Agel Prostejov – CZE)
Tamara Kaliszuk
(Impel Wrocław)
Dominika Sobolska (BEL)
(BKS Bielsko-Biała)

 

łks commercecon łódź

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Zuzanna Efimienko-Młotkowska
(Metalleghe Sanitars Montichiari – ITA) 
 Agnieszka Wołoszyn
(Energetyk Poznań)
 Regiane Bidias (BRA)
(Rexona Rio de Janeiro – BRA)
 Katharina Osadchuk (AUS)
( VfB Suhl  – GER)
 
 Małgorzata Skorupa
(Trefl Sopot)
Katarzyna Bryda
(szuka klubu)
Deja McClendon (USA)
(powrót po kontuzji)
 Anna Pawłowska
(PTPS Piła)
Dominika Mras
(Trefl Sopot)
Patrycja Tomczyk
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)

 

BKS profi credit BIELSKO-BIAŁA

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Olivia Różański
(SMS Szczyrk)
Joanna Staniucha-Szczurek
(kończy karierę)

  Aleksandra Jagieło
(Chemik Police)
 Aleksandra Trojan
(Impel Wrocław)
 Marlena Pleśnierowicz
(Pałac Bydgoszcz)
 Ewelina Brzezińska
(Proxima Kraków)
 Julia Nowicka
(SMS Szczyrk)
Soňa Mikysková (CZE)
(szuka klubu)
 Izabela Lemańczyk
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Erica Handley (USA)
(szuka klubu)
 Dominika Sobolska (BEL)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Natalia Perlińska
(szuka klubu)
Nia Grant (USA)
(Männerturnverein Stuttgart- GER)
Natalia Skrzypkowska
(szuka klubu)
Katarzyna Konieczna
(Impel Wrocław) 
Mariola Wojtowicz
(kierownik drużyny)
 Martyna Świrad
(SMS Szczyrk)
Jaroslava Pencova (SVK)
(SAB Volley Legnano – ITA)
Barbara Zakościelna
(Legionovia Legionowo)

 

giacomini budowlani toruń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Aleksandra Szczygłowska
(Orzeł Elbląg)
 Ilona Gierak
(Impel Wrocław)
 Izabela Bałucka
(Impel Wrocław)
Morena Franchi Martinez (ARG)
(szuka klubu) 
 
 Dorota Ściurka
(KSZO Ostrowiec Św.)
Rebecca Pavan (CAN)
(szuka klubu)
Aleksandra Gancarz
(szuka klubu)
Patrycja Polak
(MKS Dabrowa Górnicza)

 

trefl PROXIMA KRAKÓW

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Kinga Hatala
(Wisła Warszawa) 
Anna Widera
(szuka klubu) 
 Zsuzsanna Tálas (HUN)
(Vasas – HUN)
 Ewelina Janicka
(MKS Kalisz)
 Klaudia Kulig
(Trefl Sopot)
Iwona Krochmal 
(Karpaty Krosno)
 Ewelina Brzezińska
(BKS Bielsko-Biała)
 Angelika Bulbak
(MKS Kalisz)
 Daria Paszek
(MKS Dąbrowa G.) 
 Klaudia Boguszewska
(szuka klubu)
Martyna Łukasik
(Trefl Sopot)
 Katarzyna Bakuła
(szuka klubu)
 Justyna Łukasik
(Trefl Sopot)
 Marzena Kropidłowska
(szuka klubu)
 
Sarah Clement (USA)
(Vasas – HUN)

 

polski cukier muszynianka muszyna

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Bogdan Serwiński
(powrót na ławkę)
 trener Ryszard Litwin
(WTS Solna Wieliczka)
 Marija Karakaszewa (BUL)
(Volley Soverato – ITA)
 Justyna Sosnowska
(szuka klubu)
  Danica Radenković (SRB)
(Azerrail Baku – AZE)
 Anna Grejman
(szuka klubu)
  Monika Bociek
(Legionovia Legionowo)
 Magdalena Wawrzyniak
(Impel Wrocław)
Paulina Bałdyga
(Pałac Bydgoszcz)
Aleksandra Pasznik
(Energetyk Poznań)
Roksana Brzóska
(KSZO Ostrowiec Św.)
Magdalena Szabó
(PWSZ Tarnów)
Patrycja Flakus
(Developres Rzeszów)
Natasa Cirikiz (CRO)
(szuka klubu)
Karolina Portalska
(Pałac Bydgoszcz)
Marina Cvetanović (SRB)
(szuka klubu)
Małgorzata Śmieszek
(Pałac Bydgoszcz)
Tanja Sredić (SRB)
(szuka klubu)
Dorota Wilk
(PTPS Piła)

 

enea ptps piła

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Karolina Różycka
(powrót po przerwie)
 II trener Piotr Sobolewski
(Joker Świecie)

 Dorota Wilk
(Muszynianka Muszyna)
 Sylwia Kucharska
(MKS Kalisz)
 
 Anna Pawłowska
(ŁKS Łódź)
Alicia Ogoms (CAN)
(SAB Volley Legnano – ITA)
Justyna Łysiak
(SMS Szczyrk)
Zuzanna Kucińska
(Wisła Warszawa)
Alicja Markiewicz
(szuka klubu)
Adrianna Kukulska
(AZS Politechniki Śl. Gliwice)

 

ks pałac bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Piotr Makowski
(ostatnio Łuczniczka Bydgoszcz)
trener Adam Grabowski
(KSZO Ostrowiec Św.) 
 Magdalena Mazurek
(powrót po przerwie)
 Paulina Bałdyga
(Muszynianka Muszyna)
 Sandra Szczygioł
(Joker Świecie) 
Karolina Portalska
(Muszynianka Muszyna)
 Katarzyna Wenerska
(Joker Świecie)
Małgorzata Śmieszek
(Muszynianka Muszyna)
 Monika Fedusio
(Trefl Sopot)
Marlena Pleśnierowicz
(BKS Bielsko-Biała)
Natalia Krawulska
(MKS Kalisz)
Daria Dąbrowska
(AZS ECO Uni Opole)
Magda Jagodzińska
(WTS Solna Wieliczka)

 

legionovia legionowo

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Beata Mielczarek
(Trefl Sopot)
 Katarzyna Wawrzyniak
(MKS Kalisz)

 Alicja Wójcik
(Trefl Sopot)
Katarzyna Połeć
(Wisła Warszawa)
 
 Paulina Szpak
(KSZO Ostrowiec Św.)
 Monika Bociek
(Muszynianka Muszyna)
 
 Magdalena Damaske
(Trefl Sopot)
Iga Chojnacka
(Impel Wrocław)
 Małgorzata Jasek
(AZS AWF Warszawa)
Barbara Zakościelna
(BKS Bielsko-Biała)
Klaudia Grzelak
(Joker Świecie)

 

kszo ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Adam Grabowski
(Pałac Bydgoszcz)
 trener Dariusz Parkitny
(szuka klubu)

  Roksana Brzóska
(Muszynianka Muszyna)

Paulina Szpak
(Legionovia Legionowo)
Kamila Colik
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Ewelina Polak
(Budowlani Łódź)
Julia Piotrowska
(Budowlani Łódź)
Dorota Ściurka
(Budowlani Toruń)

 

 

atom trefl sopot – nie zagra w sezonie 2016/2017

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  trener Piotr Olenderek
(Legionovia Legionowo)
 Natalia Gajewska
(Developres Rzeszów)
Dominika Mras
(ŁKS Łódź)
Beata Mielczarek
(Legionovia Legionowo)
Magdalena Damaske
(Legionovia Legionowo)
Joanna Grzmocińska
(szuka klubu)
Martyna Łukasik
(Proxima Kraków)
Karolina Bednarek
(Joker Świecie)
Daria Szczyrba
(Karpaty Krosno)
Małgorzata Skorupa
(ŁKS Łódź)
Karolina Goliat (BEL)
(szuka klubu)
Alicja Wójcik
(Legionovia Legionowo)
Justyna Łukasik
(Proxima Kraków)
Monika Fedusio
(Pałac Bydgoszcz)
Klaudia Kulig
(Proxima Kraków)

 

 

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2017-04-10
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved