Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2017/2018 > Transfery > PlusLiga

PlusLiga

ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Andrea Gardini (ITA)
(AZS Olsztyn)
 trener Fernando de Giorgi (ITA)
(reprezentacja Polski)
Rafał Szymura 
(AZS Częstochowa)
 Krzysztof Rejno
(MKS Będzin)
 Dawid Konarski
(Ziraat Bankasi – TUR)
 Mauricio Torres (PUR)
(Ravenna – ITA)
 Patryk Czarnowski
(Skra Bełchatów)
  Marco Falaschi (ITA)
(GKS Katowice)
 Kevin Tillie (FRA)
(Jastrzębski Węgiel)
 
 Sławomir Jungiewicz
(TV Ingersoll Bühl – GER)
 Grzegorz Bociek
(Warta Zawiercie)

 Dominik Witczak
(GKS Katowice)
 
 Grzegorz Pająk
(Warta Zawiercie)

 

PGE skra bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Roberto Piazza (ITA)
(Azimut Modena – ITA)
trener Phillipe Blain (FRA)
(reprezentacja Japonii)
  Patryk Czarnowski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Michał Winiarski
(kończy karierę)
 Grzegorz Łomacz
(Cuprum Lubin)
Nicolas Uriarte (ARG)
(Sada Cruzeiro – BRA) 
 Szymon Romać
(Trefl Gdańsk)
Artur Szalpuk
(Trefl Gdańsk)
 
 Milad Ebadipour (IRN)
(Sarmayeh Bank – IRN)
Jurij Gladyr (UKR)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
 
Aleksandar Nedeljković (SRB)
(Kosovska Mitrovica – SRB) 
Mariusz Marcyniak
(szuka klubu)
 
Bartosz Kurek
(Ziraat Bankasi Ankara – TUR)

 

jastrzębski węgiel

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Kevin Tillie (FRA)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Scott Touzinsky (USA)
(kończy karierę)
 Marcin Bachmatiuk
(szuka klubu)
Radosław Gil
(Calcit Kamnik – SLO)
Sebastian Schwarz (GER)
(United Volleys Rheinman – GER)

asseco resovia rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Roberto Serniotti (ITA)
(Berlin RV – GER)
trener Andrzej Kowal
(szuka klubu)
 Jakub Jarosz
(El Jaish – QAT)
Gavin Schmitt (CAN)
(Torray Arrows – JPN)
 Paweł Rusek
(Cuprum Lubin) 
Frederic Winters (CAN)
(szuka klubu)
 Łukasz Perłowski
(Espadon Szczecin)
Thomas Jaeschke (USA)
(Calzedonia Werona – ITA)
 
 Michał Kędzierski
(Czarni Radom)
Piotr Nowakowski
(Trefl Gdańsk)
 
 Dominik Depowski
(Espadon Szczecin)
Damian Wojtaszek
(Onico Warszawska)
 
 Aleksander Śliwka
(AZS Olsztyn)
Marko Ivović (SRB)
(Funvic Taubate – BRA)
 
 Fabian Drzyzga
(Olympiakos Pireus – GRE)
 

 

indykpol azs olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Roberto Santilli (ITA)
(reprezentacja Australii)
trener Andrea Gardini (ITA)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Robbert Andringa (NED)
(Stade Poitiers – FRA)
 Wojciech Włodarczyk
(Onico Warszawska)
 
 Mateusz Kańczok
(MOS Wola Warszawa)
Aleksander Śliwka
(Resovia Rzeszów)
Blake Scheerhoorn (CAN)
(Trinity Western – CAN)
 Ezequiel Palacios (ARG)
(szuka klubu)
Tomas Rousseaux (BEL)
(VfB Friedrichshafen – GER)
 Hidde Boswinkel (NED)
(Bruno Bolzano – ITA)

 

cuprum lubin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Patrick Duflos (FRA)
(Al-Arabi – QAT) 
 trener Gheorge Cretu (ROU)
(szuka klubu)
 II trener Tomasz Wasilkowski
(El Jaish – QAT)
 Grzegorz Łomacz
(Skra Bełchatów) 
 
 Michal Masny (SVK)
(Trefl Gdańsk)
Paweł Rusek
(Resovia Rzeszów)
Miloš Terzić (SRB)
(Nice Volley-Ball – FRA)
Mateusz Malinowski
(Espadon Szczecin) 
Filip Biegun
(Barkom Kazhany Lwów – UKR)
 Igor Grobelny (BEL)
(Alpen Volleys Innsbruck – AUT)
Bartosz Makoś
(ML Jastrzębski Węgiel)
 
Adrian Patucha
(Dukla Liberec – CZE)
Przemysław Smoliński
(Onico Warszawa)

 

lotos trefl gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Nowakowski
(Resovia Rzeszów)
II trener Wojciech Serafin
(szuka klubu)
  Maciej Olenderek
(AZS Politechnika Warszawska)
Piotr Gacek
(kończy karierę)
 
 Tyler Sanders (CAN)
(Arkas Izmir – TUR)
 Michal Masny (SVK)
(Cuprum Lubin)
 
 Michał Kozłowski
(Espadon Szczecin)
Dmytro Paszycki (UKR)
(Kuzbass Kemerowo – RUS)

 Daniel McDonnell (USA)
(Chamount – FRA)
Bartosz Gawryszewski
(Espadon Szczecin)
 
 Artur Szalpuk
(Skra Bełchatów) 
Miłosz Hebda
(Castellana Grotte – ITA)
 
 Bradley Gunter (CAN)
(Bigbank Tartu – EST)
Szymon Romać
(Skra Bełchatów)
 
 Przemysław Stepień
(szuka klubu)
 
Bartosz Pietruczuk
(Alpen Volleys Innsbruck – AUT)

 

cerrad czarni radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jakub Rybicki
(SMS Spała)
 Michał Kędzierski
(Resovia Rzeszów)
 
 Norbert Huber
(SMS Spała)
 Emanuel Kohut (SVK)
(GKS Katowice) 
 
 Dejan Vinčić (SLO)
(Halbank Ankara – TUR)
David Smith (USA)
(Warta Zawiercie)
Michał Filip
(AZS Politechnika Warszawska) 
Jakub Urbanowicz
(szuka klubu)
Kamil Kwasowski
(BBTS Bielsko-Biała)
 Piotr Filipowicz
(szuka klubu)
Dmytro Teremienko (UKR)
(Biełogorie Biełgorod)
 Łukasz Wiese
(Posojilnica Aich/Dob – AUT)
 Kamil Droszyński
(Lindemans Aalst – BEL)
 Bartłomiej Bołądź
(VfB Friedrichshafen – GER)

 

onico warszawa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Stephane Antiga (FRA)trener Jakub Bednaruk
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 
II trener – Fabio Storti (ITA)
Marcin Kocik
(szuka klubu)
 Antoine Brizard (FRA)
(Spacer’s Toulouse VB – FRA)
 Paweł Zagumny
(kończy karierę)
 Damian Wojtaszek
(Resovia Rzeszów)
Maciej Olenderek
(Trefl Gdańsk)
Wojciech Włodarczyk
(AZS Olsztyn)
 Michał Filip
(Czarni Radom)
Nikola Gjorgiew (MKD)
(Toray Arrows – JPN)
 Łukasz Łapszyński
(szuka klubu)
Jan Nowakowski
(Łuczniczka Bydgoszcz)
Przemysław Smoliński
(Cuprum Lubin) 
Sharone Vernon-Evans (CAN)
(Mississauga Pakmen – CAN)
 Paweł Halaba
( VK Jihostroj České Budějovice – CZE)

 

gks katowice

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcin Komenda
(Effector Kielce)
 Marco Falaschi (ITA)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Emanuel Kohut (SVK)
(Czarni Radom)
Gert van Walle (BEL)
(szuka klubu) 
 
 Dominik Witczak
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Michał Błoński
(Lechia Tomaszów Maz.)
Gonzalo Quiroga (ARG)
(Obras Sanitarias de San Juan – ARG)

 

mks będzin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Matej Kök (SLO)
(Triglav Kranj – SLO)
 Krzysztof Rejno
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Rafał Faryna
(SKS Hajnówka)
 Nathan Roberts (AUS)
(szuka klubu)
 
 Bartłomiej Grzechnik
(BBTS Bielsko-Biała)
Kyle Russel (USA)
(Berlin RV – GER)
Paweł Stysiał
(AICH/DOB Posojilnica – AUT)
Mateusz Piotrowski
(Stal Nysa)

 

espadon szczecin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Eemi Tervaportti (FIN)
(Stade Poitiers – FRA)
 Bartosz Cedzyński
(BBTS Bielsko-Biała)
 
 Mateusz Malinowski
(Cuprum Lubin)
Michal Sladecek (SVK)
(TSV Herrsching – GER)
 
Marcin Jaskuła
(SMS Spała)
Danaił Miłuszew (BUL)
(szuka klubu)
 Adrian Kacperkiewicz
(MOS WOLA Warszawa)
Łukasz Perłowski
(Resovia Rzeszów)
 Justin Duff (CAN)
(Olympiacos Pireus – GRE)
Dominik Depowski
(Resovia Rzeszów)
 Bartosz Gawryszewski
(Trefl Gdańsk)
Michał Kozłowski
(Trefl Gdańsk)
 Tomasz Kowalski
(AZS Częstochowa)
Maciej Wołosz
(szuka klubu)

 

effector kielce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Sinan Tanik (TUR)
(szuka klubu)
trener Wojciech Serafin
(Trefl Gdańsk) 
II trener Adam Swaczyna
(VfB Friedrichshafen)
Mateusz Czunkiewicz
(Łuczniczka Bydgoszcz)
  Marcin Komenda
(GKS Katowice) 
 Łukasz Łapszyński
(ONICO Warszawa)
Peter Wohlfahrtstätter (AUT)
(Tourcoing Lille Métropole – FRA)
Jędrzej Maćkowiak
(Krispol Września)
Krzysztof Antosik
(Krispol Września)
Damian Sobczak
(VK Ostrava – CZE)

 

BBTS Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Paweł Gradowski
(ML BBTS Bielsko-Biała)
II trener Paweł Wrzeszcz
(szuka klubu)
 Piotr Łukasik
(KPS Siedlce)
Kamil Kwasowski
(Czarni Radom)
 
 Kajetan Marek
(ML BBTS Bielsko-Biała)
 Łukasz Koziura
(szuka klubu)
 
Jarosław Macionczyk
(Warta Zawiercie)
Bartłomiej Grzechnik
(MKS Będzin) 
Tomasz Piotrowski
(ML BBTS Bielsko-Biała)
Paweł Gryc
(Łuczniczka Bydgoszcz) 
Bartosz Cedzyński
(Espadon Szczecin)
Bartłomiej Lipiński
(Pallavolo Azzura Alessano – ITA)
Jakub Bucki
(KPS Siedlce)
Harrison Peacock (AUS)
(Hurrikaani-Loimaa – FIN)
Oleg Krikun (RUS)
(Jugra-Samotłor Niżniewartowsk – RUS)
Wiaczesław Tarasow (RUS)
(Lokomotiw Nowosybirsk – RUS)

Maciej Skowroński
(ML BBTS Bielsko-Biała)

  

łuczniczka bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Jakub Bednaruk
(AZS Politechnika Warszawska)
trener Dragan Mihailovic (SRB)
(szuka klubu)
 Edgardo Goas (PUR)
(Konya Büyükşehir Belediye – TUR)
II trener Marian Kardas
(Krispol Września) 
 Michał Szalacha
(AZS Częstochowa)
Jan Nowakowski
(ONICO Warszawa)
Paweł Gryc
(BBTS Bielsko-Biała) 
Milan Katić (SRB)
(szuka klubu)
 Metodi Ananiew (BUL)
(Zamalek – EGY)
Mateusz Czunkiewicz
(szuka klubu)
Henrique Batagim (BRA)
(Pamvohaikos V.C. – GRE)
Igor Yudin (RUS)
(Zenit Kazań – RUS)
Adam Kowalski
(AZS Częstochowa) 
Marcel Gromadowski
(Volejbal Kladno – CZE)
Wojciech Kowalski
(ML Łuczniczka Bydgoszcz)

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Emanuele Zanini (ITA) Jarosław Maciończyk
(BBTS Bielsko-Biała)
David Fiel Rodriguez (CUB)
(El Jaish – QAT)
 Grzegorz Bociek
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Dawid Ogórek
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Grzegorz Pająk
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Bartosz Dzierżanowski
(szuka klubu)
  Taichiro Koga (JPN)
(Paris Volley – FRA)
Jakub Lewandowski
(szuka klubu)
 Krzysztof Andrzejewski
(MKS Ślepsk Suwałki)
Grzegorz Wójtowicz
(szuka klubu)
 David Smith (USA)
(Czarni Radom)
Adam Sobolewski
(KPS Siedlce)
Paweł Filipowicz
(Ślepsk Suwałki)
Kamil Gutkowski
(Lechia Tomaszów Maz.)

 

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2017-04-10
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved