Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2017/2018 > Transfery > PlusLiga

PlusLiga

ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Andrea Gardini (ITA)
(AZS Olsztyn)
 trener Fernando de Giorgi (ITA)
(reprezentacja Polski)
 Krzysztof Rejno
(MKS Będzin)
 Dawid Konarski
(Ziraat Bankasi – TUR)
 Mauricio Torres (PUR)
(Ravenna – ITA)
 Patryk Czarnowski
(Skra Bełchatów)
  Kevin Tillie (FRA)
(Jastrzębski Węgiel)
 
  Grzegorz Bociek
(Warta Zawiercie)

 Dominik Witczak
(szuka klubu)
 
Oskar Kaczmarczyk
(reprezentacja Polski)

 

PGE skra bełchatów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Grzegorz Łomacz
(Cuprum Lubin)
trener Phillipe Blain (FRA)
(reprezentacja Japonii)
trener Slobodan Kovač (SRB)
(reprezentacja Słowenii)
  Patryk Czarnowski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Michał Winiarski
(kończy karierę)
trener Roberto Piazza (ITA)
(Azimut Modena – ITA) 
 Nicolas Uriarte (ARG)
(Sada Cruzeiro – BRA) 
Dominik Witczak
(ZAKSA Kędzierzyń-Koźle) 
 Artur Szalpuk
(Trefl Gdańsk)
 
 Jurij Gladyr (UKR)
(szuka klubu)
 
 Mariusz Marcyniak
(szuka klubu)
 
Bartosz Kurek
(Ziraat Bankasi Ankara – TUR)

 

jastrzębski węgiel

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Kevin Tillie (FRA)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Scott Touzinsky (USA)
(kończy karierę)
 Marcin Bachmatiuk
(szuka klubu)

asseco resovia rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Roberto Serniotti (ITA)
(Berlin RV – GER)
trener Andrzej Kowal
(szuka klubu)
 Jakub Jarosz
(El Jaish – QAT)
Gavin Schmitt (CAN)
(Torray Arrows – JPN)
 Paweł Rusek
(Cuprum Lubin) 
Frederic Winters (CAN)
(szuka klubu)
 Łukasz Perłowski
(Espadon Szczecin)
Thomas Jaeschke (USA)
(Calzedonia Werona – ITA)
 
 Michał Kędzierski
(Czarni Radom)
Piotr Nowakowski
(Trefl Gdańsk)
 
 Dominik Depowski
(Espadon Szczecin)
Damian Wojtaszek
(AZS Politechnika Warszawska)
 
 Aleksander Śliwka
(AZS Olsztyn)
Marko Ivović (SRB)
(Funvic Taubate – BRA)
 
 Fabian Drzyzga
(szuka klubu)
 

 

indykpol azs olsztyn

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Roberto Santilli (ITA)
(reprezentacja Australii)
trener Andrea Gardini (ITA)
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Robbert Andringa (NED)
(Stade Poitiers – FRA)
 Wojciech Włodarczyk
(AZS Politechnika Warszawska)
 
 Mateusz Kańczok
(MOS Wola Warszawa)
Aleksander Śliwka
(Resovia Rzeszów)
Blake Scheerhoorn (CAN)
(Trinity Western – CAN)

 

cuprum lubin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Patrick Duflos (FRA)
(Al-Arabi – QAT) 
 trener Gheorge Cretu (ROU)
(szuka klubu)
 II trener Tomasz Wasilkowski
(El Jaish – QAT)
 Grzegorz Łomacz
(Skra Bełchatów) 
 
 Michal Masny (SVK)
(Trefl Gdańsk)
Paweł Rusek
(Resovia Rzeszów)
Miloš Terzić (SRB)
(Nice Volley-Ball – FRA)
Mateusz Malinowski
(Espadon Szczecin) 
Filip Biegun
(Barkom Kazhany Lwów – UKR)
 
Bartosz Makoś
(ML Jastrzębski Węgiel)
 
Adrian Patucha
(Dukla Liberec – CZE)

 

lotos trefl gdańsk

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Piotr Nowakowski
(Resovia Rzeszów)
II trener Wojciech Serafin
(szuka klubu)
  Maciej Olenderek
(AZS Politechnika Warszawska)
Piotr Gacek
(kończy karierę)
 
 Tyler Sanders (CAN)
(Arkas Izmir – TUR)
 Michal Masny (SVK)
(Cuprum Lubin)
 
 Michał Kozłowski
(Espadon Szczecin)
Dmytro Paszycki (UKR)
(Kuzbass Kemerowo – RUS)

 Daniel McDonnell (USA)
(Chamount – FRA)
Bartosz Gawryszewski
(szuka klubu)
 
 Artur Szalpuk
(Skra Bełchatów) 
Miłosz Hebda
(szuka klubu)
 
 Szymon Romać
(szuka klubu)
 
 Przemysław Stepień
(szuka klubu)
 
Bartosz Pietruczuk
(szuka klubu)

 

cerrad czarni radom

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jakub Rybicki
(SMS Spała)
 Michał Kędzierski
(Resovia Rzeszów)
 
 Norbert Huber
(SMS Spała)
 Emanuel Kohut (SVK)
(GKS Katowice) 
 
 Dejan Vinčić (SLO)
(Halbank Ankara – TUR)
David Smith (USA)
(szuka klubu)
Michał Filip
(AZS Politechnika Warszawska) 
Jakub Urbanowicz
(szuka klubu)
Kamil Kwasowski
(BBTS Bielsko-Biała)
 Piotr Filipowicz
(szuka klubu)
Dmytro Teremienko (UKR)
(Biełogorie Biełgorod)
 Kamil Droszyński
(Lindemans Aalst – BEL)

 

onico warszawa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Stephane Antiga (FRA)trener Jakub Bednaruk
(Łuczniczka Bydgoszcz)
 
 Antoine Brizard (FRA)
(Spacer’s Toulouse VB – FRA)
 Paweł Zagumny
(kończy karierę)
 Damian Wojtaszek
(Resovia Rzeszów)
Maciej Olenderek
(Trefl Gdańsk)
Wojciech Włodarczyk
(AZS Olsztyn)
 Michał Filip
(Czarni Radom)
Nikola Gjorgiew (MKD)
(Toray Arrows – JPN)
Marcin Kocik
(szuka klubu)
Jan Nowakowski
(Łuczniczka Bydgoszcz)

 

gks katowice

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcin Komenda
(Effector Kielce)
 Marco Falaschi (ITA)
(szuka klubu)
 
 Emanuel Kohut (SVK)
(Czarni Radom)
Gert van Walle (BEL)
(szuka klubu) 
 
Michał Błoński
(Lechia Tomaszów Maz.)

 

mks będzin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Matej Kök (SLO)
(Triglav Kranj – SLO)
 Krzysztof Rejno
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 
 Rafał Faryna
(SKS Hajnówka)
 Nathan Roberts (AUS)
(szuka klubu)
 
Kyle Russel (USA)
(szuka klubu)
Paweł Stysiał
(szuka klubu)
Mateusz Piotrowski
(szuka klubu)

 

espadon szczecin

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Eemi Tervaportti (FIN)
(Stade Poitiers – FRA)
 Bartosz Cedzyński
(BBTS Bielsko-Biała)
 
 Mateusz Malinowski
(Cuprum Lubin)
Michal Sladecek (SVK)
(TSV Herrsching – GER)
 
Marcin Jaskuła
(SMS Spała)
Danaił Miłuszew (BUL)
(szuka klubu)
 Adrian Kacperkiewicz
(MOS WOLA Warszawa)
Łukasz Perłowski
(Resovia Rzeszów)
Dominik Depowski
(Resovia Rzeszów)
Michał Kozłowski
(Trefl Gdańsk)
Maciej Wołosz
(szuka klubu)

 

effector kielce

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Sinan Tanik (TUR)
(szuka klubu)
trener Wojciech Serafin
(Trefl Gdańsk) 
  Marcin Komenda
(GKS Katowice) 
 
Peter Wohlfahrtstätter (AUT)
(Tourcoing Lille Métropole – FRA)

 

BBTS Bielsko-Biała

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
II trener Paweł Gradowski
(ML BBTS Bielsko-Biała)
II trener Paweł Wrzeszcz
(szuka klubu)
 Piotr Łukasik
(KPS Siedlce)
Kamil Kwasowski
(Czarni Radom)
 
 Kajetan Marek
(ML BBTS Bielsko-Biała)
 Łukasz Koziura
(szuka klubu)
 
Jarosław Macionczyk
(Warta Zawiercie)
Tomasz Piotrowski
(ML BBTS Bielsko-Biała)
Bartosz Cedzyński
(Espadon Szczecin)

 

łuczniczka bydgoszcz

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Jakub Bednaruk
(AZS Politechnika Warszawska)
trener Dragan Mihailovic (SRB)
(szuka klubu)
 Jan Fornal
(AGH Kraków)
 Edgardo Goas (PUR)
(Konya Büyükşehir Belediye – TUR)
II trener Marian Kardas
(Krispol Września) 
Jan Nowakowski
(ONICO Warszawa)
Milan Katić (SRB)
(szuka klubu)
Mateusz Czunkiewicz
(szuka klubu)
Igor Yudin (RUS)
(Zenit Kazań – RUS)

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Emanuele Zanini (ITA) Jarosław Maciończyk
(BBTS Bielsko-Biała)
 
 Grzegorz Bociek
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
 Dawid Ogórek
(szuka klubu)
 
Bartosz Dzierżanowski
(szuka klubu)
Jakub Lewandowski
(szuka klubu)
Grzegorz Wójtowicz
(szuka klubu)
Adam Sobolewski
(szuka klubu)

 

nadesłał: Bartosz Wencław

Więcej artykułów z dnia :
2017-04-10
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved