Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2013/2014 > Transfery > I liga mężczyzn

I liga mężczyzn

MKS Cuprum Mundo Lubin

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Peter Kašper (SVK)
(Volley Team Bratysława – SVK)
Michał Żuk
(MKS Będzin)
Patryk Łaba
(AGH 100RK AZS Kraków)
Marcin Kryś
(Chemes Humenné – SVK)
Jakub Oczko
(MKS Będzin)
 
Szymon Romać
(Energetyk Jaworzno)
Sebastian Tylicki
(szuka klubu)
 
Maciej Gorzkiewicz
(KPS Siedlce)
Daniel Wilk
(szuka klubu)
 
Paweł Siezieniewski
(AZS Politechnika Warszawska)
Michał Superlak
(szuka klubu)
 
Łukasz Kadziewicz
(Szachcior Soligorsk – BLR)
Bartosz Buniak
(BBTS Bielsko-Biała)
 
  Bartosz Węgrzyn
(szuka klubu)
 
  Mateusz Kucharski
(szuka klubu)
 

Pekpol Ostrołęka

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Jakub Kowalczyk
(KPS Siedlce)
Jakub Nowosielski
(TKS Tychy)
 
Kamil Obrębski
(AZS Olsztyn)
Tomasz Stańczuk
(KPS Siedlce)
 
Damian Boruch
(AZS Olsztyn)
Jan Król
(MKS Będzin)
 
Michał Przybylski
(AZS II Olsztyn)
Dawid Siwczyk
(szuka klubu)
 
Damian Wierzbicki
(Pronar Hajnówka)
Cezary Stanisławajtys
(szuka klubu)
 
Łukasz Owczarz
(Delecta Bydgoszcz)
   

KS Camper Wyszków

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Adrian Stańczak
(Volejbal Brno – CZE)
Tomasz Knasiecki
(szuka klubu)
Jakub Urbanowicz
(AZS Olsztyn)
Tomasz Rutecki
(AZS UAM Poznań)
Igor Kozłowski
(szuka klubu)
Michał Błoński
(BBTS Bielsko-Biała)
Rafał Sokołowski
(Effector Kielce)
Paweł Kaczorowski
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Paweł Pietkiewicz
(Stal Nysa)
Mariusz Pruski
(KPS Siedlce)
 
Jakub Urbanowicz
(AZS Olsztyn)
Maciej Główczyński
(szuka klubu)
 
  Dominik Żmuda
(szuka klubu)
 
  Kamil Kacprzak
(Plessis Robinson Volley Ball – FRA)
 

MKS Banimex Będzin

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Damian Dacewicz
(AZS Częstochowa)
trener Rafał Legień
(MKS Andyrchów)
 
Andrzej Stelmach
(AZS Częstochowa)
II trener Dariusz Sobieraj
(Płomień Sosnowiec)
 
Adrian Hunek
(AZS Częstochowa)
Mateusz Sacharewicz
(AZS Politechnika Warszawska)
 
Jan Król
(Pekpol Ostrołęka)
Maciej Janikowski
(Warta Zawiercie)
 
Michał Żuk
(Cuprum Lubin)
Dariusz Syguła
(Warta Zawiercie)
 
Maciej Wołosz
(BBTS Bielsko-Biała)
Damian Zborowski
(Warta Zawiercie)
 
Marcin Mierzejewski
(Kęczanin Kęty)
Marcin Kantor
(Kęczanin Kęty)
 
Sebastian Warda
(Effector Kielce)
Tomasz Głód
(szuka klubu)
 
Mariusz Gaca
(BBTS Bielsko-Biała)
Mateusz Zarankiewicz
(Kęczanin Kęty)
 
Mateusz Urbanowicz
(Młody Trefl Gdańsk)
Łukasz Żłobecki
(Warta Zawiercie)
 
Jakub Oczko
(Cuprum Lubin)
Mariusz Syguła
(Płomień Sosnowiec)
 
  Mateusz Przybyła
(KPS Siedlce)
 
  Bartłomiej Soroka
(Płomień Sosnowiec)
 
  Michał Kocyłowski
(szuka klubu)
 
  Sławomir Szczygieł
(szuka klubu)
 

Ślepsk Suwałki

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Piotr Poskrobko
(AZS Olsztyn)
trener Tomasz Wasilkowski
(szuka klubu)
Krystian Pachliński
(AZS UAM Poznań)
Krzysztof Andrzejewski
(Stal AZS Nysa)
II trener Mateusz Mielnik
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Krzysztof Modzelewski
(BBTS Bielsko-Biała)
Jakub Peszko
(Avia Świdnik)
 
Benjamin Bell (AUS)
(RWE Bottrop – GER)
Mateusz Leszczawski
(Chemes Humenne – SVK)
 
Dmitrij Skorij (RUS)
(Avtomobilist St. Petersburg – RUS)
Rafał Sobański
(TKS Tychy)
 
Maciej Kałasz
(Czarni Radom)
Adrian Buchowski
(KS Milicz)
 
Łukasz Makowski
(AZS UAM Poznań)
Kamil Dembiec
(AGH 100RK AZS Kraków)
 
  Łukasz Jurkoić
(szuka klubu)
 

UMKS Kęczanin Kęty

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Marcin Kantor
(MKS Będzin)
Marcin Mierzejewski
(MKS Będzin)
 
Kacper Popik
(Energetyk Jaworzno)
Stanisław Wawrzyńczyk
(SK Posojilnica Aich/Dob – AUT)
 
Mateusz Zarankiewicz
(MKS Będzin)
Maciej Fijałek
(BBTS Bielsko-Biała)
 
Piotr Janiak
(KS Milicz)
Igor Walczykowski
(Energetyk Jaworzno)
 
Jarosław Macionczyk
(BBTS Bielsko-Biała)
Marek Wawrzyniak
(Czarni Rząśnia)
 
Michał Toczko
(Gwardia Szczytno)
   

KPS Siedlce

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Sławomir Gerymski
(Energetyk Jaworzno)
Jakub Kowalczyk
(Pekpol Ostrołęka)
 
Piotr Milewski
(Avia Świdnik)
Maciej Gorzkiewicz
(Cuprum Lubin)
 
Tomasz Stańczuk
(Pekpol Ostrołęka)
Damian Kaniowski
(szuka klubu)
 
Damian Sobczak
(Energetyk Jaworzno)
Tomasz Obuchowicz
(AGH 100RK AZS Kraków)
 
Damian Schulz
(AZS UAM Poznań)
Kamil Długosz
(szuka klubu)
 
Karol Rawiak
(Metro Warszawa)
Jakub Bucki
(Chemes Humenne – SVK)
 
Mariusz Pruski
(Camper Wyszków)
Dawid Bułkowski
(Stal AZS Nysa)
 
Mateusz Przybyła
(MKS Będzin)
Witold Chwastyniak
(Krispol Września)
 
Radosław Zbierski
(Jastrzębski Węgiel)
   

Stal AZS PWSZ Nysa

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Adrian Bocianowski
(Gwardia Wrocław)
Krzysztof Andrzejewski
(Ślepsk Suwałki)
 
Patryk Szczurek
(Trefl Gdańsk)
Łukasz Karpiewski
(Victoria Wałbrzych)
 
Krzysztof Rejno
(Delecta Bydgoszcz)
Bartłomiej Matejczyk
(Czarni Rząśnia)
 
Dawid Bułkowski
(KPS Siedlce)
Paweł Pietkiewicz
(Camper Wyszków)
 
Kamil Długosz
(KPS Siedlce)
Rafał Jarząbski
(szuka klubu)
 
Mateusz Piotrowski
(młoda ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Piotr Łuka
(AZS Olsztyn)
 

ASPS Avia Świdnik

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Jakub Peszko
(Ślepsk Suwałki)
Piotr Milewski
(KPS Siedlce)
 
Kacper Gonciarz
(Czarni Radom)
Mateusz Majcherek
(szuka klubu)
 
Bartłomiej Misztal
(liga francuska)
   
Tomasz Głód
(MKS Będzin)
   
Marcin Kurek
(BBTS Bielsko-Biała)
   

KS Milicz

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Adam Józefczak
(AZS UAM Poznań)
Grzegorz Surma
(TKS Tychy)
 
Bartłomiej Krulicki
(Norwid Częstochowa)
Alex Strubbe
(Bielawianka Bester Bielawa)
 
Vugar Bayramov (AZE)
(Azerneft Baku – AZE)
Jakub Paszek
(Victoria Wałbrzych)
 
Michał Makowski
(Caro Rzeczyca)
Grzegorz Kukla
(Victoria Wałbrzych)
 
Damian Wojtasik
(Caro Rzeczyca)
Piotr Janiak
(Kęczanin Kęty)
 
Maksymilian Szuleka
(Młody AZS Politechnika Warszawska)
Waldemar Kaczmarek
(szuka klubu)
 
Adrian Buchowski
(Ślepsk Suwałki)
Artur Nakonieczny
(koniec kariery)
 
Greg Sukoczev (AUS)
(Chemes Humenne – SVK)
Bartosz Wajdowic
(szuka klubu)
 
Tural Hasanli (AZE)
(Azerneft Baku – AZE)
Arkadiusz Olczyk
(Victoria Wałbrzych)
 
Bartosz Kaczmarek
(Lotos Trefl Gdańsk)
   

TKS Nascon Tychy

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Jakub Nowosielski
(Pekpol Ostrołęka)
Dariusz Noga
(Volley Rybnik)
 
Grzegorz Surma
(KS Milicz)
Marcin Owczarski
(BKS Bielsko-Biała (II trener))
 
Wiktor Macek
(Energetyk Jaworzno)
Wojciech Bilgoń
(szuka klubu)
 
Rafał Sobański
(Ślepsk Suwałki)
Michał Dytko
(szuka klubu)
 
Kamil Lewiński
(BBTS Bielsko-Biała)
   

AGH 100RK AZS Kraków

przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Wojciech Kasza Kamil Maruszczyk
(II liga)
 
II trener Przemysław Płaczek
(AZS UEK Kraków)
Bartłomiej Błoński
(szuka klubu)
 
Grzegorz Szumielewicz
(STS Skarżysko-Kamienna)
Piotr Munik
(MKS Andrychów)
 
Adam Szałański
(Contimax Bochnia)
Maciej Grot
(szuka klubu)
 
Karol Galiński
(Contimax Bochnia)
Bartosz Księżarek
(szuka klubu)
 
Adam Smolarczyk
(SMS Spała)
Kamil Kowalewski
(szuka klubu)
 
Krzysztof Ferek
(Czarni Radom)
Radosław Szymczak
(szuka klubu)
 
Tomasz Obuchowicz
(KPS Siedlce)
   
Gniewomir Krupczak
(AZS Politechnika Krakowska)
   
Kamil Dembiec
(Ślepsk Suwałki)
   
Patryk Akala
(Morze Bałtyk Szczecin)
   

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved