Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2013/2014 > Transfery > I liga kobiet

I liga kobiet

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Magdalena Soter
(Chemik Police)
Agnieszka Węgiełek
(szuka klubu)
 
Kamila Ganszczyk
(Zawisza Sulechów)
Agnieszka Starzyk-Bonach
(TJ Ostrava (CZE))
 
Barbara Bawoł
(Legionovia Legionowo)
Gabriela Buławczyk
(Zawisza Sulechów)
 
Ewelina Tobiasz
(SMS Sosnowiec)
Marta Szafraniak
(szuka klubu)
 
Kinga Hatala
(KS Murowana Goślina)
Ewelina Świerszcz
(szuka klubu)
 

Silesia Volley I MOSiR Mysłowice/Chorzów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Małgorzata Plebanek
(Stal Mielec)
Justyna Sachmacińska
(szuka klubu)
 
Paulina Dereń
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
Gabriela Borawska
(ŁKS Łódź)
 
Iwona Kandora
(powrót po urlopie macierzyńskim)
Kamila Toborek
(szuka klubu)
 
Aleksandra Wieczorek
(Silesia Volley II)
Paulina Sośnicka
(szuka klubu)
 
Martyna Pietrek
(Silesia Volley II)
Ksymena Wysocka
(szuka klubu)
 
Maja Szczepańska
(Silesia Volley II)
Karolina Polak
(urlop macierzyński)
 
Angelika Szostok
(Silesia Volley II)
Agata Pura
(szuka klubu)
 
Klaudia Świstek
(Silesia Volley II)
  

TS Wisła Kraków

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Tomasz Klocektrener Marcin Wojtowicz
(Developres Rzeszów)
 
Edyta Rzenno
(AZS Białystok)
Adrianna Szady
(Developres Rzeszów)
 
Gabriela Mastek
(zespoły młodzieżowe)
Ewa Śliwińska
(Developres Rzeszów)
 
Lucyna Borek
(PTPS Piła)
Dominika Nowakowska
(Developres Rzeszów)
 
Anna Janik
(zespoły młodzieżowe)
Magda Jagodzińska
(Developres Rzeszów)
 
Magdalena TyrańskaMOS WieliczkaAleksandra Guzikiewicz
(Bronowianka Kraków)
 
Sylwia Wąsik
(zespoły młodzieżowe)
Magdalena Pytel
(Extrim Gorlice)
 
Anna Postrożny
(Sandecja Nowy Sącz)
Karolina Tokarczyk
(Extrim Gorlice)
 
Anna Mysiak
(Bronowianka Kraków)
  
Aleksandra Petryka
(zespoły młodzieżowe)
  

TKS-T Budowlani Budlex Toruń

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Judyta Szulc
(UKŻPS Kościan)
Justyna Łunkiewicz
(szuka klubu)
 
Anna Głowiak
(Joker Świecie)
Katarzyna Ostrowska
(szuka klubu)
 
Anna Tomczyk
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
Monika Kutyła
(Joker Świecie)
 
Ewelina Ryznar
(Wieżyca Stężyca)
Paula Słonecka
(Karpaty Krosno)
 
Sandra Szczygioł
(PLKS Pszczyna)
Agnieszka Drzewiczuk
(szuka klubu)
 
Dominika Nowakowska
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
Ewelina Toborek
(szuka klubu)
 
Anna Łozowska
(AZS Białystok)
Natalia Wardzińska
(szuka klubu)
 
Ewelina Krzywicka
(Pałac Bydgoszcz)
  

KS Murowana Goślina

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Piotr Sobolewski
(Stal Mielec)
Danielle Hepburn (USA)
(szuka klubu)
 
Sylwia Chmiel
(AZS Białystok)
Aleksandra Trojan
(BKS Bielsko-Biała)
 
Małgorzata Sobolewska
(Stal Mielec)
Kinga Hatala
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Jowita Jaroszewicz
(Stal Mielec)
Małgorzata Sikora
(szuka klubu)
 
Magdalena Hawryła
(Stal Mielec)
  
Aleksandra Bekas
(Energetyk Poznań)
  

MLKS Zawisza Sulechów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Gabriela Buławczyk
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Kamila Ganszczyk
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Katarzyna Wawrzyniak
(AZS UEK Kraków)
Izabela Placek
(szuka klubu)
 
Magdalena Fedorów
(AZS UEK Kraków)
Dorota Ciechnowska
(szuka klubu)
 
Agata Skiba
(AZS UEK Kraków)
Patrycja Kucharska
(szuka klubu)
 
Ewa Kwiatkowska
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
Katarzyna Lubera
(szuka klubu)
 
Katarzyna Bury
(Chemik Police)
  

KS Developres Rzeszów

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
trener Marcin Wojtowicz
(Wisła Kraków)
trener Tomasz Kamuda
(szuka klubu)
 
Adrianna Szady
(Wisła Kraków)
Agata Wilk
(szuka klubu)
 
Gabriela Mazur
(MKS VLO Rzeszów)
Paulina Pyrć
(szuka klubu)
 
Ewa Śliwińska
(Wisła Kraków)
Gabriela Gasidło
(Sokół Katowice)
 
Dominika Nowakowska
(Wisła Kraków)
Karolina Grzelak
(Extrim Gorlice)
 
Paulina Filipowicz
(MKS VLO Rzeszów)
Aleksandra Mich
(MKS VLO Rzeszów)
 
Magda Jagodzińska
(Wisła Kraków)
  
Małgorzata Barszcz
(SMS Sosnowiec)
  

Sparta Warszawa

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Marta Jaszczuk
(Łaskovia Łask)
Aleksandra Pasznik
(szuka klubu)
 
Karolina Szmigielska
(Dziewiątka Łódź)
Izabela Kożon
(Nike Węgrów)
 
Monika Bociek
(ABIS-64 Łódź)
Małgorzata Gogołek
(Nike Węgrów)
 
Angelika Bulbak
(AZS Białystok)
Julia Barbaszewska
(szuka klubu)
 
Katarzyna Bryda
(Budowlani Łódź)
Magdalena Gryko
(szuka klubu)
 
Małgorzata Skorupa
(Legionovia Legionowo)
  
Ewelina Polak
(AZS Białystok)
  

Karpaty Krosno

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Paulina Czekajska
(Szóstka Biłgoraj)
Aleksandra Witkoś
(szuka klubu)
 
Izabela Bałucka
(MKS MOS Wieliczka)
Aleksandra Sieradzka
(szuka klubu)
 
Elżbieta Szymańska
(San-Pajda MKS V LO Łańcut)
Sylwia Bielecka
(szuka klubu)
 
Ewelina Mikołajewska
(Budowlani Łódź)
Natalia Perlińska
(AZS Politechnika Śląska Gliwice)
 
Paula Słonecka
(Budowlani Toruń)
  

Jedynka Aleksandrów Łódzki – zespół wycofany

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Mariusz Bujek
(Engelholms Volley – SWE)
 
 Kristina Jordańska (BUL)
(szuka klubu)
 
 Marta Natanek
(szuka klubu)
 
 Sylwia Korzycka
(szuka klubu)
 
 Aleksandra Przepiórka
(TJ Ostrava – CZE)
 
 Karolina Michalkiewicz
(TJ Ostrava – CZE)
 
 Marlena Mieszała
(Nike Węgrów)
 
 Anna Tomczyk
(Budowlani Toruń)
 
 Ewa Kwiatkowska
(Zawisza Sulechów)
 
 Justyna Wilk
(szuka klubu)
 
 Agata Babicz
(PTPS Piła)
 
 Dominika Nowakowska
(Budowlani Toruń)
 
 Tamara Kaliszuk
(Pałac Bydgoszcz)
 

Wieżyca 2011 Stężyca – zespół wycofany

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Grzegorz Wróbel
(szuka klubu)
 
 Ewa Kasprów
(TPS Rumia)
 
 Gabriela Jasińska
(Muszynianka Muszyna)
 
 Aleksandra Theis
(TPS Rumia)
 
 Julita Kurdziuk
(szuka klubu)
 
 Marzena Wilczyńska
(Engelholms Volley (SWE))
 
 Magdalena Lenz
(Joker Świecie)
 
 Izabela Hohn
(Joker Świecie)
 
 Daria Reszka
(szuka klubu)
 
 Ewelina Ryznar
(Budowlani Toruń)
 
 Małgorzata Łysiak
(szuka klubu)
 
 Alicja Wójcik
(Joker Świecie)
 
 Michalina Jagodzińska
(szuka klubu)
 

AZS Białystok – zespół nie zgłosił się do rozgrywek

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 trener Czesław Tobolski
(szuka klubu)
 
 Ewa Cabajewska
(Budowlani Łódź)
 
 Ewelina Polak
(Sparta Warszawa)
 
 Laura Tomsia
(BKS Bielsko-Biała)
 
 Natalia Kurnikowska
(Muszynianka Muszyna)
 
 Anna Łozowska
(Budowlani Toruń)
 
 Angelika Bulbak
(Sparta Warszawa)
 
 Żaneta Kokoszka
(szuka klubu)
 
 Marta Kutikow
(szuka klubu)
 
 Edyta Rzenno
(Wisła Kraków)
 
 Jack Sinead (TTO)
(szuka klubu)
 
 Channon Thompson (TTO)
(szuka klubu)
 
 Rheeza Grant (TTO)
(szuka klubu)
 
 Esdelle Krystle (TTO)
(szuka klubu)
 
 Sylwia Chmiel
(KS Murowana Goślina)
 

Eliteski AZS UEK Kraków – zgłosił się do rozgrywek II ligi

przychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Katarzyna Urban
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
 Katarzyna Połeć
(Pałac Bydgoszcz)
 
 Sandra Cabańska
(wyjazd za granicę)
 
 Katarzyna Wawrzyniak
(Zawisza Sulechów)
 
 Magdalena Fedorów
(Zawisza Sulechów)
 
 Agata Skiba
(Zawisza Sulechów)
 
 Aleksandra Król
(Bronowianka Kraków)
 

nadesłał: pawel_

Więcej artykułów z dnia :
2015-10-08
Copyrights 2015-2017 Strefa Siatkówki All rights reserved