Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2009/2010 > Rosja (M) > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (M) > runda zasadnicza

10. kolejka: 19-12-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Tiumeń Gazprom-Jugra Surgut 1:317:25, 26:24, 32:34, 22:25
Fakieł Nowy Urengoj Lokomotiv Biełgorod3:025:23, 25:21, 25:19
Dinamo Kaliningrad Ural Ufa 1:325:20, 24:26, 21:25, 27:29
Lokomotiv Jekatierinburg Jarosławicz Jarosław3:225:22, 19:25, 23:25, 25:21, 15:12
Zenit Kazań Iskra Odincowo3:025:21, 25:18, 25:23
Dinamo Moskwa Lokomotiv Nowosybirsk 0:323:25, 19:25, 20:25
 przejdź do kolejki: 9przejdź do kolejki: 11

tabela po 10. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań102630:10945:809
2Fakieł Nowy Urengoj102225:13893:817
3Iskra Odincowo102123:13842:804
4Lokomotiv Nowosybirsk102125:15910:826
5Lokomotiv Biełgorod102024:15890:853
6Dinamo Moskwa101218:22896:902
7Ural Ufa101217:24933:934
8Jarosławicz Jarosław101118:25936:980
9Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg101014:24822:890
10Dinamo Jantar Kaliningrad10916:24856:931
11Gazprom-Jugra Surgut10913:24845:894
12Tiumeń10713:27811:939
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

9. kolejka: 12-12-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Zenit Kazań Tiumeń3:225:17, 25:21, 21:25, 23:25, 15:10
Iskra Odincowo Lokomotiv Jekatierinburg3:025:18, 25:20, 26:24
Jarosławicz Jarosław Dinamo Moskwa 1:322:25, 25:19, 18:25, 25:27
Lokomotiv Nowosybirsk Dinamo Kaliningrad3:125:16, 25:18, 23:25, 26:24
Ural Ufa Fakieł Nowy Urengoj 2:323:25, 25:23, 25:15, 23:25, 20:22
Lokomotiv Biełgorod Gazprom-Jugra Surgut3:025:20, 25:22, 25:19
 przejdź do kolejki: 8

11. kolejka: 30-12-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Iskra Odincowo Tiumeń3:125:20, 20:25, 25:17, 25:20
Jarosławicz Jarosław Zenit Kazań3:125:21, 25:16, 15:25, 30:28
Lokomotiv Nowosybirsk Lokomotiv Jekatierinburg3:027:25, 25:22, 25:20
Ural Ufa Dinamo Moskwa 0:317:25, 23:25, 21:25
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Kaliningrad3:028:26, 25:20, 25:20
Gazprom-Jugra Surgut Fakieł Nowy Urengoj3:129:27, 14:25, 27:25, 25:17

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań225260:262021:1791
2Lokomotiv Biełgorod224859:312033:1892
3Lokomotiv Nowosybirsk224855:301950:1749
4Fakieł Nowy Urengoj223948:371965:1914
5Dinamo Moskwa223850:402018:1946
6Iskra Odincowo223746:381930:1886
7Gazprom-Jugra Surgut223040:471940:1989
8Jarosławicz Jarosław222944:502068:2107
9Ural Ufa222941:481976:1986
10Dinamo Jantar Kaliningrad222131:521778:1909
11Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg221725:571764:1930
12Tiumeń22820:631638:1982
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved