Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (M) > runda zasadnicza
8. kolejka: 05-12-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Tiumeń | Lokomotiv Biełgorod | 3:2 | 19:25, 26:24, 22:25, 25:20, 15:13 |
|
Gazprom-Jugra Surgut | Ural Ufa | 3:1 | 25:21, 25:27, 25:21, 25:22 |
|
Fakieł Nowy Urengoj | Lokomotiv Nowosybirsk | 3:1 | 25:19, 22:25, 25:15, 25:23 |
|
Dinamo Kaliningrad | Jarosławicz Jarosław | 1:3 | 22:25, 25:21, 20:25, 21:25 |
|
Dinamo Moskwa | Iskra Odincowo | 3:2 | 25:18, 19:25, 25:22, 21:25, 15:11 |
|
Lokomotiv Jekatierinburg | Zenit Kazań | 1:3 | 22:25, 25:20, 12:25, 20:25 |
|
przejdź do kolejki: 7 | przejdź do kolejki: 9 |
tabela po 8. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Kazań | 8 | 21 | 24:8 | 761:649 |
2 | Iskra Odincowo | 8 | 18 | 20:10 | 704:667 |
3 | Lokomotiv Biełgorod | 8 | 17 | 21:12 | 752:717 |
4 | Fakieł Nowy Urengoj | 8 | 17 | 19:11 | 708:638 |
5 | Lokomotiv Nowosybirsk | 8 | 15 | 19:14 | 736:681 |
6 | Jarosławicz Jarosław | 8 | 10 | 15:19 | 741:777 |
7 | Dinamo Moskwa | 8 | 9 | 15:18 | 738:737 |
8 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 8 | 9 | 14:18 | 676:732 |
9 | Ural Ufa | 8 | 8 | 12:20 | 717:727 |
10 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 8 | 8 | 11:19 | 653:709 |
11 | Gazprom-Jugra Surgut | 8 | 6 | 10:20 | 676:722 |
12 | Tiumeń | 8 | 6 | 10:21 | 616:722 |
punktacja
|
7. kolejka: 29-11-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Lokomotiv Jekatierinburg | Tiumeń | 1:3 | 23:25, 25:19, 22:25, 19:25 |
|
Zenit Kazań | Dinamo Moskwa | 3:1 | 27:29, 25:15, 25:18, 25:18 |
|
Dinamo Kaliningrad | Iskra Odincowo | 0:3 | 19:25, 14:25, 23:25 |
|
Jarosławicz Jarosław | Fakieł Nowy Urengoj | 2:3 | 25:22, 16:25, 28:26, 18:25, 12:15 |
|
Lokomotiv Nowosybirsk | Gazprom-Jugra Surgut | 3:1 | 20:25, 26:24, 25:23, 25:18 |
|
Ural Ufa | Lokomotiv Biełgorod | 3:2 | 27:29, 25:18, 25:22, 17:25, 18:16 |
|
przejdź do kolejki: 6 |
9. kolejka: 12-12-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Zenit Kazań | Tiumeń | 3:2 | 25:17, 25:21, 21:25, 23:25, 15:10 |
|
Iskra Odincowo | Lokomotiv Jekatierinburg | 3:0 | 25:18, 25:20, 26:24 |
|
Jarosławicz Jarosław | Dinamo Moskwa | 1:3 | 22:25, 25:19, 18:25, 25:27 |
|
Lokomotiv Nowosybirsk | Dinamo Kaliningrad | 3:1 | 25:16, 25:18, 23:25, 26:24 |
|
Ural Ufa | Fakieł Nowy Urengoj | 2:3 | 23:25, 25:23, 25:15, 23:25, 20:22 |
|
Lokomotiv Biełgorod | Gazprom-Jugra Surgut | 3:0 | 25:20, 25:22, 25:19 |
tabela po 22. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Kazań | 22 | 52 | 60:26 | 2021:1791 |
2 | Lokomotiv Biełgorod | 22 | 48 | 59:31 | 2033:1892 |
3 | Lokomotiv Nowosybirsk | 22 | 48 | 55:30 | 1950:1749 |
4 | Fakieł Nowy Urengoj | 22 | 39 | 48:37 | 1965:1914 |
5 | Dinamo Moskwa | 22 | 38 | 50:40 | 2018:1946 |
6 | Iskra Odincowo | 22 | 37 | 46:38 | 1930:1886 |
7 | Gazprom-Jugra Surgut | 22 | 30 | 40:47 | 1940:1989 |
8 | Jarosławicz Jarosław | 22 | 29 | 44:50 | 2068:2107 |
9 | Ural Ufa | 22 | 29 | 41:48 | 1976:1986 |
10 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 22 | 21 | 31:52 | 1778:1909 |
11 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 22 | 17 | 25:57 | 1764:1930 |
12 | Tiumeń | 22 | 8 | 20:63 | 1638:1982 |
punktacja
|