Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (M) > runda zasadnicza
11. kolejka: 30-12-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Iskra Odincowo | Tiumeń | 3:1 | 25:20, 20:25, 25:17, 25:20 |
|
Jarosławicz Jarosław | Zenit Kazań | 3:1 | 25:21, 25:16, 15:25, 30:28 |
|
Lokomotiv Nowosybirsk | Lokomotiv Jekatierinburg | 3:0 | 27:25, 25:22, 25:20 |
|
Ural Ufa | Dinamo Moskwa | 0:3 | 17:25, 23:25, 21:25 |
|
Lokomotiv Biełgorod | Dinamo Kaliningrad | 3:0 | 28:26, 25:20, 25:20 |
|
Gazprom-Jugra Surgut | Fakieł Nowy Urengoj | 3:1 | 29:27, 14:25, 27:25, 25:17 |
|
przejdź do kolejki: 10 | przejdź do kolejki: 12 |
tabela po 11. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Kazań | 11 | 26 | 31:13 | 1035:904 |
2 | Lokomotiv Nowosybirsk | 11 | 24 | 28:15 | 987:893 |
3 | Iskra Odincowo | 11 | 24 | 26:14 | 937:886 |
4 | Lokomotiv Biełgorod | 11 | 23 | 27:15 | 968:919 |
5 | Fakieł Nowy Urengoj | 11 | 22 | 26:16 | 987:912 |
6 | Dinamo Moskwa | 11 | 15 | 21:22 | 971:963 |
7 | Jarosławicz Jarosław | 11 | 14 | 21:26 | 1031:1070 |
8 | Gazprom-Jugra Surgut | 11 | 12 | 16:25 | 940:988 |
9 | Ural Ufa | 11 | 12 | 17:27 | 994:1009 |
10 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 11 | 10 | 14:27 | 889:967 |
11 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 11 | 9 | 16:27 | 922:1009 |
12 | Tiumeń | 11 | 7 | 14:30 | 893:1034 |
punktacja
|
10. kolejka: 19-12-2009
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Tiumeń | Gazprom-Jugra Surgut | 1:3 | 17:25, 26:24, 32:34, 22:25 |
|
Fakieł Nowy Urengoj | Lokomotiv Biełgorod | 3:0 | 25:23, 25:21, 25:19 |
|
Dinamo Kaliningrad | Ural Ufa | 1:3 | 25:20, 24:26, 21:25, 27:29 |
|
Lokomotiv Jekatierinburg | Jarosławicz Jarosław | 3:2 | 25:22, 19:25, 23:25, 25:21, 15:12 |
|
Zenit Kazań | Iskra Odincowo | 3:0 | 25:21, 25:18, 25:23 |
|
Dinamo Moskwa | Lokomotiv Nowosybirsk | 0:3 | 23:25, 19:25, 20:25 |
|
przejdź do kolejki: 9 |
12. kolejka: 09-01-2010
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Tiumeń | Fakieł Nowy Urengoj | 1:3 | 20:25, 25:23, 20:25, 15:25 |
|
Dinamo Kaliningrad | Gazprom-Jugra Surgut | 3:0 | 25:22, 28:26, 25:16 |
|
Lokomotiv Biełgorod | Dinamo Moskwa | 3:2 | 25:23, 25:22, 16:25, 20:25, 15:12 |
|
Ural Ufa | Lokomotiv Jekatierinburg | 3:1 | 18:25, 25:16, 26:24, 25:21 |
|
Lokomotiv Nowosybirsk | Zenit Kazań | 0:3 | 18:25, 20:25, 25:27 |
|
Jarosławicz Jarosław | Iskra Odincowo | 0:3 | 26:28, 22:25, 26:28 |
tabela po 22. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit Kazań | 22 | 52 | 60:26 | 2021:1791 |
2 | Lokomotiv Biełgorod | 22 | 48 | 59:31 | 2033:1892 |
3 | Lokomotiv Nowosybirsk | 22 | 48 | 55:30 | 1950:1749 |
4 | Fakieł Nowy Urengoj | 22 | 39 | 48:37 | 1965:1914 |
5 | Dinamo Moskwa | 22 | 38 | 50:40 | 2018:1946 |
6 | Iskra Odincowo | 22 | 37 | 46:38 | 1930:1886 |
7 | Gazprom-Jugra Surgut | 22 | 30 | 40:47 | 1940:1989 |
8 | Jarosławicz Jarosław | 22 | 29 | 44:50 | 2068:2107 |
9 | Ural Ufa | 22 | 29 | 41:48 | 1976:1986 |
10 | Dinamo Jantar Kaliningrad | 22 | 21 | 31:52 | 1778:1909 |
11 | Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg | 22 | 17 | 25:57 | 1764:1930 |
12 | Tiumeń | 22 | 8 | 20:63 | 1638:1982 |
punktacja
|