Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2009/2010 > Rosja (M) > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Rosja (M) > runda zasadnicza

11. kolejka: 30-12-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Iskra Odincowo Tiumeń3:125:20, 20:25, 25:17, 25:20
Jarosławicz Jarosław Zenit Kazań3:125:21, 25:16, 15:25, 30:28
Lokomotiv Nowosybirsk Lokomotiv Jekatierinburg3:027:25, 25:22, 25:20
Ural Ufa Dinamo Moskwa 0:317:25, 23:25, 21:25
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Kaliningrad3:028:26, 25:20, 25:20
Gazprom-Jugra Surgut Fakieł Nowy Urengoj3:129:27, 14:25, 27:25, 25:17
 przejdź do kolejki: 10przejdź do kolejki: 12

tabela po 11. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań112631:131035:904
2Lokomotiv Nowosybirsk112428:15987:893
3Iskra Odincowo112426:14937:886
4Lokomotiv Biełgorod112327:15968:919
5Fakieł Nowy Urengoj112226:16987:912
6Dinamo Moskwa111521:22971:963
7Jarosławicz Jarosław111421:261031:1070
8Gazprom-Jugra Surgut111216:25940:988
9Ural Ufa111217:27994:1009
10Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg111014:27889:967
11Dinamo Jantar Kaliningrad11916:27922:1009
12Tiumeń11714:30893:1034
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

10. kolejka: 19-12-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Tiumeń Gazprom-Jugra Surgut 1:317:25, 26:24, 32:34, 22:25
Fakieł Nowy Urengoj Lokomotiv Biełgorod3:025:23, 25:21, 25:19
Dinamo Kaliningrad Ural Ufa 1:325:20, 24:26, 21:25, 27:29
Lokomotiv Jekatierinburg Jarosławicz Jarosław3:225:22, 19:25, 23:25, 25:21, 15:12
Zenit Kazań Iskra Odincowo3:025:21, 25:18, 25:23
Dinamo Moskwa Lokomotiv Nowosybirsk 0:323:25, 19:25, 20:25
 przejdź do kolejki: 9

12. kolejka: 09-01-2010

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Tiumeń Fakieł Nowy Urengoj 1:320:25, 25:23, 20:25, 15:25
Dinamo Kaliningrad Gazprom-Jugra Surgut3:025:22, 28:26, 25:16
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Moskwa3:225:23, 25:22, 16:25, 20:25, 15:12
Ural Ufa Lokomotiv Jekatierinburg3:118:25, 25:16, 26:24, 25:21
Lokomotiv Nowosybirsk Zenit Kazań 0:318:25, 20:25, 25:27
Jarosławicz Jarosław Iskra Odincowo 0:326:28, 22:25, 26:28

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zenit Kazań225260:262021:1791
2Lokomotiv Biełgorod224859:312033:1892
3Lokomotiv Nowosybirsk224855:301950:1749
4Fakieł Nowy Urengoj223948:371965:1914
5Dinamo Moskwa223850:402018:1946
6Iskra Odincowo223746:381930:1886
7Gazprom-Jugra Surgut223040:471940:1989
8Jarosławicz Jarosław222944:502068:2107
9Ural Ufa222941:481976:1986
10Dinamo Jantar Kaliningrad222131:521778:1909
11Lokomotiv Izmrud Jekatierinburg221725:571764:1930
12Tiumeń22820:631638:1982
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved