Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2014/2015 > Słowacja (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2014/2015>Słowacja (K) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slávia EU Bratysława Spišská Nová Ves3:0 25:23, 25:19, 25:231:0
Spišská Nová Ves Slávia EU Bratysława3:2 20:25, 25:21, 25:20, 14:25, 15:101:1
Slávia EU Bratysława Spišská Nová Ves3:2 25:19, 25:19, 20:25, 22:25, 16:142:1
Spišská Nová Ves Slávia EU Bratysława 2:3 25:22, 25:21, 23:25, 17:25, 9:151:3
rywalizacja o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
UKF Nitra VISTA real Pezinok 2:3 23:25, 25:22, 25:15, 23:25, 12:150:1
VISTA real Pezinok UKF Nitra 2:3 19:25, 17:25, 25:22, 25:22, 12:151:1
UKF Nitra VISTA real Pezinok 0:3 23:25, 18:25, 18:251:2
VISTA real Pezinok UKF Nitra3:0 25:19, 25:19, 28:263:1
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slávia EU Bratysława VISTA real Pezinok3:1 22:25, 25:19, 25:20, 25:61:0
VISTA real Pezinok Slávia EU Bratysława 0:3 19:25, 12:25, 18:250:2
Slávia EU Bratysława VISTA real Pezinok 2:3 18:25, 20:25, 25:22, 25:20, 8:152:1
VISTA real Pezinok Slávia EU Bratysława 0:3 16:25, 16:25, 21:251:3
Spišská Nová Ves UKF Nitra3:1 25:21, 25:18, 20:25, 25:201:0
UKF Nitra Spišská Nová Ves3:2 25:27, 25:22, 28:26, 17:25, 15:121:1
Spišská Nová Ves UKF Nitra3:0 25:12, 25:23, 25:142:1
UKF Nitra Spišská Nová Ves 1:3 21:25, 25:23, 23:25, 23:251:3
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Oktan Kežmarok Bratysławski VK 1:3 23:25, 25:19, 17:25, 17:250:1
Bratysławski VK Oktan Kežmarok3:0 25:18, 25:19, 26:242:0
o 7. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
COP Nitra VŠK Paneurópa3:1 25:19, 25:27, 26:24, 25:211:0
VŠK Paneurópa COP Nitra 0:3 18:25, 22:25, 22:250:2
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
COP Nitra Bratysławski VK 0:3 19:25, 22:25, 22:250:1
Bratysławski VK COP Nitra3:0 25:15, 25:21, 25:212:0
Oktan Kežmarok VŠK Paneurópa3:1 25:22, 26:24, 23:25, 25:171:0
VŠK Paneurópa Oktan Kežmarok 2:3 25:22, 25:20, 19:25, 18:25, 17:190:2
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slávia EU Bratysława COP Nitra3:1 23:25, 25:18, 25:14, 25:151:0
COP Nitra Slávia EU Bratysława 0:3 12:25, 10:25, 19:250:2
Spišská Nová Ves Oktan Kežmarok3:0 25:12, 25:10, 25:131:0
Oktan Kežmarok Spišská Nová Ves 0:3 16:25, 19:25, 15:250:2
UKF Nitra VŠK Paneurópa3:0 25:22, 25:16, 25:201:0
VŠK Paneurópa UKF Nitra 1:3 13:25, 26:24, 25:27, 20:250:2
VISTA real Pezinok Bratysławski VK3:0 25:14, 27:25, 25:191:0
Bratysławski VK VISTA real Pezinok 2:3 25:14, 19:25, 17:25, 33:31, 10:150:2
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved