Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > PlusLiga > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2020/2021>PlusLiga > runda zasadnicza

O miejscu w tabeli decydują kolejno: zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami
Spadek z ligi: Po zakończeniu rundy zasadniczej zespół z ostatniego miejsca spada do I ligi mężczyzn.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 po rundzie zasadniczej utworzą pary play-off. Ćwierćfinały i półfinały rozgrywane będą do 2 wygranych meczów. Rywalizacja finałowa i o 3. miejsce – do 3 wygranych meczów. Rywalizacja o miejsce 5., 7. rozstrzygnie się w dwumeczu. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają dwumecz o 9. miejsce, zespoły z miejsc 11-12 dwumecz o miejsce 11.

20. kolejka: 09-01-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-01-2021 20:30 Stal Nysa Jastrzębski Węgiel3:118:25, 25:18, 25:18, 25:23
09-01-2021 14:45 Skra Bełchatów Trefl Gdańsk 1:318:25, 25:18, 29:31, 21:25
09-01-2021 17:30 Verva Warszawa AZS Olsztyn3:025:19, 26:24, 25:20
14-02-2021 GKS Katowice ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
28-02-2021 Ślepsk Suwałki MKS Będzin
10-01-2021 20:30 Cuprum Lubin Czarni Radom3:025:21, 25:17, 26:24
09-02-2021 Aluron Zawiercie Resovia Rzeszów
 przejdź do kolejki: 19przejdź do kolejki: 21

tabela po 20. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle185354:101573:1285
2Jastrzębski Węgiel173744:221540:1398
3Trefl Gdańsk183742:251574:1451
4Verva Warszawa Orlen Paliwa183241:341661:1602
5Aluron CMC Warta Zawiercie173035:251376:1344
6Asseco Resovia Rzeszów172836:311514:1461
7PGE Skra Bełchatów182734:321506:1496
8Ślepsk Malow Suwałki172631:301422:1418
9GKS Katowice172632:331428:1467
10Indykpol AZS Olsztyn172125:351332:1358
11Cuprum Lubin202031:461687:1784
12Cerrad Enea Czarni Radom201927:491617:1776
13Stal Nysa191628:501635:1785
14MKS Będzin19616:541443:1683
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

19. kolejka: 23-12-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-10-2020 20:30 Resovia Rzeszów Stal Nysa3:125:19, 21:25, 25:17, 25:18
23-12-2020 20:30 Czarni Radom Aluron Zawiercie 2:326:24, 25:13, 20:25, 23:25, 12:15
22-12-2020 20:30 Ślepsk Suwałki Cuprum Lubin3:125:22, 23:25, 25:21, 25:18
22-12-2020 17:00 GKS Katowice MKS Będzin3:125:21, 25:19, 24:26, 25:22
22-12-2020 17:30 AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:325:27, 17:25, 16:25
03-11-2020 20:30 Trefl Gdańsk Verva Warszawa3:225:17, 25:27, 14:25, 25:21, 15:11
23-12-2020 17:30 Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów3:222:25, 25:21, 25:22, 21:25, 15:8
 przejdź do kolejki: 18

21. kolejka: 16-01-2021

gospodarzgośćwynikwyniki setów
27-02-2021 Stal Nysa Aluron Zawiercie
13-02-2021 Resovia Rzeszów Cuprum Lubin
17-01-2021 20:30 Czarni Radom MKS Będzin3:029:27, 25:20, 26:24
16-01-2021 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Ślepsk Suwałki3:126:24, 26:24, 23:25, 25:23
17-01-2021 17:30 GKS Katowice Verva Warszawa 0:325:27, 10:25, 19:25
13-02-2021 AZS Olsztyn Skra Bełchatów
01-11-2020 14:45 Trefl Gdańsk Jastrzębski Węgiel 1:325:20, 21:25, 17:25, 18:25

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle195657:111673:1381
2Jastrzębski Węgiel184047:231635:1479
3Trefl Gdańsk193743:281655:1546
4Verva Warszawa Orlen Paliwa193544:341738:1656
5Aluron CMC Warta Zawiercie173035:251376:1344
6Asseco Resovia Rzeszów172836:311514:1461
7PGE Skra Bełchatów182734:321506:1496
8Ślepsk Malow Suwałki182632:331518:1518
9GKS Katowice182632:361482:1544
10Cerrad Enea Czarni Radom212230:491697:1847
11Indykpol AZS Olsztyn172125:351332:1358
12Cuprum Lubin202031:461687:1784
13Stal Nysa191628:501635:1785
14MKS Będzin20616:571514:1763
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved