Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2020/2021 > Transfery > PlusLiga

Ligi polskie>sezon 2020/2021>Transfery > PlusLiga

GRUPA AZOTY ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Nikola Grbić (SRB)
(I trener)
 Jakub Kochanowski
(Skra Bełchatów)
Simone Parodi (ITA)
(Prisma Taranto – ITA) 
 Łukasz Kaczmarek
(atakujący)
 Mateusz Zawalski 
(Krispol Września)
Arpad Baroti (HUN)
(Bursa Belediyesi – TUR) 
Benjamin Toniutti (FRA)
(rozgrywający)
 Rafał Prokopczuk
(Heitec Volleys Eltmann – GER)
 Łukasz Wiśniewski
(Jastrzębski Węgiel)
Aleksander Śliwka
(przyjmujący)
 Bartłomiej Kluth
(Calzedonia Verona – ITA) 
 Sławomir Jungiewicz
(szuka klubu)
Kamil Semeniuk
(przyjmujący)
Adrian Staszewski
(Euphony Asse Lennik – BEL)
Przemysław Stępień
(AZS Olsztyn) 
Piotr Łukasik
(przyjmujący)
 Sebastian Warda
(Ślepsk Suwałki)
David Smith (USA)
(środkowy)
Adam Smolarczyk
(szuka klubu) 
Krzysztof Rejno
(środkowy)
Paweł Zatorski
(libero)
Korneliusz Banach
(libero)

VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Andrea Anastasi (ITA)
(I trener)
  Angel Trinidad de Haro (ESP)
(Tours VB – FRA)
Antoine Brizard (FRA)
(Zenit Sankt Petersburg – RUS)
 Igor Grobelny (BEL)
(przyjmujący)
 Jan Fornal
(MKS Będzin)
 Kevin Tillie (FRA)
(Top Volley Cisterna – ITA)
Damian Wojtaszek
(libero)
 Michał Superlak
(MKS Będzin)
Artur Udrys (BLR)
(szuka klubu) 
 Bartosz Kwolek
(przyjmujący)
 Jakub Ziobrowski
(Cuprum Lubin)
 Patryk Niemiec
(Aluron Zawiercie)
 Piotr Nowakowski
(środkowy)
  Artur Szalpuk
(Skra Bełchatów)
Jan Kopyść
(Norwid Częstochowa)
 Jakub Kowalczyk
(środkowy)
Jan Król
(Barkom-Każany Lwów – UKR)
Michał Kozłowski
(rozgrywający)
 Dominik Jaglarski
(BBTS Bielsko-Biała)
Andrzej Wrona
(środkowy)
Jan Król
(atakujący)

PGE SKRA BEŁCHATÓW

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Mieszko Gogol
(I trener)
Mateusz Bieniek
(Cucine Lube Civitanova – ITA)  
Mariusz Wlazły
(Trefl Gdańsk)
Norbert Huber
(środkowy) 
Mikołaj Sawicki
(KPS Siedlce) 
Jakub Kochanowski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Milad Ebadipour (IRN)
(przyjmujący) 
 Jennings Franciskovic (USA)
(BluVolley Werona – ITA)
 Kamil Droszyński
(AZS Olsztyn)
Dusan Petković (SRB)
(atakujący) 
Bartosz Filipiak
(Trefl Gdańsk) 
Artur Szalpuk
(Verva Warszawa)
 Karol Kłos
(środkowy) 
 Sebastian Adamczyk
(KPS Siedlce)
Piotr Orczyk
(Aluron Zawiercie)
 
Milan Katić (SRB)
(przyjmujący)
Taylor Sander (USA)
(powrót po kontuzji) 
Kacper Piechocki
(libero)
 Przemysław Kupka
(SMS Spała – wyp. do KPS-u Siedlce)
Mihajlo Mitić (SRB)
(Black Volley Beskydy – CZE)

JASTRZĘBSKI WĘGIEL

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Luke Reynolds (AUS)
(I trener)
 Yacine Louati (FRA)
(Vero Volley Monza – ITA)
trener Slobodan Kovač (SRB)
(szuka klubu)
 Jakub Popiwczak
(libero)
 Rafał Szymura
(GKS Katowice)
 Dawid Konarski
(Czarni Radom)
 Jakub Bucki
(atakujący)
 Mohammed Al Hachdadi (MAR)
(Funvic Taubate – BRA)
 Julien Lyneel (FRA)
(szuka klubu)
 Jurij Gladyr (UKR/POL)
(środkowy)
Patryk Cichosz-Dzyga
(AT Jastrzębskiego Węgla) 
Christian Fromm (GER) 
(Olympiakos Pireus – GRE)
 Michał Szalacha
(środkowy)
 Michał Gierżot
(AT Jastrzębskiego Węgla)
Piotr Hain
(Resovia Rzeszów) 
Tomasz Fornal
(przyjmujący)
 Szymon Biniek
(KPS Siedlce)
 Graham Vigrass (CAN)
(Fenerbahce Stambuł – TUR)
 Lukas Kampa (GER)
(rozgrywający)
 Łukasz Wiśniewski
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) 
Dominik Depowski
(Aluron Zawiercie)
  Eemi Tervaportti (FIN)
(Olympiacos Pireus – GRE)
Paweł Rusek
(kończy karierę)
Arturo Iglesias (PUR)
(szuka klubu)

TREFL GDAŃSK

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Michał Winiarski
(I trener)
 Mateusz Mika
(AZS Olsztyn) 
 Wojciech Grzyb
(kończy karierę)
  Marcin Janusz
(rozgrywający)
 Mariusz Wlazły
(Skra Bełchatów)
 Paweł Halaba
(Aluron Zawiercie)
Łukasz Kozub
(rozgrywający) 
 Seweryn Lipiński
(drużyna juniorów)
Ruben Schott (GER)
(AZS Olsztyn)
 Pablo Crer (ARG)
(środkowy)
Bartłomiej Lipiński
(Cuprum Lubin) 
Bartosz Filipiak
(Skra Bełchatów)
 Maciej Olenderek
(libero)
 Moritz Reichert (GER)
(Berlin Recycling Volleys – GER)
Szymon Jakubiszak
(Cuprum Lubin)
Fabian Majcherski
(libero)
Dawid Pawlun
(KPS Siedlce) 
Kevin Sasak
(atakujący)
Bartłomiej Mordyl
(środkowy)

GKS KATOWICE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Grzegorz Słaby
(I trener)
 Jakub Nowosielski
(Gwardia Wrocław)
trener Dariusz Daszkiewicz
(szuka klubu)
 Adrian Buchowski
(przyjmujący)
 Sławomir Stolc
(LUK Politechnika Lublin)
Rafał Szymura
(Jastrzębski Węgiel)
 Jan Firlej
(rozgrywający) 
 Dawid Ogórek
(Lechia Tomaszów Maz.)
Szymon Gregorowicz
(MKS Będzin)
 Jakub Jarosz
(atakujący)
Maciej Fijałek
(MKS Andrychów)
 Kamil Drzazga
(środkowy)
 Miłosz Zniszczoł
(środkowy)
Jan Nowakowski
(środkowy)
Jakub Szymański
(przyjmujący)
Kamil Kwasowski
(przyjmujący)
Emanuel Kohút (SVK)
(środkowy)
Wiktor Musiał
(atakujący)
Dustin Watten (USA)
(libero)

CERRAD ENEA CZARNI RADOM

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
Robert Prygiel
(I trener)
 Lucas Loh (BRA)
(SESI Sao Paulo – BRA)
Alen Pajenk (SLO)
(Stade Poitevin VB – FRA)
 Michał Kędzierski
(rozgrywający)
 Daniel Gąsior
(AZS AGH Kraków)
Dejan Vincić (SLO)
(VfB Friedrichshafen – GER)
Michał Ostrowski
(środkowy)
 Dawid Dryja
(MKS Będzin)
 Karol Butryn
(Resovia Rzeszów)
Bartosz Firszt
(przyjmujący)
 Maciej Nowowsiak
(RCS Czarni Radom)
 Wojciech Włodarczyk
(Kioene Padova – ITA)
Bartłomiej Grzechnik
(środkowy)
 Artur Pasiński
(Mickiewicz Kluczbork) 
 Michał Ruciak
(Stal Nysa)
 Mateusz Masłowski
(libero)
 Bartosz Zrajkowski
(LUK Politechnika Lublin)
Damian Boruch
(Avia Świdnik) 
Brenden Sander (USA)
(przyjmujący)
Dawid Konarski
(Jastrzębski Węgiel) 
Athanasios Protopsaltis  (GRE)
(Foinikas Syros – GRE)
 Wiktor Josifow (BUL)
(Vero Volley Monza – ITA)
Łukasz Zugaj
(Sparta Grodzisk Maz.)
Jakub Sadkowski
(RCS Czarni Radom)

INDYKPOL AZS OLSZTYN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
  Daniel Castellani (ARG)
(I trener)
 Dmytro Teriomenko (UKR)
(Tours VB – FRA)
Mateusz Mika
(Trefl Gdańsk)
 Remigiusz Kapica
(atakujący)
 Damian Schulz
(Resovia Rzeszów)
Paweł Woicki
(Resovia Rzeszów)
Mateusz Poręba
(środkowy)
  Jędrzej Gruszczyński
(Cuprum Lubin)
Michał Żurek
(Aluron Zawiercie)
Wojciech Żaliński
(przyjmujący)
 Przemysław Stępień
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Jan Hadrava (CZE)
(Cucine Lube Civitanova – ITA)
Robbert Andringa (NED)
(przyjmujący)
Dawid Woch
(Visła Bydgoszcz) 
 Seyed Mousavi (IRN)
(Saipa Alborz – IRN)
  Javier Concepcion Rojas (CUB)
(Obras San Juan – ARG)
Tomasz Kowalski
(Norwid Częstochowa)
 Kamil Droszyński
(Skra Bełchatów)
Paweł Pietraszko
(Cuprum Lubin)
 Ruben Schott (GER)
(Trefl Gdańsk)
Dawid Sokołowski
(Lechia Tomaszów Maz.)
 Jakub Ciunajtis
(drużyna juniorów)
Jakub Zabłocki
(szuka klubu)
Jakub Czerwiński
(SMS Spała)

MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Andrzej Kowal
(I trener)
 Mateusz Sacharewicz
(Cuprum Lubin)
 Nicolas Szerszeń (FRA)
(Resovia Rzeszów)
 Bartłomiej Bołądź
(atakujący)
 Marcin Waliński
(Aluron Zawiercie) 
Wojciech Siek
(BBTS Bielsko-Biała) 
Paweł Filipowicz
(libero)
 Mateusz Czunkiewicz
(Stal Nysa)
 Adrian Stańczak
(szuka klubu)
Cezary Sapiński
(środkowy)
 Thomas Rousseaux (BEL)
(Resovia Rzeszów) 
 Kamil Skrzypkowski
(kończy karierę)
Jakub Rohnka
(przyjmujący)
 Łukasz Kaczorowski
(Stal Nysa)
Łukasz Rudzewicz
(środkowy)
 Sebastian Warda
(ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Andreas Takvam (NOR)
(środkowy)
Kacper Gonciarz
(rozgrywający)
Patryk Szwaradzki
(atakujący)
Joshua Tuaniga (USA)
(rozgrywający)
Kevin Klinkenberg (BEL)
(przyjmujący)

ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Mateusz Malinowski
(atakujący)
trener Igor Kolaković (MNE)
(reprezentacja Iranu)
Taichiro Koga (JPN)
(FC Tokio – JPN)
 Grzegorz Kosok
(Resovia Rzeszów)
 Grzegorz Bociek
(atakujący)
 Maximiliano Cavanna (ARG)
(Gas Sales Piacenza – ITA)
 Alexandre Ferreira (POR)
(Seoul Wooricard Wibee – KOR)
 Marcin Kania
(środkowy)
Flavio Gualberto (BRA)
(SESC Rio de Janeiro – BRA) 
 Pieter Verhees (BEL)
(VC Greenyard Maaseik – BEL)
Patryk Czarnowski
(środkowy)
 Ǵorǵi Ǵorǵiew (MKD)
(Paris Volley – FRA)
Łukasz Swodczyk
(Avia Świdnik) 
 Krzysztof Andrzejewski
(libero)
 Paweł Halaba
(Trefl Gdańsk)
 Arash Dosanjh (AUS)
(szuka klubu)
 Garrett Muagututia (USA)
(Calzedonia Verona – ITA)
 Marcin Waliński
(Ślepsk Suwałki)
 Dominik Depowski
(Jastrzębski Węgiel)
Bartosz Gawryszewski
(MKS Będzin) 
 Piotr Orczyk
(Skra Bełchatów)
Nikołaj Penczew (BUL)
(szuka klubu)
 Patryk Niemiec
(Verva Warszawa)
Wojciech Ferens
(Cuprum Lubin)
 Michał Żurek
(AZS Olsztyn)
Piotr Lipiński
(Visła Bydgoszcz)

MKS BĘDZIN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Jakub Bednaruk
(I trener)
Thiago Pontes Veloso (BRA)
(Rennes Volley 35- FRA) 
Dawid Dryja
(Czarni Radom)
 Artur Ratajczak
(środkowy)
 Bartosz Gawryszewski
(Aluron Zawiercie)
Michał Potera
(Resovia Rzeszów)
 Bartosz Schmidt
(środkowy)
 Fabio Rodrigues (BRA)
(SESI Sao Paulo – BRA)
 Michał Superlak
(VERVA Warszawa)
 Rafał Faryna
(atakujący)
 Szymon Gregorowicz
(GKS Katowice)
Jan Fornal
(VERVA Warszawa)
 Rafał Sobański
(przyjmujący)
 Łukasz Makowski
(Elpis Ampelokipon – GRE)
 David Sossenheimer (GER)
(Sir Safety Perugia – ITA)

Wiktor Haduch
(MKS II Będzin) 
 Grzegorz Pająk
(LUK Politechnika Lublin)
Jose Ademar Santana (BRA)
(SESC Rio de Janeiro) 
 Piotr Macheta
(szuka klubu)
 Kacper Bobrowski
(Chrobry Głogów)
 Konrad Buczek
(AZS AGH Kraków)
 Tomasz Kalembka
(Resovia Rzeszów)
Dawid Gunia
(Cuprum Lubin)
Michał Godlewski
(Volley Näfels – SUI)

CUPRUM LUBIN

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Marcelo Fronckowiak (BRA)
(I trener)
 Szymon Jakubiszak
(Trefl Gdańsk)
Jędrzej Gruszczyński
(AZS Olsztyn)
 Miguel Tavares Rodrigues (POR)
(rozgrywający)
 Kamil Szymura
(Visła Bydgoszcz) 
Robinson Dvoranen (BRA)
(Sporting Lizbona – POR) 
Przemysław Smoliński
(środkowy)
Adam Lorenc
(Krispol Września) 
 Jakub Ziobrowski
(Verva Warszawa)
 Kamil Maruszczyk
(przyjmujący)
  Daniel Muniz de Oliveira (BRA)
(Apan Blumenau – BRA)
Mateusz Sacharewicz
(Ślepsk Suwałki)
 Bartosz Makoś
(libero)
 Wojciech Ferens
(Aluron Zawiercie)
Bartłomiej Lipiński
(Trefl Gdańsk)
 Bartłomiej Zawalski
(środkowy)
 Ronald Jimenez Zamora (COL)
(Tourcoing Lille – FRA)
Damian Domagała
(Resovia Rzeszów)
 Mariusz Magnuszewski
(MCKiS Jaworzno)
Filip Biegun
(Mickiewicz Kluczbork)
Dawid Gunia
(MKS Będzin) 
Maxim Marozau (BLR)
(szuka klubu)
 Paweł Pietraszko
(AZS Olsztyn)
Maciej Gorzkiewicz
(kończy karierę)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Rafał Buszek
(przyjmujący)
 trener Alberto Giuliani (ITA)
(reprezentacja Słowenii)
trener Emanuele Zanini (ITA)
(szuka klubu)
 Nicolas Szerszeń (FRA)
(Ślepsk Suwałki)
Olieg Achrem
(kończy karierę) 
  Fabian Drzyzga
(Lokomotiw Nowosybirsk – RUS)
 Bartłomiej Lemański
(Stal Nysa)
  Klemen Čebulj (SLO)
(Itas Trentino – ITA)
 Kawika Shoji (USA)
(Kioene Padova – ITA)
 Karol Butryn
(Czarni Radom) 
Luke Perry (AUS)
(szuka klubu) 
 Robert Taht (EST)
(Sir Safety Perugia – ITA) 
Damian Schulz
(AZS Olsztyn) 
  Timo Tammemaa (EST)
(Tours VB – FRA)
Zbigniew Bartman
(Stal Nysa) 
  Michał Potera
(MKS Będzin)
Nicholas Hoag (CAN)
(Fenerbahce Stambuł – TUR) 
  Jeffrey Jendryk (USA)
(Berlin RV – GER)
Nicolas Marechal (FRA)
(VfB Friedrichshafen – GER) 
 Damian Domagała
(Cuprum Lubin)
Marcin Komenda
(Stal Nysa)
Piotr Hain
(Jastrzębski Węgiel)
 Tomas Rousseaux (BEL)
(Ślepsk Suwałki)
Paweł Woicki
(Indykpol AZS Olsztyn)
Tomasz Kalembka
(MKS Będzin) 
Grzegorz Kosok
(szuka klubu)

stal nysa

zostająprzychodząodchodząw kręgu zainteresowań
 Krzysztof Stelmach
(I trener)
 Bartłomiej Lemański
(Resovia Rzeszów)
 Bartosz Krzysiek
(Samsung Blue Fangs – KOR)
 Maciej Zajder
(środkowy)
 Wassim Ben Tara (TUN)
(GFC Ajaccio – FRA)
Mateusz Czunkiewicz
(Ślepsk Suwałki) 
Mariusz Schamlewski
(środkowy) 
 Zbigniew Bartman
(Resovia Rzeszów)
 Sebastian Matula
(szuka klubu)
 Moustapha M’Baye
(środkowy)
 Michał Ruciak
(Czarni Radom)
Damian Dobosz
(KPS Siedlce)
 Kamil Dembiec
(libero)
 Marcin Komenda
(Resovia Rzeszów)
Jarosław Mucha
(Norwid Częstochowa)
Patryk Szczurek
(rozgrywający)
Michał Filip
(Visła Bydgoszcz) 
Łukasz Kaczorowski
(Ślepsk Suwałki) 
Kamil Długosz
(przyjmujący)
Łukasz Łapszyński
(przyjmujący)
Łukasz Kaczorowski
(atakujący)
Bartosz Bućko
(przyjmujący)

 

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved