Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2018/2019 > II liga M > grupa 1 > play-off

Ligi polskie>sezon 2018/2019>II liga M>grupa 1 > play-off

play--out

o miejsca 7-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
30-03-2019 Stal Grudziądz Trójka Nakło3:025:19, 25:21, 25:221:0
31-03-2019 Stal Grudziądz Trójka Nakło3:227:29, 25:23, 25:18, 23:25, 15:122:0
06-04-2019 Trójka Nakło Stal Grudziądz 2:323:25, 32:30, 25:20, 21:25, 12:150:3
o miejsca 5-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
09-03-2019 Noteć Czarnków Trójka Nakło3:122:25, 25:17, 25:20, 25:181:0
10-03-2019 Noteć Czarnków Trójka Nakło3:220:25, 24:26, 25:17, 25:22, 15:132:0
23-03-2019 Trójka Nakło Noteć Czarnków 2:327:25, 23:25, 25:18, 26:28, 12:150:3
09-03-2019 Stal Grudziądz UKS OPP Powiat Kołobrzeski 0:322:25, 20:25, 24:260:1
10-03-2019 Stal Grudziądz UKS OPP Powiat Kołobrzeski 1:325:20, 19:25, 20:25, 21:250:2
23-03-2019 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Stal Grudziądz3:131:29, 25:23, 15:25, 26:243:0

play-off

półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
09-03-2019 Orzeł Międzyrzecz AZS UZ Zielona Góra3:025:20, 25:19, 25:151:0
10-03-2019 Orzeł Międzyrzecz AZS UZ Zielona Góra3:025:19, 25:20, 27:252:0
23-03-2019 AZS UZ Zielona Góra Orzeł Międzyrzecz 1:325:17, 22:25, 22:25, 20:250:3
09-03-2019 Stoczniowiec Gdańsk Trefl Lębork3:127:25, 20:25, 25:16, 25:191:0
10-03-2019 Stoczniowiec Gdańsk Trefl Lębork 1:325:18, 23:25, 20:25, 21:251:1
23-03-2019 Trefl Lębork Stoczniowiec Gdańsk3:215:25, 25:22, 22:25, 25:21, 15:112:1
24-03-2019 Trefl Lębork Stoczniowiec Gdańsk3:125:20, 25:20, 22:25, 25:213:1
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
16-02-2019 Orzeł Międzyrzecz Trójka Nakło3:025:19, 25:14, 25:221:0
17-02-2019 Orzeł Międzyrzecz Trójka Nakło3:219:25, 25:12, 23:25, 25:20, 15:112:0
02-03-2019 Trójka Nakło Orzeł Międzyrzecz 0:329:31, 14:25, 22:250:3
16-02-2019 Stal Grudziądz Trefl Lębork 1:325:21, 23:25, 20:25, 19:250:1
17-02-2019 Stal Grudziądz Trefl Lębork 1:317:25, 25:19, 19:25, 21:250:2
02-03-2019 Trefl Lębork Stal Grudziądz3:025:23, 28:26, 25:193:0
16-02-2019 Stoczniowiec Gdańsk UKS OPP Powiat Kołobrzeski 2:325:23, 25:27, 25:18, 25:27, 11:150:1
17-02-2019 Stoczniowiec Gdańsk UKS OPP Powiat Kołobrzeski3:125:20, 26:24, 19:25, 25:221:1
02-03-2019 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Stoczniowiec Gdańsk 2:325:17, 20:25, 18:25, 25:10, 15:171:2
03-03-2019 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Stoczniowiec Gdańsk 0:323:25, 23:25, 24:261:3
16-02-2019 AZS UZ Zielona Góra Noteć Czarnków3:025:17, 25:18, 25:161:0
17-02-2019 AZS UZ Zielona Góra Noteć Czarnków 2:325:17, 23:25, 16:25, 25:19, 12:151:1
02-03-2019 Noteć Czarnków AZS UZ Zielona Góra3:125:19, 23:25, 31:29, 25:212:1
03-03-2019 Noteć Czarnków AZS UZ Zielona Góra 1:318:25, 25:18, 21:25, 26:282:2
06-03-2019 AZS UZ Zielona Góra Noteć Czarnków3:025:22, 25:23, 25:183:2
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved