Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > PlusLiga Kobiet > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2010/2011>PlusLiga Kobiet > runda zasadnicza

9. kolejka: 26-01-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Centrostal Bydgoszcz TPS Rumia3:225:17, 20:25, 25:10, 20:25, 15:12
Trefl Sopot Budowlani Łódź 2:318:25, 25:15, 29:27, 19:25, 14:16
AZS Białystok MKS Dąbrowa Górnicza 1:325:17, 16:25, 21:25, 10:25
Gwardia Wrocław Muszynianka Muszyna 1:326:24, 21:25, 20:25, 10:25
Stal Mielec Aluprof Bielsko-Biała 0:318:25, 14:25, 19:25
 przejdź do kolejki: 8przejdź do kolejki: 10

tabela po 9. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna92124:10774:665
2Atom Trefl Sopot92123:10768:650
3BKS Aluprof Bielsko-Biała91819:12688:661
4GCB Centrostal Bydgoszcz91619:17783:761
5Tauron MKS Dąbrowa Górnicza91317:17743:732
6AZS Białystok91217:19722:794
7Organika Budowlani Łódź91216:18746:753
8Impel Gwardia Wrocław91117:18771:767
9KPSK Stal Mielec91012:20684:724
10Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia914:27580:752
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

8. kolejka: 22-01-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
TPS Rumia Stal Mielec 1:319:25, 25:23, 20:25, 21:25
Aluprof Bielsko-Biała Gwardia Wrocław 0:319:25, 12:25, 17:25
Muszynianka Muszyna AZS Białystok 2:325:16, 15:25, 21:25, 25:16, 13:15
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot 1:325:21, 20:25, 13:25, 10:25
Centrostal Bydgoszcz Budowlani Łódź3:125:22, 20:25, 25:18, 25:20
 przejdź do kolejki: 7

10. kolejka: 05-02-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Aluprof Bielsko-Biała TPS Rumia3:025:16, 25:16, 25:18
Stal Mielec Muszynianka Muszyna 1:325:21, 13:25, 15:25, 21:25
Gwardia Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza3:218:25, 25:22, 25:15, 17:25, 15:11
AZS Białystok Budowlani Łódź3:025:16, 25:20, 25:17
Centrostal Bydgoszcz Trefl Sopot 0:322:25, 21:25, 22:25

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna184651:191629:1367
2Atom Trefl Sopot184348:211599:1359
3Tauron MKS Dąbrowa Górnicza183340:281514:1416
4BKS Aluprof Bielsko-Biała182934:301406:1377
5GCB Centrostal Bydgoszcz182835:351514:1535
6Impel Gwardia Wrocław182535:351497:1514
7KPSK Stal Mielec182331:391463:1502
8Organika Budowlani Łódź182232:401543:1588
9AZS Białystok181928:401369:1513
10Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia1827:541122:1485
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved