Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > PlusLiga Kobiet > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2010/2011>PlusLiga Kobiet > runda zasadnicza

7. kolejka: 15-01-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Budowlani Łódź TPS Rumia3:025:19, 25:16, 25:13
Centrostal Bydgoszcz MKS Dąbrowa Górnicza3:217:25, 25:21, 25:17, 15:25, 19:17
Trefl Sopot Muszynianka Muszyna3:123:25, 25:13, 25:22, 25:16
AZS Białystok Aluprof Bielsko-Biała3:122:25, 25:19, 25:23, 25:17
Gwardia Wrocław Stal Mielec3:025:17, 25:22, 25:23
 przejdź do kolejki: 6przejdź do kolejki: 8

tabela po 7. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna71719:6576:491
2Atom Trefl Sopot71718:6567:474
3BKS Aluprof Bielsko-Biała71516:9565:535
4GCB Centrostal Bydgoszcz71113:14583:587
5Tauron MKS Dąbrowa Górnicza71013:13583:564
6AZS Białystok71013:14553:603
7Organika Budowlani Łódź71012:13553:553
8Impel Gwardia Wrocław7813:15619:620
9KPSK Stal Mielec779:16535:564
10Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia701:21406:549
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

6. kolejka: 08-01-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
TPS Rumia Gwardia Wrocław 0:321:25, 21:25, 22:25
Stal Mielec AZS Białystok 2:333:35, 25:13, 25:13, 21:25, 9:15
Aluprof Bielsko-Biała Trefl Sopot3:025:19, 25:12, 25:21
Muszynianka Muszyna Centrostal Bydgoszcz3:025:16, 25:22, 25:19
MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź3:025:22, 25:21, 25:21
 przejdź do kolejki: 5

8. kolejka: 22-01-2011

gospodarzgośćwynikwyniki setów
TPS Rumia Stal Mielec 1:319:25, 25:23, 20:25, 21:25
Aluprof Bielsko-Biała Gwardia Wrocław 0:319:25, 12:25, 17:25
Muszynianka Muszyna AZS Białystok 2:325:16, 15:25, 21:25, 25:16, 13:15
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot 1:325:21, 20:25, 13:25, 10:25
Centrostal Bydgoszcz Budowlani Łódź3:125:22, 20:25, 25:18, 25:20

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna184651:191629:1367
2Atom Trefl Sopot184348:211599:1359
3Tauron MKS Dąbrowa Górnicza183340:281514:1416
4BKS Aluprof Bielsko-Biała182934:301406:1377
5GCB Centrostal Bydgoszcz182835:351514:1535
6Impel Gwardia Wrocław182535:351497:1514
7KPSK Stal Mielec182331:391463:1502
8Organika Budowlani Łódź182232:401543:1588
9AZS Białystok181928:401369:1513
10Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia1827:541122:1485
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved