Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > PlusLiga Kobiet > play-off

Ligi polskie>sezon 2010/2011>PlusLiga Kobiet > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Muszynianka Muszyna Trefl Sopot3:2 23:25, 25:16, 29:27, 20:25, 15:131:0
Muszynianka Muszyna Trefl Sopot3:0 25:13, 25:22, 25:182:0
Trefl Sopot Muszynianka Muszyna 1:3 13:25, 22:25, 25:17, 14:250:3
o miejsca 3-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
MKS Dąbrowa Górnicza Aluprof Bielsko-Biała 0:3 23:25, 14:25, 20:250:1
MKS Dąbrowa Górnicza Aluprof Bielsko-Biała 0:3 16:25, 13:25, 12:250:2
Aluprof Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza3:1 21:25, 25:12, 25:22, 25:193:0
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Budowlani Łódź Gwardia Wrocław 2:3 24:26, 25:21, 21:25, 25:22, 11:150:1
Gwardia Wrocław Budowlani Łódź3:2 25:19, 12:25, 25:20, 13:25, 15:132:0

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Muszynianka Muszyna Aluprof Bielsko-Biała3:1 25:16, 25:18, 16:25, 25:171:0
Muszynianka Muszyna Aluprof Bielsko-Biała 1:3 25:15, 23:25, 21:25, 19:251:1
Aluprof Bielsko-Biała Muszynianka Muszyna3:2 26:24, 25:22, 18:25, 22:25, 15:82:1
Aluprof Bielsko-Biała Muszynianka Muszyna 2:3 25:17, 23:25, 25:20, 13:25, 10:152:2
Muszynianka Muszyna Aluprof Bielsko-Biała3:0 26:24, 25:23, 25:213:2
Trefl Sopot MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 25:17, 19:25, 23:25, 20:250:1
Trefl Sopot MKS Dąbrowa Górnicza3:1 21:25, 25:23, 25:21, 25:231:1
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot 1:3 20:25, 25:18, 15:25, 22:251:2
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot 0:3 21:25, 11:25, 23:251:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Budowlani Łódź Centrostal Bydgoszcz3:2 24:26, 27:25, 25:10, 10:25, 15:101:0
Centrostal Bydgoszcz Budowlani Łódź 2:3 25:19, 23:25, 22:25, 25:23, 9:150:2
Stal Mielec Gwardia Wrocław 1:3 20:25, 25:22, 22:25, 20:250:1
Gwardia Wrocław Stal Mielec3:0 25:18, 27:25, 27:252:0
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Białystok TPS Rumia3:0 25:21, 25:13, 25:171:0
TPS Rumia AZS Białystok 2:3 12:25, 25:16, 25:11, 24:26, 6:150:2
AZS Białystok TPS Rumia3:0 25:15, 26:24, 25:233:0
AZS Białystok TPS Rumia3:1 25:21, 23:25, 25:15, 25:174:0

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Muszynianka Muszyna Budowlani Łódź3:0 25:18, 25:16, 25:141:0
Muszynianka Muszyna Budowlani Łódź3:0 25:15, 25:15, 28:262:0
Budowlani Łódź Muszynianka Muszyna 0:3 18:25, 23:25, 17:250:3
Trefl Sopot Stal Mielec3:1 25:19, 25:13, 24:26, 25:171:0
Trefl Sopot Stal Mielec3:2 18:25, 25:27, 25:22, 25:23, 18:162:0
Stal Mielec Trefl Sopot 1:3 18:25, 25:18, 20:25, 18:250:3
MKS Dąbrowa Górnicza Gwardia Wrocław3:1 25:23, 25:18, 19:25, 25:221:0
MKS Dąbrowa Górnicza Gwardia Wrocław 2:3 25:16, 25:22, 26:28, 18:25, 11:151:1
Gwardia Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 15:25, 25:27, 14:251:2
Gwardia Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 26:28, 21:25, 28:301:3
Aluprof Bielsko-Biała Centrostal Bydgoszcz3:0 25:14, 25:18, 25:181:0
Aluprof Bielsko-Biała Centrostal Bydgoszcz 1:3 22:25, 22:25, 25:23, 20:251:1
Centrostal Bydgoszcz Aluprof Bielsko-Biała 2:3 23:25, 25:14, 18:25, 25:19, 12:151:2
Centrostal Bydgoszcz Aluprof Bielsko-Biała 0:3 12:25, 20:25, 21:251:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved