Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > PlusLiga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2010/2011>PlusLiga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
PGE Skra Bełchatów26.1199.6
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle27.3195.3
Asseco Resovia Rzeszów24.8197.7
Tytan AZS Częstochowa25.3197.2
AZS Politechnika Warszawska25.5197.9
Delecta Bydgoszcz26.4194.7
KS Jastrzębski Węgiel SSA24.8196.9
Indykpol AZS UWM Olsztyn24.3197.8
Fart Kielce25.2194.0
Pamapol Wielton Wieluń25.9196.8
Jadar Radom--

PGE Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Grzegorz Bociek1991207atakujący
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Bartosz Cedzyński1990211środkowy
4Daniel Pliński1978204środkowy
5Jakub Novotny (CZE)1979196atakujący
6Karol Kłos1989201środkowy
7Bartosz Kurek1988205przyjmujący
8Maciej Krzywiecki1989190przyjmujący
9Michał Mysera1988205środkowy
10Miguel Angel Falasca (ESP)1973194rozgrywający
11Stephane Antiga (FRA)1976200przyjmujący
12Paweł Woicki1983183rozgrywający
13Michał Winiarski1983200przyjmujący
14Radosław Wnuk1977207środkowy
15Łukasz Szablewski1988204rozgrywający
16Paweł Zatorski1990184libero
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Nawrocki1965I trener
Maciej Bartodziejski1973II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Dominik Witczak1983198atakujący
4Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
7Jakub Jarosz1987197atakujący
8Iurij Gladyr (UKR)1984203środkowy
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
12Wojciech Kaźmierczak1982198środkowy
13Sebastian Świderski1977193przyjmujący
14Grzegorz Wójtowicz1989189przyjmujący
15Piotr Gacek1978185libero
16Michał Ruciak1983190przyjmujący
17Tine Urnaut (SLO)1988200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Stelmach1967I trener
Andrzej Kubacki1966II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

(77) 405 41 40

adres hali

47-223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1

Asseco Resovia Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kowalski1991203rozgrywający
2Ryan Millar (USA)1978204środkowy
3Wojciech Grzyb1981205środkowy
4Rafał Buszek1987196przyjmujący
5Mateusz Nożewski1991201środkowy
6Matej Cernić (ITA)1978194przyjmujący
7Aleh Akhrem (BLR)1983195przyjmujący
8Michele Baranowicz1989196rozgrywający
9Gyorgy Grozer (GER)1984200atakujący
10Grzegorz Kosok1986205środkowy
11Tomasz Józefacki1980192atakujący
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Jakub Peszko1992193przyjmujący
14Kamil Długosz1992200przyjmujący
15Mateusz Mika1991206przyjmujący
16Krzysztof Ignaczak1978188libero
17Tomasz Głód1992183libero
18Ivan Ilić (SRB)1976195rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Kowal1971I trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

Tytan AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michal Hrazdira (CZE)1985195przyjmujący
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
4Piotr Nowakowski1987205środkowy
6Dawid Murek1977195przyjmujący
7Fabian Drzyzga1990196rozgrywający
8Bartosz Janeczek1987198atakujący
9Łukasz Wiśniewski1989198środkowy
10Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11Wojciech Sobala1988207środkowy
12Radosław Kolanek1986204środkowy
13Miłosz Hebda1991206atakujący
14Jakub Oczko1981193rozgrywający
17Michał Dębiec1984183libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Kardos (SVK)1974I trener
Michał Mieszko Gogol1985II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

AZS Politechnika Warszawska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Janusz Gałązka1987199środkowy
3Krzysztof Wierzbowski1988197przyjmujący
4Wojciech Żaliński1988195przyjmujący
5Marcin Nowak1975215środkowy
7Maikel Salas Moreno (CUB)1981191rozgrywający
8Oleksandr Statsenko (UKR)1983200atakujący
9Zbigniew Bartman1987198przyjmujący
10Robert Prygiel1976200atakujący
11Dariusz Szulik1983204środkowy
12Ardo Kreek (EST)1986203środkowy
13Michał Kubiak1988191przyjmujący
14Jan Król1989198atakujący
15Bartłomiej Neroj1984200rozgrywający
18Damian Wojtaszek1988180libero
lista zespołów

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

(22) 234 53 71

adres hali

02-781 Warszawa

ul.Pileckiego 122

(022) 334 62 00

Delecta Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Stanisław Pieczonka1979200przyjmujący
2Michal Masny (SVK)1979182rozgrywający
3Wojciech Serafin1978194przyjmujący
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Piotr Lipiński1979195rozgrywający
6Dawid Konarski1989198przyjmujący
7Krzysztof Andrzejewski1983180libero
8Michal Cerven (SVK)1977205środkowy
9Wojciech Kozłowski1989195przyjmujący
10Grzegorz Szymański1978202atakujący
11Andrzej Wrona1988206środkowy
13Martin Sopko st. (SVK)1982195przyjmujący
14Sebastian Tylicki1989180libero
15Antti Siltala (FIN)1984192przyjmujący
16Łukasz Owczarz1990198atakujący
17Marcin Waliński1990195przyjmujący
18Tomasz Bonisławski1991188libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Waldemar Wspaniały1946I trener
Marian Kardas1962II trener

adres klubu

85-861 Bydgoszcz

ul. Glinki 79

052 371 93 73

adres hali

85-023 Bydgoszcz

ul. Toruńska 59

KS Jastrzębski Węgiel SSA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Adam Nowik1975206środkowy
2Lukas Divis (SVK)1986202przyjmujący
3Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
4Maciej Pawliński1983193przyjmujący
5Igor Yudin (AUS)1987198atakujący
6Marcin Wika1983194przyjmujący
7Paweł Rusek1983183libero
8Łukasz Polański1989205środkowy
9Damian Dobosz1992196przyjmujący
10Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
11Mateusz Przybyła1991208środkowy
12Grzegorz Pająk1987195rozgrywający
13Bartosz Sufa1987186libero
14Benjamin Hardy (AUS)1974198przyjmujący
15Adrian Buchowski1991194przyjmujący
16Mitja Gasparini (SLO)1984202atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Igor Prielożny (SVK)-I trener
Miroslav Palgut (SVK)-II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

Indykpol AZS UWM Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Samuel Tuia (FRA)1986195przyjmujący
4Kert Toobal (EST)1979189rozgrywający
5Tomasz Tomczyk1986203przyjmujący
6Wojciech Ferens1991195przyjmujący
9Wojciech Włodarczyk1990200rozgrywający
10Dawid Gunia1987203środkowy
11Marcel Gromadowski1985202atakujący
12Vladimir Cedić (SRB)1987204środkowy
13Marcin Mierzejewski1982182libero
14Paweł Siezieniewski1981199przyjmujący
15Wojciech Winnik1984194atakujący
16Piotr Hain1991208środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Sordyl1969I trener
Leszek Urbanowicz1964II trener

adres klubu

10-718 Olsztyn

ul. Oczapowskiego 12

(089) 523 34 34

adres hali

10-558 Olsztyn

Al. Piłsudskiego 44

(089) 533-77-85

Fart Kielce

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sławomir Jungiewicz1989195atakujący
2Miłosz Zniszczoł1986200środkowy
3Krzysztof Makaryk1980198środkowy
5Michał Żuk1985196przyjmujący
6Tomasz Drzyzga1985188libero
7Xavier Kapfer (FRA)1981191przyjmujący
8Adrian Staszewski1990196przyjmujący
10Adam Swaczyna1989176libero
11Martin Sopko mł. (SVK)1987198przyjmujący
12Mateusz Zarankiewicz1989198atakujący
13Piotr Łuka1980191przyjmujący
14Adam Kamiński (CAN)1984204środkowy
16Kacper Bielicki1985198środkowy
17Maciej Dobrowolski1977190rozgrywający
18Michał Kozłowski1985191rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Nicola Vettori (ITA)-I trener

adres klubu

25-116 Kielce

ul. Ściegiennego 268a

(41) 361 99 60

adres hali

25-116 Kielce

ul. Boczna 15

Pamapol Wielton Wieluń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Mikołaj Sarnecki1987201atakujący
3Marcin Lubiejewski1981207atakujący
4Serhiy Antanovich (BLR)1986196przyjmujący
5Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
6Bartłomiej Matejczyk1984185rozgrywający
7Martin Blanco Costa (ARG)1985203środkowy
9Serhiy Kapelus (UKR)1982192przyjmujący
10Maciej Zajder1988202środkowy
11Dmytro Babkov (UKR)1985202przyjmujący
12Igor Marszałek1988190libero
13Bartosz Buniak1985205środkowy
16Michał Błoński1987187przyjmujący
18Robert Milczarek1983188libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Dariusz Marszałek-I trener
Schuichi Mizuno (JPN)-II trener

adres klubu

98-300 Wieluń

ul. Częstochowska 35

(43) 843 03 60

Jadar Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

26-600 Radom

ul. Zbrowskiego 83

048 344 30 44

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved