Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2010/2011 > PlusLiga > play-off

Ligi polskie>sezon 2010/2011>PlusLiga > play-off

II runda play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 25:23, 22:25, 25:21, 19:25, 12:150:1
Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1 25:14, 25:17, 18:25, 29:271:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów 1:3 22:25, 21:25, 25:21, 22:251:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Skra Bełchatów 0:3 21:25, 20:25, 20:251:3
o miejsca 3-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa3:2 16:25, 25:16, 15:25, 25:23, 15:111:0
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa3:0 25:16, 25:22, 26:242:0
AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 2:3 22:25, 25:20, 18:25, 25:21, 12:150:3
o miejsca 5-6
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Politechnika Warszawska Delecta Bydgoszcz3:0 25:17, 25:18, 25:161:0
Politechnika Warszawska Delecta Bydgoszcz3:1 25:20, 25:21, 20:25, 25:162:0
Delecta Bydgoszcz Politechnika Warszawska 1:3 20:25, 25:19, 22:25, 24:260:3
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Fart Kielce Pamapol Wieluń 2:3 23:25, 16:25, 27:25, 25:12, 11:150:1
Pamapol Wieluń Fart Kielce 0:3 21:25, 20:25, 20:251:1
Fart Kielce Pamapol Wieluń3:1 23:25, 26:24, 25:15, 25:152:1
Pamapol Wieluń Fart Kielce3:1 25:20, 19:25, 25:15, 25:222:2
Fart Kielce Pamapol Wieluń3:0 28:26, 25:19, 25:223:2
Pamapol Wieluń Fart Kielce 2:3 25:23, 21:25, 25:18, 22:25, 10:152:4

I runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów AZS Częstochowa3:0 25:20, 25:18, 25:191:0
Skra Bełchatów AZS Częstochowa3:1 28:30, 25:23, 25:19, 25:222:0
AZS Częstochowa Skra Bełchatów 1:3 25:21, 23:25, 18:25, 18:250:3
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 25:19, 18:25, 18:25, 25:17, 10:150:1
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0 25:21, 25:19, 25:231:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów3:0 25:21, 25:21, 25:222:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów3:1 25:20, 20:25, 25:15, 25:233:1
o miejsca 7-10
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Fart Kielce AZS UWM Olsztyn3:2 27:29, 25:22, 25:20, 20:25, 15:121:0
AZS UWM Olsztyn Fart Kielce3:2 14:25, 25:21, 26:24, 22:25, 15:111:1
Fart Kielce AZS UWM Olsztyn 1:3 19:25, 25:21, 21:25, 32:341:2
AZS UWM Olsztyn Fart Kielce3:2 20:25, 23:25, 25:19, 25:23, 15:113:1
Jastrzębski Węgiel Pamapol Wieluń3:0 25:23, 25:17, 25:181:0
Pamapol Wieluń Jastrzębski Węgiel 2:3 24:26, 20:25, 25:22, 26:24, 9:150:2
Jastrzębski Węgiel Pamapol Wieluń3:1 25:15, 25:21, 26:28, 25:193:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved