Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > PlusLiga > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2009/2010>PlusLiga > runda zasadnicza

15. kolejka: 27-02-2010

gospodarzgośćwynikwyniki setów
AZS Politechnika Siatkarz Wieluń 2:318:25, 25:20, 25:19, 21:25, 14:16
Delecta Bydgoszcz Jadar Radom3:120:25, 25:20, 25:19, 25:16
AZS UWM Olsztyn Skra Bełchatów 1:325:23, 20:25, 20:25, 20:25
AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 1:324:26, 18:25, 28:26, 17:25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 2:325:20, 25:16, 21:25, 21:25, 13:15
 przejdź do kolejki: 14przejdź do kolejki: 16

tabela po 15. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1PGE Skra Bełchatów153841:161336:1181
2ZAKSA Kędzierzyn-Koźle153137:201275:1158
3KS Jastrzębski Węgiel SSA152936:211317:1282
4Asseco Resovia SSA Rzeszów152832:221240:1162
5Domex Tytan AZS Częstochowa152636:261385:1359
6Delecta Bydgoszcz152429:291268:1311
7AZS UWM Olsztyn151722:341215:1265
8Pamapol Siatkarz Wieluń151218:351135:1225
9Neckermann AZS Politechnika Warszawska151217:381179:1263
10Jadar Radom15814:411186:1330
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

14. kolejka: 20-02-2010

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Siatkarz Wieluń Jastrzębski Węgiel 1:325:21, 25:27, 21:25, 22:25
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:317:25, 25:17, 20:25, 19:25
Skra Bełchatów AZS Częstochowa3:125:19, 18:25, 25:20, 25:20
Jadar Radom AZS UWM Olsztyn 1:326:28, 18:25, 26:24, 30:32
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz3:125:17, 25:20, 22:25, 25:23
 przejdź do kolejki: 13

16. kolejka: 06-03-2010

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Siatkarz Wieluń ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:325:22, 25:21, 22:25, 19:25, 10:15
Jastrzębski Węgiel AZS Częstochowa3:125:16, 28:26, 25:27, 25:19
Resovia Rzeszów AZS UWM Olsztyn3:119:25, 25:20, 25:14, 25:20
Skra Bełchatów Delecta Bydgoszcz3:127:25, 25:19, 29:31, 25:20
Jadar Radom AZS Politechnika3:117:25, 25:23, 25:23, 25:22

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1PGE Skra Bełchatów184750:181618:1425
2ZAKSA Kędzierzyn-Koźle183946:231556:1391
3KS Jastrzębski Węgiel SSA183845:231595:1507
4Asseco Resovia SSA Rzeszów183741:231489:1369
5Domex Tytan AZS Częstochowa182638:351600:1635
6Delecta Bydgoszcz182430:381496:1574
7AZS UWM Olsztyn181724:431425:1532
8Pamapol Siatkarz Wieluń181624:411402:1477
9Jadar Radom181420:461436:1591
10Neckermann AZS Politechnika Warszawska181219:471413:1529
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved