Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > PlusLiga > play-off

Ligi polskie>sezon 2009/2010>PlusLiga > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel 2:3 18:25, 16:25, 25:20, 28:26, 12:150:1
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:1 25:22, 19:25, 25:18, 27:251:1
Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów 0:3 22:25, 22:25, 25:271:2
Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów 2:3 18:25, 30:28, 25:23, 21:25, 11:151:3
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów3:0 25:13, 25:18, 25:231:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów3:1 19:25, 25:18, 25:17, 25:162:0
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:2 25:27, 18:25, 27:25, 25:23, 15:101:2
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1 25:19, 25:21, 15:25, 25:172:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów 0:3 21:25, 15:25, 24:262:3
o miejsce 5
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Delecta Bydgoszcz AZS Częstochowa3:1 25:20, 22:25, 25:19, 25:191:0
AZS Częstochowa Delecta Bydgoszcz3:2 24:26, 29:27, 25:20, 16:25, 20:181:1
AZS Częstochowa Delecta Bydgoszcz3:1 18:25, 25:17, 25:19, 25:202:1
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Jadar Radom AZS Politechnika 2:3 19:25, 25:22, 32:30, 22:25, 13:150:1
AZS Politechnika Jadar Radom 1:3 20:25, 25:17, 21:25, 23:251:1
Jadar Radom AZS Politechnika3:0 25:24, 25:21, 25:222:1
AZS Politechnika Jadar Radom3:0 25:17, 25:21, 25:212:2
Jadar Radom AZS Politechnika3:2 19:25, 25:16, 25:18, 23:25, 15:133:2
AZS Politechnika Jadar Radom 2:3 25:22, 21:25, 21:25, 25:19, 13:152:4

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:1 14:25, 25:19, 25:20, 25:191:0
Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:1 18:25, 25:20, 25:20, 25:192:0
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów3:2 19:25, 25:22, 17:25, 25:20, 15:101:2
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 0:3 24:26, 23:25, 20:251:3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 1:3 28:26, 22:25, 20:25, 14:250:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel3:2 23:25, 25:17, 20:25, 25:18, 15:131:1
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 25:15, 21:25, 25:20, 15:25, 13:151:2
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:2 29:31, 20:25, 25:18, 25:22, 15:122:2
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 2:3 25:20, 24:26, 25:21, 20:25, 10:152:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Siatkarz Wieluń AZS Częstochowa 1:3 20:25, 22:25, 25:19, 23:250:1
AZS Częstochowa Siatkarz Wieluń3:0 25:19, 25:16, 25:182:0
AZS UWM Olsztyn Delecta Bydgoszcz 2:3 21:25, 32:30, 19:25, 25:22, 10:150:1
Delecta Bydgoszcz AZS UWM Olsztyn3:2 25:17, 25:20, 28:30, 20:25, 15:132:0

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Siatkarz Wieluń3:0 25:18, 25:15, 25:211:0
Skra Bełchatów Siatkarz Wieluń3:0 25:13, 25:22, 25:122:0
Siatkarz Wieluń Skra Bełchatów 0:3 20:25, 16:25, 21:250:3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS UWM Olsztyn3:0 28:26, 25:20, 25:191:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS UWM Olsztyn 2:3 20:25, 25:23, 25:13, 18:25, 13:151:1
AZS UWM Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 24:26, 22:25, 17:251:2
AZS UWM Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 22:25, 21:25, 20:251:3
Jastrzębski Węgiel Delecta Bydgoszcz3:1 25:20, 29:27, 24:26, 25:181:0
Jastrzębski Węgiel Delecta Bydgoszcz3:1 25:19, 21:25, 25:22, 25:222:0
Delecta Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel3:0 25:17, 26:24, 25:231:2
Delecta Bydgoszcz Jastrzębski Węgiel 1:3 23:25, 22:25, 25:21, 23:251:3
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa3:0 25:19, 25:23, 25:171:0
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa3:2 23:25, 25:22, 23:25, 25:18, 15:112:0
AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 0:3 20:25, 19:25, 20:250:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved