Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > PlusLiga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2009/2010>PlusLiga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Trefl Gdańsk--
PGE Skra Bełchatów26.9199.3
KS Jastrzębski Węgiel SSA26.3197.8
Asseco Resovia SSA Rzeszów--
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle28.0193.9
Domex Tytan AZS Częstochowa24.3195.2
Delecta Bydgoszcz26.1195.6
AZS UWM Olsztyn26.0196.5
Pamapol Siatkarz Wieluń26.4198.6
Jadar Radom25.7194.6
Neckermann AZS Politechnika Warszawska23.5196.2

Trefl Gdańsk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

PGE Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Dobrowolski1977190rozgrywający
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Piotr Gacek1978185libero
4Daniel Pliński1978204środkowy
5Jakub Novotny1979196atakujący
7Bartosz Kurek1988205przyjmujący
8Filip Frankowski1990189przyjmujący
10Miguel Falasca1973194rozgrywający
11Stéphane Antiga1976200przyjmujący
12Radosław Kolanek1986204środkowy
13Bartosz Cedzyński1990211środkowy/atakujący
14Radosław Wnuk1977207środkowy
15Igor Walczykowski1990202atakujący
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Nawrocki1965I trener
Maciej Bartodziejski1973II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

KS Jastrzębski Węgiel SSA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Adam Nowik1975206środkowy
2Damian Dobosz1992196przyjmujący
3Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
4Pawel Abramow1979198przyjmujący
5Igor Yudin (AUS)1987198przyjmujący
6Sławomir Master1983204rozgrywający
7Paweł Rusek1983183libero
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
10Wojciech Sobala1988207środkowy
11Sławomir Szczygieł1978202środkowy
13Sebastian Pęcherz1985194przyjmujący
14Banjamin Hardy (AUS)1974198przyjmujący
15Pedro Azenha1981197atakujący
15Ali Alp Cayir1981196przyjmujący/atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roberto Santilli (ITA)1965I trener
Leszek Dejewski1962II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

Asseco Resovia SSA Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kusior1987208środkowy
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
3Wojciech Grzyb1981205środkowy
4Mikko Oivanen1986198atakujący
5Rafael Redwitz1980191rozgrywający
6Marcin Wika1983194przyjmujący
7Aleh Akhrem1983195przyjmujący
8Łukasz Kruk1978187rozgrywający
9Kamil Długosz1992200przyjmujący
10Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
11Ardo Kreekśrodkowy
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Jakub Peszko1992193przyjmujący
14Paweł Papke1977196atakujący
15Mateusz Mika1991206przyjmujący
16Krzysztof Ignaczak1978188libero
17Tomasz Głód1992183libero
18Ivan Ilić1976194rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ljubomir Travica1954I trener
Andrzej Kowal1971II trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Dominik Witczak1983198atakujący
2Michal Masny1979182rozgrywający
3Jakub Jarosz1987197atakujący
4Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
5Kamil Kacprzak1984196przyjmujący
6Tuomas Sammelvuo1976193przyjmujący
8Iurij Gladyr (UKR)1984203środkowy
10Robert Szczerbaniuk1977199środkowy
12Wojciech Kaźmierczak1982198środkowy
13Marcin Mierzejewski1982182libero
15Terence Martin1975201przyjmujący
16Michał Ruciak1983190przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Stelmach1967I trener
Andrzej Kubacki1966II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

(77) 405 41 40

adres hali

47-223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Krzysztof Wierzbowski1988197przyjmujący
4Piotr Nowakowski1987205środkowy
5Marek Kardoš1972186rozgrywający
6Dawid Murek1977195przyjmujący
7Fabian Drzyzga1990196rozgrywający
8Bartosz Janeczek1987198atakujący
9Łukasz Wiśniewski1989198środkowy
10Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11Paweł Mikołajczak1988195atakujący
13Piotr Łuka1980191przyjmujący
14Andrzej Wrona1988206środkowy
17Paweł Zatorski1990184libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Wagner1965I trener
Michał Mieszko Gogol1985II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

Delecta Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Stanisław Pieczonka1979200przyjmujący
2Łukasz Krawczuk1989194rozgrywający
3Piotr Gruszka1977206przyjmujący
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Piotr Lipiński1979195rozgrywający
6Dawid Konarski1989198przyjmujący
7Paweł Woicki1983183rozgrywający
8Michal Cerven1977204środkowy
9Wojciech Kozłowski1989195przyjmujący
10Grzegorz Szymański1978202atakujący
11Wojciech Serafin1978194przyjmujący
12Grzegorz Kokociński1981195środkowy
13Martin Sopko1982196przyjmujący
14Sebastian Tylicki1989180libero
15Marcin Waliński1990195przyjmujący
16Łukasz Owczarz1990198atakujący
17Michał Dębiec1984183libero
18Tomasz Wieczorek1982198środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Waldemar Wspaniały1946I trener
Robert Kaźmierczak1983II trener

adres klubu

85-861 Bydgoszcz

ul. Glinki 79

052 371 93 73

adres hali

85-023 Bydgoszcz

ul. Toruńska 59

AZS UWM Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kowalczyk1976198środkowy
4Maciej Kusaj1988191rozgrywający
5Tomasz Tomczyk1986203przyjmujący
6Artur Jacyszyn1988194przyjmujący
7Paulo Anchieta Veloso Pinto1976198przyjmujący
8Jakub Oczko1981193rozgrywający
9Krzysztof Andrzejewski1983180libero
10Dawid Gunia1987203środkowy
11Tomasz Józefacki1980192atakujący
14Paweł Siezieniewski1981199przyjmujący
15Wojciech Winnik1984194atakujący
16Tomasz Stańczuk1988205środkowy
17Marcelo Hargreaves Da Costa1981205środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Sordyl1969I trener
Leszek Urbanowicz1964II trener

adres klubu

10-718 Olsztyn

ul. Oczapowskiego 12

(089) 523 34 34

adres hali

10-558 Olsztyn

Al. Piłsudskiego 44

(089) 533-77-85

Pamapol Siatkarz Wieluń

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Daniel Ferreira1982195przyjmujący
1Mikołaj Sarnecki1987201atakujący
3Marcin Lubiejewski1981207atakujący
5Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
6Bartłomiej Matejczyk1984185rozgrywający
9Maciej Wołosz1982198przyjmujący
10Maciej Zajder1988202środkowy
11Maciej Kordysz1985196przyjmujący
13Bartosz Buniak1985205środkowy
15Marcin Nowak1975215środkowy
16Michał Błoński1987187przyjmujący
17Marcin Kryś1983192libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Damian Dacewicz1974I trener
Robert Matyjka1967II trener

adres klubu

98-300 Wieluń

ul. Częstochowska 35

Jadar Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jarosław Macionczyk1979190rozgrywający
2Grzegorz Szumielewicz1984193przyjmujący/atakujący
3Wojciech Żaliński1988195przyjmujący
4Maciej Pawliński1983193przyjmujący
5Grzegorz Kosok1986205środkowy
6Marcin Kocik1979196przyjmujący
7Maikel Salas Moreno1981190rozgrywający
8Jakub Bucki1988197środkowy
9Damian Słomka1988183libero
10Robert Prygiel1976200atakujący
11Michał Kaczmarek1984200środkowy
15Sirianis Mendez Hernandez1983196przyjmujący
16Arkadiusz Terlecki1980201środkowy
17Adrian Stańczak1987185libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jan Such1948I trener
Dominik Kwapisiewicz1980II trener

adres klubu

26-600 Radom

ul. Zbrowskiego 83

048 344 30 44

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Janusz Gałązka1987199środkowy
3Jan Król1989198atakujący
4Rafał Buszek1987196atakujący
5Jakub Radomski1988203przyjmujący
6Karol Kłos1989201środkowy
7Radosław Rybak1973196atakujący
8Wojciech Włodarczyk1990200rozgrywający
9Serhiy Kapelus (UKR)1982192przyjmujący
10Robert Milczarek1983188libero
11Dariusz Szulik1983204środkowy
12Witold Pawlewicz1989194przyjmujący
15Bartłomiej Neroj1984200rozgrywający
18Damian Wojtaszek1988180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Radosław Panas1970I trener
Robert Strzałkowski1985II trener

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

tel./fax: 022 660 53 71

adres hali

00-631 Warszawa

ul. Obozowa 60

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved