Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2008/2009 > PlusLiga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2008/2009>PlusLiga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
BBTS Bielsko-Biała--
PGE Skra Bełchatów28.7197.7
Asseco Resovia SSA Rzeszów25.6197.3
Jastrzębski Węgiel SSA27.1196.5
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-193.8
Domex Tytan AZS Częstochowa23.5197.5
AZS Olsztyn-196.7
Delecta Bydgoszcz--
JW Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska24.4196.3
Jadar Radom--
Trefl Piłka Siatkowa SA Gdańsk26.9196.5

BBTS Bielsko-Biała

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
lista zespołów

adres klubu

43-300 Bielsko-Biała

ul. Widok 12

tel./fax. (0-33) 811 10 51

adres hali

j. w.

PGE Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Dobrowolski1977190rozgrywający
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Piotr Gacek1978185libero
4Daniel Pliński1978204środkowy
5Janne Heikkinen1976204środkowy
6Dawid Murek1977195przyjmujący
7Bartosz Kurek1988205przyjmujący
8Jakub Jarosz1987197atakujący
9Paweł Maciejewicz1980198atakujący
10Miguel Falasca1973194rozgrywający
11Stéphane Antiga1976200przyjmujący
14Radosław Wnuk1977207środkowy
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Daniel Castellani1961I trener
Jacek Nawrocki1965II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

Asseco Resovia SSA Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Paweł Woicki1983183rozgrywający
1Tomasz Kusior1987208środkowy
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
3Jakub Mach1988196przyjmujący
4Mikko Oivanen1986198atakujący
5Patryk Strzeżek1989203atakujący
6Marcin Wika1983194przyjmujący
7Aleksandar Mitrović1982195przyjmujący
8Michał Kaczmarek1984200środkowy
9Mateusz Wojtowicz1991204przyjmujący
10Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Piotr Łuka1980191przyjmujący
14Paweł Papke1977196atakujący
15Ihosvany Hernandez Rivera1972206środkowy
16Krzysztof Ignaczak1978188libero
18Ivan Ilić1976194rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ljubomir Travica1954I trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

Jastrzębski Węgiel SSA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Adam Nowik1975206środkowy
2Nico Freriks (NED)1981192rozgrywający
3Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Igor Yudin (AUS)1987198przyjmujący
7Paweł Rusek1983183libero
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
10Robert Prygiel1976200atakujący
11Marcin Grygiel1978199atakujący
13Sebastian Pęcherz1985194przyjmujący
14Benjamin Hardy (AUS)1974198przyjmujący
15Guillaume Samica (FRA)1981197przyjmujący
18Rafael De Souza Lins (BRA)1983193przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roberto Santilli (ITA)1965I trener
Leszek Dejewski1962II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Kamil Kacprzak1984196przyjmujący
-Terrence Martin201przyjmujący
1Dominik Witczak1983198atakujący
2Michał Masny1979182rozgrywający
4Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
7Daniel Lewis1976193przyjmujący
7Jakub Novotny1979196atakujący
10Robert Szczerbaniuk1977199środkowy
11Sławomir Szczygieł1978202środkowy
12Wojciech Kaźmierczak1982198środkowy
13Marcin Mierzejewski1982182libero
16Michał Ruciak1983190przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Stelmach1967I trener
Andrzej Kubacki1966II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

(77) 405 41 40

adres hali

47-223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1

Domex Tytan AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
3Krzysztof Wierzbowski1988197przyjmujący
4Piotr Nowakowski1987205środkowy
5Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
6Łukasz Wiśniewski1989198środkowy
7Fabian Drzyzga1990196rozgrywający
8Bartosz Janeczek1987198uniwersalny
9Przemysław Michalczyk1973191przyjmujący
10Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11Dawid Gunia1987203środkowy
12Smilen Mlyakow1981200atakujący
14Andrzej Wrona1988206środkowy
17Paweł Zatorski1990184libero
18Zbigniew Bartman1987198przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Radosław Panas1970I trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

AZS Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Wojciech Grzyb1981205środkowy
-Artur Jacyszyn1988194przyjmujący
-Grzegorz Pietkiewicz1989189rozgrywający
-Grzegorz Szymański1978202atakujący
-Jakub Oczko1981193rozgrywający
-Krzysztof Andrzejewski1983180libero
-Marek Wawrzyniak195przyjmujący
-Michał Chabarek1987198przyjmujący
-Olli Kunnari1982196przyjmujący
-Paweł Siezieniewski1981199przyjmujący
-Paweł Zagumny1977200rozgrywający
-Tomasz Józefacki1980192przyjmujący
-Tomasz Kowalczyk1976198środkowy
-Tomasz Stańczuk1988205środkowy
-Łukasz Szablewski1988204rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mariusz Sordyl1969I trener
Leszek Urbanowicz1964II trener

Delecta Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Waldemar Kaczmarek1987196rozgrywający
2Grzegorz Kokociński1981195środkowy
3Mateusz Borucki1989200środkowy
5Piotr Lipiński1979195rozgrywający
7Maciek Krzywieckiprzyjmujący
8Michał Cerven1977205środkowy
9Wojciech Kozłowski1989195przyjmujący
10Stanisław Pieczonka1979200przyjmujący
11Dawid Konarski1989198atakujący
13Martin Sopko1982196przyjmujący
14Sebastian Tylicki1989180libero
16Krzysztof Janczak1974202atakujący
17Michał Dębiec1984183libero
18Artur Augustyn1983197środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Waldemar Wspaniały1946I trener
Robert Kaźmierczak1983II trener

adres klubu

85-861 Bydgoszcz

ul. Glinki 79

052 371 93 73

adres hali

85-023 Bydgoszcz

ul. Toruńska 59

JW Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Janusz Gałązka1987199środkowy
3Jarosław Tepling1984207środkowy
4Rafał Buszek1987196atakujący
5Jakub Radomski1988203przyjmujący
6Karol Kłos1989201środkowy
7Radosław Rybak1973196atakujący
8Iurij Gladyr (UKR)1984203środkowy
9Serhiy Kapelus (UKR)1982192przyjmujący
10Robert Milczarek1983188libero
11Andrzej Skórski1985190przyjmujący
13Karel Kvasnička (CZE)1976198przyjmujący
15Bartłomiej Neroj1984200rozgrywający
17Wiktor Położewicz (UKR)1980195rozgrywający
18Damian Wojtaszek1988180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Kowalczyk1968I trener
Robert Strzałkowski1985II trener

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

tel./fax: 022 660 53 71

adres hali

00-631 Warszawa

ul. Obozowa 60

Jadar Radom

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Maikel Salas Moreno (CUB)1981191rozgrywający
-Sirianis Mendez Hernandez (CUB)przyjmujący
1Jarosław Macionczyk1979190rozgrywający
2Daniel Górski1984197rozgrywający
3Grzegorz Kosok1986205środkowy
4Maciej Pawliński1983193przyjmujący
5Wojciech Żaliński1988195przyjmujący
6Marcin Kocik1979196przyjmujący
8Jakub Bucki1988197środkowy
9Damian Słomka1988183libero
10Konrad Małecki1979200przyjmujący
11Damian Domonik1985205środkowy
14Marcin Owczarski1980199rozgrywający
16Arkadiusz Terlecki1980201środkowy
17Adrian Stańczak1987185libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Mirosław Zawieracz1965I trener
Robert Grzanka-II trener

adres klubu

26-600 Radom

ul. Zbrowskiego 83

048 344 30 44

Trefl Piłka Siatkowa SA Gdańsk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
-Bojan Janic1982198przyjmujący
-Bruno Augusto Zanuto1983196przyjmujący
-Dariusz Szulik1983204środkowy
-Dawid Suski1988194atakujący
-Jakub Bednaruk1976188rozgrywający
-Jarosław Stancelewski1974204środkowy
-Krzysztof Kocik1979195przyjmujący
-Marko Samardzic1983190libero
-Waldemar Świrydowicz1986205środkowy
-Wojciech Serafin1978194przyjmujący
-Wojciech Winnik1984194atakujący
-Łukasz Kadziewicz1980206środkowy
-Łukasz Kruk1978187rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Wojciech Kasza-I trener
Robert Bałuszyński-II trener
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved