Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2008/2009 > PlusLiga > play-off

Ligi polskie>sezon 2008/2009>PlusLiga > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:0 26:24, 25:20, 25:161:0
Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:0 25:21, 25:19, 25:132:0
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 1:3 21:25, 25:22, 23:25, 19:250:3
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 1:3 18:25, 25:20, 23:25, 23:250:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel3:1 25:23, 23:25, 25:22, 25:171:1
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:0 25:20, 25:22, 25:232:1
Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1 25:20, 14:25, 25:22, 25:163:1
o miejsce 5
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Częstochowa AZS Olsztyn3:1 27:29, 25:21, 25:22, 25:181:0
AZS Olsztyn AZS Częstochowa3:2 25:20, 25:21, 20:25, 27:29, 15:131:1
AZS Olsztyn AZS Częstochowa 1:3 28:26, 21:25, 19:25, 22:251:2
o miejsce 7
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Delecta Bydgoszcz AZS Politechnika3:1 28:26, 24:26, 25:23, 25:181:0
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz 1:3 19:25, 25:21, 22:25, 21:250:2

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:0 25:20, 25:21, 25:231:0
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:1 25:22, 25:19, 23:25, 25:212:0
Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów 1:3 17:25, 25:23, 16:25, 23:250:3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów3:0 25:22, 25:20, 25:231:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Resovia Rzeszów 2:3 29:31, 18:25, 25:20, 25:22, 13:151:1
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:1 22:25, 25:21, 25:20, 25:182:1
Resovia Rzeszów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:2 25:27, 31:29, 25:13, 22:25, 15:123:1
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Politechnika AZS Częstochowa 1:3 25:27, 22:25, 25:22, 20:250:1
AZS Częstochowa AZS Politechnika 2:3 20:25, 25:16, 25:22, 24:26, 15:171:1
AZS Częstochowa AZS Politechnika3:1 21:25, 25:13, 25:17, 25:202:1
Delecta Bydgoszcz AZS Olsztyn 1:3 25:20, 23:25, 18:25, 23:250:1
AZS Olsztyn Delecta Bydgoszcz3:1 26:24, 27:25, 17:25, 32:302:0

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Delecta Bydgoszcz3:0 25:21, 25:14, 25:211:0
Skra Bełchatów Delecta Bydgoszcz3:1 23:25, 25:21, 27:25, 25:202:0
Delecta Bydgoszcz Skra Bełchatów 0:3 20:25, 23:25, 20:250:3
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Politechnika3:2 25:27, 25:19, 21:25, 26:24, 15:111:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle AZS Politechnika3:0 25:17, 25:23, 25:212:0
AZS Politechnika ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 22:25, 20:25, 25:16, 20:250:3
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa3:1 23:25, 25:20, 25:21, 25:211:0
Resovia Rzeszów AZS Częstochowa3:1 25:20, 23:25, 28:26, 25:212:0
AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 2:3 25:15, 25:19, 21:25, 20:25, 12:150:3
Jastrzębski Węgiel AZS Olsztyn3:0 25:23, 25:21, 25:211:0
Jastrzębski Węgiel AZS Olsztyn3:0 25:17, 25:18, 25:212:0
AZS Olsztyn Jastrzębski Węgiel 2:3 25:21, 25:23, 22:25, 12:25, 11:150:3
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Jadar Radom Trefl Gdańsk3:1 21:25, 25:21, 25:19, 25:231:0
Trefl Gdańsk Jadar Radom 1:3 26:24, 26:28, 16:25, 17:250:2
Jadar Radom Trefl Gdańsk3:1 22:25, 25:18, 25:20, 25:193:0
Jadar Radom Trefl Gdańsk3:0 25:19, 25:21, 25:184:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved