Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2004/2005 > Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2004/2005>Polska Liga Siatkówki > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
KPS Skra Bełchatów25.5199.3
PZU AZS UWM Olsztyn25.5197.4
Pamapol Domex AZS Częstochowa24.1195.7
KS Jastrzębski Węgiel26.1-
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle24.9196.5
AZS Politechnika Warszawa25.1194.6
AKS Resovia Rzeszów26.1195.9
KP Polska Energia Sosnowiec25.5196.9
AZS PWSZ Nysa25.7194.0
SK Górnik Radlin23.1192.1

KPS Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Vladimir Kastornov (RUS)1975202atakujący
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Piotr Gruszka1977206przyjmujący
4Damian Dacewicz1974209środkowy
5Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
7Krzysztof Ignaczak1978188libero
9Dariusz Szulik1983204środkowy
10Robert Milczarek1983188przyjmujący
13Paweł Maciejewicz1980198przyjmujący
14Radosław Wnuk1977207środkowy
15Bartłomiej Neroj1984200rozgrywający
17Michał Chadała1977196przyjmujący
18Robert Szczerbaniuk1977199środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ireneusz Mazur1957I trener
Jacek Nawrocki1965II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

PZU AZS UWM Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Alancewicz1982192przyjmujący
2Wojciech Grzyb1981205środkowy
4Mariusz Szyszko1969188rozgrywający
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
7Paweł Kuciński1973193libero
8Krzysztof Śmigiel1974198atakujący
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
10Marcin Nowak1975215środkowy
11Michał Ruciak1983190przyjmujący
12Mark Siebeck (GER)1975195przyjmujący
13Marcin Mierzejewski1982182przyjmujący
14Paweł Papke1977196atakujący
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Ryś1967I trener
Stanisław Iwaniak1948II trener

adres klubu

10-718 Olsztyn

ul. Oczapowskiego 12

089 523 34 34, fax 089 524 04 43

adres hali

Hala Urania

10-450 Olsztyn

Al. Piłsudskiego 44

Pamapol Domex AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
3Piotr Gacek1978185libero
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Michał Żuk1985196przyjmujący
6Marcin Kocik1979196przyjmujący
7Paweł Woicki1983183rozgrywający
8Jakub Oczko1981193rozgrywający
9Adrian Patucha1983196atakujący
10Grzegorz Szymański1978202atakujący
11Andrzej Szewiński1970198atakujący
12Grzegorz Kokociński1981195środkowy
13Michał Winiarski1983200przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Edward Skorek1943I trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

KS Jastrzębski Węgiel

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Daniel Pliński1978204środkowy
2Marcin Wika1983194przyjmujący
3Przemysław Michalczyk1973191przyjmujący
4Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
5Radosław Rybak1973196atakujący
6Arkadiusz Terlecki1980201środkowy
7Paweł Rusek1983183libero
8Victor Rivera (POR)1977198uniwersalny
9Adam Kurian1982przyjmujący
10Jose Alvarez Rivera (POR)1977195przyjmujący
11Grzegorz Nowak1975200środkowy
12Pavel Chudik (SLO)1974190rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Igor Prielożny (SLO)1957I trener
Leszek Dejewski1962II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Kozłowski1985191rozgrywający
3Artur Augustyn1983197środkowy
5Piotr Lipiński1979195rozgrywający
7Dusan Kubica (SVK)1972186libero
8Rafał Musielak1973192przyjmujący
9Wojciech Serafin1978194przyjmujący
10Stanislav Vartovnik (SVK)1978197przyjmujący
11Tomas Kmet (SVK)1981202środkowy
12Jarosław Stancelewski1974204środkowy
13Karol Šramek (SVK)1977202atakujący
14Marcel Gromadowski1985202atakujący
16Aleksander Januszkiewicz1979200środkowy
18Arkadiusz Olejniczak1984192przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Rostislav Chudik (SVK)1962I trener
Andrzej Kubacki1966II trener

AZS Politechnika Warszawa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Tomasz Kowalczyk1976198środkowy
2Tomasz Drzyzga1985188libero
3Krzysztof Niedziela1978194atakujący
4Adrian Dyżakowski1976192libero
5Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
6Krzysztof Grzesiowski1981206atakujący
7Jakub Bednaruk1976188rozgrywający
8Michał Peciakowski1981196rozgrywający
9Marcin Drabkowski1977184rozgrywający
10Konrad Małecki1979200przyjmujący
11Bartosz Szcześniewski1977202środkowy
12Piotr Szulc1976191przyjmujący
13Maciej Oczko1980198środkowy
14Marcin Malicki1983197środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Felczak1962I trener
Rafał Prus1976II trener

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

tel./fax: 022 660 53 71

adres hali

00-631 Warszawa

ul. Obozowa 60

AKS Resovia Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Stanisław Pieczonka1979200przyjmujący
2Paweł Kupisz1978204środkowy
3Piotr Podpora1978189libero
4Mariusz Kuczko1975197środkowy
5Tomasz Kozłowski1979192rozgrywający
6Sławomir Gerymski1968186rozgrywający
7Tomasz Kamuda1976197atakujący
9Wojciech Pawłowski1982202atakujący
11Tomasz Józefacki1980192atakujący
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Piotr Łuka1980191przyjmujący
17Siergiej Żywołożnyj1976198przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jan Such1948I trener
Andrzej Kowal1971II trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

KP Polska Energia Sosnowiec

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Radosław Panas1970195libero
2Łukasz Żygadło1979200rozgrywający
3Sławomir Szczygieł1978202środkowy
4Szymon Żurawski1976198atakujący
5Mariusz Syguła1982193rozgrywający
6Haroldas Ćyvas1972201atakujący
7Mario Zelić1981202środkowy
8Bartłomiej Soroka1979200przyjmujący
9Jakub Łomacz1982187przyjmujący
10Marcin Kudłacik1981198środkowy
13Rafał Cimochowski1984196przyjmujący
15Rafał Legień1969190przyjmujący
18Zbigniew Bartman1987198przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marian Kardas1962I trener
Leszek Rus1979II trener

AZS PWSZ Nysa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Jarosław Macionczyk1979190rozgrywający
2Krzysztof Lewicki1985190przyjmujący
3Marcin Kozioł1983196atakujący
4Rafał Dymowski1972200środkowy
5Rafał Jamrozowicz1985193przyjmujący
6Michał Kaczmarek1984200środkowy
7Sławomir Krypel1979185libero
8Marcin Jarosz1980195atakujący
9Bartosz Kurek1988205środkowy
10Jiri Petras (CZE)1975194atakujący
11Michał Jaszewski1979188przyjmujący
12Adam Kurek1968195przyjmujący
13Dariusz Ratajczak1964184przyjmujący
14Daniel Wilk1982199atakujący
16Rafał Kwasowski1971196libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jerzy Salwin1952I trener

SK Górnik Radlin

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Adam Barteczko1987188rozgrywający
2Marcin Grzegoszczyk1981188atakujący
3Petr Dohal (CZE)1983173libero
4Damian Lisiecki1975189przyjmujący
5Jarosław Sobczyński1977203środkowy
6Damian Domonik1985205środkowy
7Paweł Szabelski1981198środkowy
8Jarosław Fijoł1974196przyjmujący
9Marcin Grygiel1978199atakujący
10Łukasz Lip1977183rozgrywający
11Andrzej Kurdziel1981192przyjmujący
13Sebastian Pęcherz1985194przyjmujący
14Wojciech Musiolik1986188przyjmujący
16Robert Kiwior1982194rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Brzezinka1959I trener
Karol Janaszewski1957II trener

adres klubu

44-310 Radlin

ul. Korfantego 17

(32) 729 23 46

adres hali

Rybnik- Boguszowice

ul. Jastrzębska 12

(32) 421 47 35

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved