Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2004/2005 > Polska Liga Siatkówki > play-off

Ligi polskie>sezon 2004/2005>Polska Liga Siatkówki > play-off

III runda play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów PZU AZS Olsztyn3:2 18:25, 25:20, 25:21, 24:26, 15:91:0
Skra Bełchatów PZU AZS Olsztyn3:0 25:17, 28:26, 27:252:0
PZU AZS Olsztyn Skra Bełchatów 0:3 17:25, 21:25, 17:250:3
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel3:0 25:19, 25:21, 26:241:0
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel3:2 23:25, 20:25, 26:24, 25:21, 16:142:0
Jastrzębski Węgiel AZS Częstochowa 0:3 21:25, 21:25, 20:250:3
o miejsce 5
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Politechnika Mostostal Azoty 2:3 25:18, 23:25, 25:23, 21:25, 10:150:1
Mostostal Azoty AZS Politechnika3:1 22:25, 25:20, 25:18, 25:222:0
o miejsce 7
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Resovia Rzeszów KP PE Sosnowiec 1:3 22:25, 25:18, 22:25, 21:250:1
KP PE Sosnowiec Resovia Rzeszów 1:3 16:25, 25:20, 23:25, 28:301:1
KP PE Sosnowiec Resovia Rzeszów 0:3 22:25, 12:25, 22:251:2
o miejsca 9-10
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Górnik Radlin AZS PWSZ Nysa 1:3 21:25, 25:20, 21:25, 18:250:1
AZS PWSZ Nysa Górnik Radlin 2:3 17:25, 20:25, 25:23, 25:21, 13:151:1
Górnik Radlin AZS PWSZ Nysa 2:3 25:20, 20:25, 22:25, 26:24, 6:151:2
Górnik Radlin AZS PWSZ Nysa 1:3 23:25, 23:25, 25:22, 22:251:3
AZS PWSZ Nysa Górnik Radlin3:0 25:22, 25:16, 25:204:1

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel3:1 25:27, 25:23, 25:18, 25:221:0
Skra Bełchatów Jastrzębski Węgiel 1:3 25:23, 20:25, 23:25, 20:251:1
Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów 1:3 21:25, 23:25, 25:18, 29:311:2
Jastrzębski Węgiel Skra Bełchatów 1:3 19:25, 25:19, 23:25, 23:251:3
AZS Częstochowa PZU AZS Olsztyn 1:3 25:27, 23:25, 25:20, 25:270:1
AZS Częstochowa PZU AZS Olsztyn 2:3 19:25, 25:20, 25:14, 24:26, 12:150:2
PZU AZS Olsztyn AZS Częstochowa3:1 25:20, 17:25, 25:22, 25:203:0
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Resovia Rzeszów Mostostal Azoty 2:3 25:14, 26:28, 13:25, 25:20, 12:150:1
Mostostal Azoty Resovia Rzeszów3:2 17:25, 30:28, 25:17, 19:25, 19:172:0
KP PE Sosnowiec AZS Politechnika 1:3 25:20, 21:25, 23:25, 20:250:1
AZS Politechnika KP PE Sosnowiec3:0 25:21, 25:14, 25:172:0

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:0 25:20, 25:23, 25:171:0
Skra Bełchatów Resovia Rzeszów3:0 25:19, 25:20, 25:192:0
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 2:3 25:27, 25:22, 25:13, 18:25, 9:150:3
AZS Częstochowa KP PE Sosnowiec3:0 25:23, 25:14, 25:181:0
AZS Częstochowa KP PE Sosnowiec3:0 25:12, 25:15, 30:282:0
KP PE Sosnowiec AZS Częstochowa 1:3 22:25, 25:22, 19:25, 18:250:3
PZU AZS Olsztyn AZS Politechnika3:0 25:21, 25:22, 25:171:0
PZU AZS Olsztyn AZS Politechnika3:1 18:25, 25:18, 25:18, 26:242:0
AZS Politechnika PZU AZS Olsztyn 0:3 21:25, 22:25, 18:250:3
Jastrzębski Węgiel Mostostal Azoty3:1 20:25, 25:18, 25:13, 25:231:0
Jastrzębski Węgiel Mostostal Azoty3:0 31:29, 25:15, 25:232:0
Mostostal Azoty Jastrzębski Węgiel 1:3 14:25, 25:23, 28:30, 20:250:3
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved