Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2003/2004 > II liga kobiet > grupa 1 > play-off

Ligi polskie>sezon 2003/2004>II liga kobiet>grupa 1 > play-off

II runda play-off

o miejsce 1
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ChTPS Chodzież Zawisza Sulechów3:2 25:11, 22:25, 25:14, 28:30, 16:141:0
ChTPS Chodzież Zawisza Sulechów3:2 25:18, 25:19, 19:25, 22:25, 15:122:0
Zawisza Sulechów ChTPS Chodzież 0:3 23:25, 21:25, 14:250:3
o miejsce 3
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Pałac II Bydgoszcz Przylesie Koszalin 2:3 25:21, 22:25, 21:25, 25:21, 16:180:1
Pałac II Bydgoszcz Przylesie Koszalin3:0 25:11, 25:23, 25:141:1
o miejsce 5
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Piast Szczecin AZS AWF II Poznań 2:3 25:22, 23:25, 22:25, 25:23, 13:150:1
AZS Piast Szczecin AZS AWF II Poznań 0:3 23:25, 23:25, 26:280:2
o miejsce 7
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Olimpijczyk Gdańsk OPP Kołobrzeg3:1 25:19, 25:16, 16:25, 25:181:0
Olimpijczyk Gdańsk OPP Kołobrzeg3:1 25:19, 25:15, 18:25, 25:182:0
OPP Kołobrzeg Olimpijczyk Gdańsk3:1 16:25, 25:20, 25:23, 25:201:2
OPP Kołobrzeg Olimpijczyk Gdańsk 2:3 25:20, 25:23, 13:25, 16:25, 9:151:3

I runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Pałac II Bydgoszcz Zawisza Sulechów3:0 25:20, 25:10, 25:171:0
Pałac II Bydgoszcz Zawisza Sulechów3:1 25:16, 25:19, 21:25, 25:212:0
Zawisza Sulechów Pałac II Bydgoszcz3:2 22:25, 22:25, 25:20, 25:19, 16:141:2
Zawisza Sulechów Pałac II Bydgoszcz3:0 29:27, 25:21, 25:112:2
Pałac II Bydgoszcz Zawisza Sulechów 1:3 21:25, 25:17, 24:26, 24:262:3
ChTPS Chodzież Przylesie Koszalin3:0 25:18, 25:14, 25:131:0
ChTPS Chodzież Przylesie Koszalin3:2 27:25, 25:10, 14:25, 21:25, 17:152:0
Przylesie Koszalin ChTPS Chodzież3:2 17:25, 19:25, 25:18, 25:22, 15:101:2
Przylesie Koszalin ChTPS Chodzież 1:3 25:14, 20:25, 21:25, 17:251:3
o miejsca 5-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AZS Piast Szczecin OPP Kołobrzeg3:1 25:19, 22:25, 25:16, 31:291:0
AZS Piast Szczecin OPP Kołobrzeg3:0 25:23, 25:18, 25:162:0
OPP Kołobrzeg AZS Piast Szczecin 0:3 18:25, 20:25, 16:250:3
Olimpijczyk Gdańsk AZS AWF II Poznań 0:3 21:25, 21:25, 25:270:1
Olimpijczyk Gdańsk AZS AWF II Poznań3:1 18:25, 25:17, 25:13, 25:191:1
AZS AWF II Poznań Olimpijczyk Gdańsk3:2 25:21, 25:21, 27:29, 22:25, 15:52:1
AZS AWF II Poznań Olimpijczyk Gdańsk3:1 17:25, 25:14, 25:15, 25:203:1
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved