Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2014/2015 > Challenge Cup (K) > Runda II

Europejskie puchary>sezon 2014/2015>Challenge Cup (K) > Runda II

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Bursa BBSK (TUR) UVC Holding Graz (AUT)3:025:13, 25:6, 25:20
AEK Atenty (GRE) ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko (BIH)3:025:11, 25:23, 25:21
Linamar Bekescsabai (HUN) Teva Godollo (HUN)3:122:25, 25:18, 30:28, 25:20
OK Porec (CRO) Jedinstvo Stara Pazova (SRB) 0:314:25, 21:25, 22:25
VC Oudegem (BEL) Schweriner SC (GER) 1:314:25, 20:25, 27:25, 19:25
Asterix Kieldrecht (BEL) CV Barcelona (ESP)3:025:17, 25:13, 25:20
VC Sneek (NED) Alterno Apeldoorn (NED)3:225:21, 21:25, 25:27, 25:12, 15:12
RSR Walfer (NED) ASPTT Mulhouse (FRA) 1:325:20, 16:25, 10:25, 12:25
Ti Meraner Volley Innsbruck (AUT) Azerrail Baku (AZE) 0:312:25, 16:25, 18:25
Stod Volley Steinkjer (NOR) Sliedrecht Sport (NED)3:025:16, 25:18, 25:19
ZOK Braslovce (SVK) TSV Dudingen (SUI) 1:325:18, 15:25, 18:25, 13:25
Oriveden Ponnistus Orivesi (FIN) Kanti Schaffhausen (SUI)3:218:25, 25:23, 25:20, 21:25, 15:12
C.S.U. Targu Mures (ROU) Hapoel Kfar Saba (ISR)3:225:21, 25:16, 20:25, 20:25, 15:12
Minchanka Mińsk (BLR) AON Panatinaikos Naxos (GRE)3:125:22, 24:26, 25:16, 25:18
Ilbank Ankara (TUR) Levski Sofia (BUL)3:025:22, 25:17, 25:19
Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) C.M.S. Bukareszt (ROU)3:125:16, 17:25, 25:14, 25:16
UVC Holding Graz (AUT) Bursa BBSK (TUR) 0:311:25, 12:25, 13:25
ZOK Bimal-Jedinstvo Brcko (BIH) AEK Atenty (GRE)3:025:23, 25:20, 25:12, 0:5
Teva Godollo (HUN) Linamar Bekescsabai (HUN) 2:325:23, 25:17, 25:27, 17:25, 13:15
Jedinstvo Stara Pazova (SRB) OK Porec (CRO)3:025:18, 25:19, 25:17
Schweriner SC (GER) VC Oudegem (BEL)3:025:12, 25:13, 25:14
CV Barcelona (ESP) Asterix Kieldrecht (BEL) 1:316:25, 16:25, 25:20, 19:25
Alterno Apeldoorn (NED) VC Sneek (NED)3:025:22, 25:20, 25:18
ASPTT Mulhouse (FRA) RSR Walfer (NED)3:025:10, 25:15, 25:11
Azerrail Baku (AZE) Ti Meraner Volley Innsbruck (AUT)3:025:17, 25:15, 25:15
Sliedrecht Sport (NED) Stod Volley Steinkjer (NOR) 1:318:25, 17:25, 25:20, 21:25
TSV Dudingen (SUI) ZOK Braslovce (SVK)3:125:14, 23:25, 25:22, 25:23
Kanti Schaffhausen (SUI) Oriveden Ponnistus Orivesi (FIN)3:125:19, 25:19, 30:32, 25:22
Hapoel Kfar Saba (ISR) C.S.U. Targu Mures (ROU)3:127:29, 25:17, 25:18, 25:22
AON Panatinaikos Naxos (GRE) Minchanka Mińsk (BLR)3:025:19, 25:20, 25:17, 0:10
Levski Sofia (BUL) Ilbank Ankara (TUR) 0:314:25, 21:25, 20:25
C.M.S. Bukareszt (ROU) Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) 1:321:25, 25:16, 14:25, 18:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved