Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2014/2015 > Challenge Cup (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2014/2015>Challenge Cup (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
SK UP Olomouc (CZE) Bursa BBSK (TUR) 0:319:25, 16:25, 13:25
Orbita ZTMC-ZNU Zaporożnje (UKR) ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)3:025:20, 27:25, 25:22
Linamar Bekescsabai RSE (HUN)
Rote Raben Vilsbiburg (GER) Jedinstvo Stara Pazova (SRB)3:025:21, 26:24, 25:22
Schweriner SC (GER)
ATSC Sparkasse Klagenfurt (AUT) Asterix Kieldrecht (BEL) 0:320:25, 18:25, 24:26
VDK GENT Dames (BEL) Alterno Apeldoorn (NED)3:025:21, 25:20, 25:17
Igor Gorgonzola Novara (ITA) ASPTT Mulhouse (FRA)3:025:15, 25:18, 25:11
Azerrail Baku (AZE) Volley Koniz (SUI)3:025:18, 25:21, 25:21
Stod Volley Steinkjer (NOR) Calcit Kamnik (SLO)3:025:22, 31:29, 25:19
TSV Dudingen (SUI) Chimik Jużnyj (UKR) 0:312:25, 16:25, 9:25
Haifa VC (ISR) Kanti Schaffhausen (SUI) 1:325:20, 21:25, 22:25, 23:25
Rocheville Le Cannet (FRA) Hapoel Kfar Saba (ISR)3:025:16, 25:20, 25:13
AON Pannaxiakos Naxos (GRE) Sagres Neuchatel UC (SUI)3:025:23, 25:13, 26:24
Dinamo Romprest Bukareszt (ROU) Ilbank Ankara (TUR) 0:317:25, 22:25, 25:27
Urałoczka NTMK Jekaterinburg (RUS) Askö Linz-Steg (AUT)3:025:18, 25:16, 25:13
Bursa BBSK (TUR) SK UP Olomouc (CZE)3:025:17, 25:10, 25:17
ZOK Jedinstvo Brcko (BIH) Orbita ZTMC-ZNU Zaporożnje (UKR) 0:317:25, 18:25, 13:25
Linamar Bekescsabai RSE (HUN)
Jedinstvo Stara Pazova (SRB) Rote Raben Vilsbiburg (GER)3:125:20, 20:25, 25:21, 25:13, 0:15
Schweriner SC (GER)
Asterix Kieldrecht (BEL) ATSC Sparkasse Klagenfurt (AUT)3:025:15, 25:12, 25:9
Alterno Apeldoorn (NED) VDK GENT Dames (BEL)3:025:9, 25:15, 25:18, 0:10
ASPTT Mulhouse (FRA) Igor Gorgonzola Novara (ITA) 0:322:25, 22:25, 22:25
Volley Koniz (SUI) Azerrail Baku (AZE)3:117:25, 25:19, 25:18, 25:15, 0:15
Calcit Kamnik (SLO) Stod Volley Steinkjer (NOR) 1:320:25, 25:18, 20:25, 21:25
Chimik Jużnyj (UKR) TSV Dudingen (SUI)3:025:17, 25:23, 25:16
Kanti Schaffhausen (SUI) Haifa VC (ISR)3:120:25, 25:12, 25:17, 25:13
Hapoel Kfar Saba (ISR) Rocheville Le Cannet (FRA) 0:317:25, 21:25, 15:25
Sagres Neuchatel UC (SUI) AON Pannaxiakos Naxos (GRE)3:217:25, 25:14, 22:25, 25:21, 15:13
Ilbank Ankara (TUR) Dinamo Romprest Bukareszt (ROU)3:125:23, 25:18, 21:25, 25:16
Askö Linz-Steg (AUT) Urałoczka NTMK Jekaterinburg (RUS) 0:37:25, 19:25, 27:29
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved