Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2008/2009 > Puchar CEV (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2008/2009>Puchar CEV (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
CV Albacete (ESP) Spartak Omsk (RUS) 0:323:25, 23:25, 21:25
Zeiler Köniz (SUI) Dinamo Bukareszt (ROU)3:125:17, 15:25, 25:17, 25:14
CS Madeira (POR) Atlant Baranowicza (BLR) 2:331:29, 25:21, 15:25, 12:25, 9:15
Datovoc Tongeren (BEL) Fenerbahce Stambul (TUR) 0:318:25, 18:25, 10:25
Asystel Novara (ITA) Sparkasse Klagenfurt (AUT)3:025:17, 25:11, 25:21
Stiinta Bacau (ROU) Slavia UK Bratysława (SVK)3:025:20, 25:23, 25:23
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Doprastav Bratysława (SVK)3:025:22, 25:21, 25:20
Dyo Karsiyaka Izmir (TUR) Sliedrecht Sport (NED) 1:317:25, 25:18, 19:25, 15:25
Aluprof Bielsko-Biała (POL) Panathinaikos Ateny (GRE)3:125:21, 24:26, 25:19, 25:15
Dinamo Pancevo (SRB) Krug Czerkasy (UKR)3:025:22, 25:19, 25:16
Azerrail Baku (AZE) Longa 59 Lichtenvoorde (NED) 2:322:25, 25:23, 25:15, 16:25, 15:17
Rocheville Le Cannet (FRA) Urałoczka Jekatierinburg (RUS)3:125:20, 23:25, 25:21, 25:20
Kanti Schaffhausen (SUI) OTP Banka Pula (CRO)3:025:17, 25:17, 25:14
Clube Desportivo Ribeirense (POR) Pivovara Osijek (CRO)3:025:9, 25:17, 25:15
Asterix Kieldrecht (BEL) Rote Raben Wilsbiburg (GER) 0:320:25, 9:25, 24:26
Jinestra Odessa (UKR) USSP Albi (FRA)3:125:12, 23:25, 25:13, 25:20
Spartak Omsk (RUS) CV Albacete (ESP)3:025:20, 25:13, 25:14
Dinamo Bukareszt (ROU) Zeiler Köniz (SUI) 2:325:19, 25:22, 17:25, 18:25, 11:15
Atlant Baranowicza (BLR) CS Madeira (POR)3:221:25, 22:25, 25:12, 25:14, 15:10
Fenerbahce Stambul (TUR) Datovoc Tongeren (BEL)3:025:20, 25:15, 25:14
Sparkasse Klagenfurt (AUT) Asystel Novara (ITA) 0:320:25, 17:25, 12:25
Slavia UK Bratysława (SVK) Stiinta Bacau (ROU) 0:319:25, 21:25, 25:27
Doprastav Bratysława (SVK) Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 0:320:25, 18:25, 19:25
Sliedrecht Sport (NED) Dyo Karsiyaka Izmir (TUR)3:025:12, 25:15, 25:18
Panathinaikos Ateny (GRE) Aluprof Bielsko-Biała (POL) 0:317:25, 13:25, 14:25
Krug Czerkasy (UKR) Dinamo Pancevo (SRB)3:025:21, 26:24, 25:20, 0:15
Longa 59 Lichtenvoorde (NED) Azerrail Baku (AZE)3:222:25, 19:25, 25:17, 27:25, 15:13
Urałoczka Jekatierinburg (RUS) Rocheville Le Cannet (FRA)3:025:16, 25:18, 25:19
OTP Banka Pula (CRO) Kanti Schaffhausen (SUI) 0:314:25, 19:25, 13:25
Pivovara Osijek (CRO) Clube Desportivo Ribeirense (POR)3:226:28, 22:25, 31:29, 25:19, 15:13
Rote Raben Wilsbiburg (GER) Asterix Kieldrecht (BEL)3:125:17, 25:7, 21:25, 25:16
USSP Albi (FRA) Jinestra Odessa (UKR) 0:322:25, 24:26, 15:25
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved