Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2008/2009 > Challenge Cup (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2008/2009>Challenge Cup (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
AS Cannes (FRA) EA Patras (GRE) 0:322:25, 20:25, 21:25
Kometa Kaposvar (HUN) DHL Ostrawa (CZE)3:025:16, 25:17, 25:11
Rabotnicki Fersped Skopje (MKD) Galatasaray Stambuł (TUR) 1:321:25, 36:34, 20:25, 31:33
SSC Berlin (GER) CAI Teruel (ESP)3:218:25, 25:20, 20:25, 25:21, 18:16
Arona Tenerife Sur (ESP) Tourcoing LM (FRA) 1:320:25, 15:25, 25:21, 21:25
Salonit Anhovo Kanal (SLO) Moerser SC (GER)3:026:24, 25:21, 25:22
Dunaferr Dunaujvaros (HUN) Generali Haching (GER) 0:312:25, 12:25, 16:25
wolny los Arkas Izmir (TUR)
Tomis Constanta (ROU) DOC Stap Orion Doetinchem (NED)3:025:16, 25:22, 25:22
Sartorius Asse Lennik (BEL) Marek Union Ivkoni Dupnica (BUL)3:025:23, 25:14, 25:22
LPS Piatra Neamt (ROU) Metallurg Żłobin (BLR) 2:332:30, 22:25, 22:25, 25:17, 12:15
TV Amriswil (SUI) Posojilnica Aich/Dob (AUT)3:028:26, 25:21, 25:22
Jastrzębski Węgiel (POL) Fonte do Bastardo Vitoria (POR)3:222:25, 26:24, 25:16, 22:25, 15:7
Lausanne UC (SUI) Lokomotiv Kijów (UKR) 0:318:25, 20:25, 20:25
Anorthosis Famagusta (CYP) Lokomotiv Charków (UKR) 0:314:25, 26:28, 23:25
AZS Olsztyn (POL) Sisley Treviso (ITA) 0:319:25, 20:25, 20:25
EA Patras (GRE) AS Cannes (FRA)3:118:25, 27:25, 25:23, 25:23
DHL Ostrawa (CZE) Kometa Kaposvar (HUN)3:219:25, 25:23, 25:23, 29:31, 15:13
Galatasaray Stambuł (TUR) Rabotnicki Fersped Skopje (MKD)3:025:21, 25:23, 25:19
CAI Teruel (ESP) SSC Berlin (GER)3:225:21, 25:18, 20:25, 22:25, 15:13, 0:8
Tourcoing LM (FRA) Arona Tenerife Sur (ESP)3:025:12, 25:23, 25:22
Moerser SC (GER) Salonit Anhovo Kanal (SLO) 0:322:25, 22:25, 21:25
Generali Haching (GER) Dunaferr Dunaujvaros (HUN)3:025:18, 25:16, 25:13
Arkas Izmir (TUR) wolny los
DOC Stap Orion Doetinchem (NED) Tomis Constanta (ROU)3:225:21, 25:19, 17:25, 29:31, 15:11
Marek Union Ivkoni Dupnica (BUL) Sartorius Asse Lennik (BEL)3:225:19, 22:25, 22:25, 27:25, 15:12
Metallurg Żłobin (BLR) LPS Piatra Neamt (ROU)3:025:21, 25:15, 25:19
Posojilnica Aich/Dob (AUT) TV Amriswil (SUI)3:125:18, 22:25, 25:18, 25:21
Fonte do Bastardo Vitoria (POR) Jastrzębski Węgiel (POL) 0:320:25, 19:25, 24:26
Lokomotiv Kijów (UKR) Lausanne UC (SUI)3:025:14, 25:19, 25:20
Lokomotiv Charków (UKR) Anorthosis Famagusta (CYP)3:025:22, 25:18, 25:22
Sisley Treviso (ITA) AZS Olsztyn (POL)3:025:17, 25:18, 25:20
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved