Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2008/2009 > Challenge Cup (M) > Runda I

Europejskie puchary>sezon 2008/2009>Challenge Cup (M) > Runda I

gospodarzgośćwynikwyniki setów
AB Groningen/Lycurgus (NED) Chemes Humenne (SVK)3:125:23, 27:25, 21:25, 25:23
Marienlyst Odense (DEN) Kakanj (BIH) 0:317:25, 22:25, 20:25
Maccabi Tel Aviv (ISR) VKP Bratysława (SVK)3:025:0, 25:0, 25:0
Sutjeska Niksic (MNE) Chênois Genewa (SUI) 0:313:25, 16:25, 7:25
Moerser SC (GER) Napredak Odzak (BIH)3:025:0, 25:0, 25:0
VBK Klagenfurt (AUT) VC Strassen (LUX)3:025:18, 25:17, 25:20
OK Varazdin (CRO) Mladost Zagrzeb (CRO) 0:314:25, 20:25, 17:25
Fonte do Bastardo Vitoria (POR) Studentski Centar Podgorica (MNE)3:123:25, 25:15, 25:15, 25:12
Forde VBK (NOR) MOK Zagrzeb (CRO) 0:328:30, 21:25, 19:25
Pafiakos Pafos (CYP) Impexagro Sport Czerkasy (UKR) 0:320:25, 23:25, 23:25
Marek Union Ivkoni Dupnica (BUL) Steaua Bukareszt (ROU)3:025:22, 27:25, 25:17
Vammalan Vanmala (FIN) Lukoil Neftohimik Burgas (BUL) 1:319:25, 23:25, 25:20, 16:25
Lokomotiv Kijów (UKR) Lase-R Ryga (LAT) 2:325:17, 21:25, 24:26, 25:16, 12:15
Lokomotiv Charków (UKR) Metallurg-Bela Mogilew (BLR)3:025:21, 25:14, 25:22
Dinamo Bukareszt (ROU) Nea Salamis Famagusta (CYP)3:025:14, 25:13, 27:25
Isku Tampere (FIN) Partizan Belgrad (SRB)3:025:20, 25:13, 25:9
Azerneft Baku (AZE) Metallurg Żłobin (BLR) 0:316:25, 6:25, 15:25
Kommunalnik Grodno (BLR) Galatasaray Stambuł (TUR) 2:311:25, 25:21, 25:16, 17:25, 11:15
Selver Tallin (EST) Elvi Kuldiga (LAT) 0:324:26, 24:26, 22:25
Chemes Humenne (SVK) AB Groningen/Lycurgus (NED)3:122:25, 25:23, 25:23, 25:17, 0:15
Kakanj (BIH) Marienlyst Odense (DEN)3:025:20, 25:21, 25:21
VKP Bratysława (SVK) Maccabi Tel Aviv (ISR) 0:30:25, 0:25, 0:25
Chênois Genewa (SUI) Sutjeska Niksic (MNE)3:025:13, 25:20, 25:19
Napredak Odzak (BIH) Moerser SC (GER) 0:30:25, 0:25, 0:25
VC Strassen (LUX) VBK Klagenfurt (AUT) 2:321:25, 28:26, 22:25, 26:24, 7:15
Mladost Zagrzeb (CRO) OK Varazdin (CRO)3:025:12, 25:13, 25:10
Studentski Centar Podgorica (MNE) Fonte do Bastardo Vitoria (POR) 0:313:25, 14:25, 20:25
MOK Zagrzeb (CRO) Forde VBK (NOR)3:025:20, 25:15, 25:17
Impexagro Sport Czerkasy (UKR) Pafiakos Pafos (CYP)3:025:16, 25:21, 25:23
Steaua Bukareszt (ROU) Marek Union Ivkoni Dupnica (BUL) 1:325:22, 21:25, 21:25, 24:26
Lukoil Neftohimik Burgas (BUL) Vammalan Vanmala (FIN)3:025:18, 25:14, 25:18
Lase-R Ryga (LAT) Lokomotiv Kijów (UKR) 1:325:23, 23:25, 21:25, 24:26
Metallurg-Bela Mogilew (BLR) Lokomotiv Charków (UKR)3:225:20, 25:21, 23:25, 19:25, 15:13
Nea Salamis Famagusta (CYP) Dinamo Bukareszt (ROU) 0:319:25, 16:25, 24:26
Partizan Belgrad (SRB) Isku Tampere (FIN) 1:325:22, 30:32, 23:25, 18:25
Metallurg Żłobin (BLR) Azerneft Baku (AZE)3:025:20, 25:16, 25:15
Galatasaray Stambuł (TUR) Kommunalnik Grodno (BLR)3:025:16, 25:18, 25:19
Elvi Kuldiga (LAT) Selver Tallin (EST) 0:328:30, 19:25, 24:26, 0:15
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved