Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zmiany w miedziowym sztabie szkoleniowym

Zmiany w miedziowym sztabie szkoleniowym

fot. Klaudia Piwowarczyk

W przyszłym sezonie PlusLigi drużynę Cuprum Lubin poprowadzi trener Paweł Rusek. Jego asystentem będzie Tomasz Kowalski, a z pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego miedziowy klub musi się pożegnać. 

Po trzech wspólnie przepracowanych latach z Cuprum rozstają się trener przygotowania motorycznego Bartosz Bielenda i statystyk Maciej Barczyński. Obaj dali się poznać jako profesjonalni i sumienni fachowcy, którzy bardzo przykładają się do swoich zajęć.Bartosz Bielenda oprócz tego, że dbał o dobrą kondycję zawodników i starał się zminimalizować ryzyko kontuzji, to przyczynił się także do zwiększenia świadomości pracowników spółki klubowego sponsora strategicznego KGHM Polska Miedź odnośnie prowadzenia aktywnego trybu życia. W trakcie dwóch poprzednich sezonów prowadził dla nich zajęcia, przeciwdziałające powstawaniu wad kręgosłupa. Maciej Barczyński natomiast, zwykle zapatrzony w swój komputer, wykonywał pracę na pierwszy rzut oka niewidoczną, a jednak niezbędną do tworzenia planów taktycznych na każdy kolejny mecz.

Z klubem żegna się także fizjoterapeuta Maciej Mata, który spędził w Cuprum ostatni rok. Zakończony sezon był niezwykle intensywny sportowo, w związku z czym zaangażowanie Maćka Maty w regenerację i poprawę zdrowia oraz kondycji zawodników w tym trudnym czasie było wprost nieocenione.

Całej trójce dziękujemy za ogrom wykonanej pracy, zaangażowanie i profesjonalizm. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój na ścieżkach kariery, jakie sobie obrali!” – napisał klub na swojej stronie internetowej.

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę