Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Ostrawa: Fijałek i Bryl poza turniejem

WT Ostrawa: Fijałek i Bryl poza turniejem

fot. FIVB

Grzegorz Fijałek i Michał Bryl pożegnali się z turniejem z cyklu World Tour rozgrywanym w Ostrawie. Po porażce w pierwszym meczu grupowym z duetem katarskim, w drugim spotkaniu również musieli uznać wyższość przeciwników.

Tym razem lepsi od biało-czerwonych lepsi okazali się Holendrzy – Stefan Boermans i Yorick de Groot, chociaż po pierwszym secie to Polacy byli górą. Holendrzy doprowadzili jednak do tie-breaka, a w nim zapewnili sobie kilka punktów przewagi i ostatecznie wygrali do 10. Boermans i de Groot rozpoczęli rywalizację w Ostrawie od kwalifikacji. Awans do części głównej turnieju jest dla nich zatem powodem do dużej radości.Niesamowite! Wiedzieliśmy, że mamy dobry plan gry przeciwko obu drużynom. Graliśmy z nimi w Meksyku. Wykonaliśmy tam naprawdę dobrą robotę, ale nie mogliśmy wygrać ani jednego z dwóch meczów. Dziś rano wygraliśmy z Amerykanami, a teraz pokonaliśmy Polaków i to niesamowite – powiedział po meczu Boermans.

Dwa niesamowite mecze. To był szalony dzień. To miłe miejsce do grania i jestem wdzięczny, że nadal gramy. Następnie gramy z naszymi partnerami szkoleniowymi Brouwerem i Meeuwsenem. To zawsze inna chemia, gdy rodacy grają ze sobą. Zobaczmy, co przyniesie jutro… – dodał De Groot.

Fijałek/Bryl [POL] – Boermans/de Groot [NED) 1:2
(21:19, 18:21, 10:15)

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę