Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Wojciech Włodarczyk znów trafi do Włoch?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wojciech Włodarczyk ma w siatkarskim CV występy w Italii, gdzie reprezentował barwy Volley Casellana Grotte. Włoski dziennikarz Gian Luca Pasini donosi, że powrót polskiego przyjmującego na Półwysep Apeniński nie jest wykluczony. Miał bowiem znaleźć się w gronie zainteresowań Kioene Padwa.

Pierwszy epizod Wojciecha Włodarczyka w SuperLega nie należał do najbardziej udanych. Mimo solidnej gry Polaka jego zespół pożegnał się z najwyższą klasą rozgrywkową. Niewykluczone jednak, że okazja na poprawienie tego wyniku nadarzy się już w nadchodzącym sezonie. Zdaniem Pasiniego 30-latek może trafić do ekipy z Padwy.Poprzedni sezon Włodarczyk spędził w ekipie Cerradu Enei Czarnych Radom. Rozgrywki zostały jednak zakończone w związku z pandemią koronawirusa. W momencie przerwania ekipa z Mazowsza zajmowała siódme miejsce, a „Włodi” miał na koncie dwie statuetki MVP poszczególnych spotkań.

Włodarczyk jest wychowankiem MKS Andrychów, skąd trafił do SMS PZPS Spała. W seniorskiej karierze występował również w AZS Politechnice Warszawskiej, Indykpolu AZS Olsztyn, BBTS Bielsko-Biała, SK Posojilnica, PGE Skrze Bełchatów, Cuprum Lubin i ONICO Warszawa.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved