Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wojciech Włodarczyk znów trafi do Włoch?

Wojciech Włodarczyk znów trafi do Włoch?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wojciech Włodarczyk ma w siatkarskim CV występy w Italii, gdzie reprezentował barwy Volley Casellana Grotte. Włoski dziennikarz Gian Luca Pasini donosi, że powrót polskiego przyjmującego na Półwysep Apeniński nie jest wykluczony. Miał bowiem znaleźć się w gronie zainteresowań Kioene Padwa.

Pierwszy epizod Wojciecha Włodarczyka w SuperLega nie należał do najbardziej udanych. Mimo solidnej gry Polaka jego zespół pożegnał się z najwyższą klasą rozgrywkową. Niewykluczone jednak, że okazja na poprawienie tego wyniku nadarzy się już w nadchodzącym sezonie. Zdaniem Pasiniego 30-latek może trafić do ekipy z Padwy.Poprzedni sezon Włodarczyk spędził w ekipie Cerradu Enei Czarnych Radom. Rozgrywki zostały jednak zakończone w związku z pandemią koronawirusa. W momencie przerwania ekipa z Mazowsza zajmowała siódme miejsce, a „Włodi” miał na koncie dwie statuetki MVP poszczególnych spotkań.

Włodarczyk jest wychowankiem MKS Andrychów, skąd trafił do SMS PZPS Spała. W seniorskiej karierze występował również w AZS Politechnice Warszawskiej, Indykpolu AZS Olsztyn, BBTS Bielsko-Biała, SK Posojilnica, PGE Skrze Bełchatów, Cuprum Lubin i ONICO Warszawa.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę