Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Włosi zastąpią Ukrainę jako gospodarz ME 2023?

Włosi zastąpią Ukrainę jako gospodarz ME 2023?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej podała daty EuroVolley 2023 zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Istotną informacją jest prawdopodobne zastąpienie objętej wojną Ukrainy przez Włochy w roli współgospodarza męskiego turnieju. 

CEV ogłosił, że mistrzostwa Europy kobiet odbędą się od 15 sierpnia do 3 września przyszłego roku. Władze siatkówki na Starym Kontynencie ponownie potwierdziły cztery państwa w rolach gospodarzy. Tym razem będą to Belgia, Włochy, Estonia i Niemcy.Jeśli chodzi o EuroVolley mężczyzn w tym samym roku, odbędzie się ona od 28 sierpnia do 16 września. Panujący mistrzowie Włosi będą jednym z czterech krajów organizujących (pozostałe trzy nie są jeszcze oficjalne, a Ukraina najprawdopodobniej straci organizację z powodu wojny ) i będą gospodarzem finałowej rozgrywki, która odbędzie się w Bolonii.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę