Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Wilfredo Leon: Fantastycznie zareagowaliśmy

Wilfredo Leon: Fantastycznie zareagowaliśmy

fot. Sir Safety Perugia

Zespół Sir Sicoma Monini Perugia pokonał 3:1 Ziraat Bank Ankara w meczu 2. kolejki grupy E Ligi Mistrzów. – To był bardzo skomplikowany mecz, chłopcy byli cierpliwi i wiedzieli, jak czekać na swój moment, dobrze zarządzając fazą ofensywną. Przywozimy do domu trzy punkty, które są fundamentalne dla naszej pozycji w grupie – powiedział po spotkaniu trener Andrea Anastasi.

Ziraat grał bardzo konsekwentnie, staraliśmy się powstrzymać Ter Maata, który grał wspaniale z tą bardzo szybką piłką z tyłu – ocenił grę rywala szkoleniowiec włoskiej drużyny.Anastasi komplementował również swoich graczy. – W ataku byliśmy naprawdę dobrzy, liczby i procenty są bardzo wysokie i lepsze niż drużyny tureckiej – powiedział o plusach. – Naprawdę ważny był odzew grupy, wola przywiezienia zwycięstwa do domu, walki.

Po słabym momencie w Superpucharze Włoch powrót do Ligi Mistrzów był miły. Czuję się dobrze, a to jest najważniejsze – powiedział po meczu Wilfredo Leon.Dzisiejszy mecz był trudny; po przegranym pierwszym secie zareagowaliśmy znakomicie i pokazaliśmy ogromną siłę zespołu, w którym każdy ma swój wkład.

Jestem bardzo szczęśliwy. Myślę, że Ziraat pokazał bardzo wysoki poziom gry – dodał Kamil Rychlicki. – Musimy popracować nad naszym serwisem, mamy przed sobą wiele meczów, aby się przygotować.

Musimy być bardzo ostrożni i dobrzy w planowaniu okresów odpoczynku, sesji treningowych i przygotowaniu fizycznym. Mamy wiele meczów, wszystkie blisko siebie i wszystkie ważne – zakończył Andrea Anastasi.

źródło: cev.eu, inf. własna, sirsafetyperugia.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę